Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 240 - След финала и нови проекти на актьорите

  • 28 398
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 642

Това красиво момиче, сякаш посреща баща си, толкова очевадна разлика има между тях, както в годините, така и външно  #Crazy newsm12 smile3506

# 16
  • Malaga
  • Мнения: 575
 Hug По едно следобедно кафе за които желае  Hug

# 17
# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 13 642
На бат`Серхан нещо му е много весело Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 13 642
Hug По едно следобедно кафе за които желае  Hug


chuza Hug Hug Hug много ти благодаря за следобедното кафе, с удоволствие ще се възползвам

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Привет, приятели! От десет дни не мога да публикувам нищо във форума и се поболях. Не знам какво му беше  на лаптопа, но ми искаше 80 знака и нищо не можех да направя. Добре, че можех да ви чета поне. Нямах възможност да изгледам и снощния епизод на НИС, но сега залягам вече.
Благодарности на Деси за прекрасната нова тема и за преводите, защото без нея само гадаем и се почесваме "умно".  Weary newsm12 Радвам се на новопоявилите се стари приятели, защото темата с тях е доста по-интересна. Сhuza, благодаря за линка, който си постнала.   bouquet

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 17:06 от pkutieva

# 22
  • Мнения: 315
Съперниците за сърцето на Йомер.Врагове или приятелки?  Thinking  newsm78

 


Здравейте момичета! Hug Hug Hug

--------------------------------------
за сега приятелки , а после най - вероятно кръвни врагове!!!
Лейля е по интелигентна ,възпитана и широкоскроена ,но Диджи сигурно ще брани Йомер с нокти и зъби!!!


# 23
  • Мнения: 315
Като гледам рейтинга е много добър!!
Да не се повтарям , но добре ,че се събуди батко иначе щяха да имат рейтинг , ама през крив макарон!!! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз бях първата заспала Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green!!!

# 24
  • Мнения: 315

Това красиво момиче, сякаш посреща баща си, толкова очевадна разлика има между тях, както в годините, така и външно  #Crazy newsm12 smile3506
Не гледам филма , но ми се струва ,че ролята на Йози не е главна.Във фрагмана например за поредния епизод , не я дават в нито един кадър! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 25
  • Malaga
  • Мнения: 575

Лейля е по интелигентна ,възпитана и широкоскроена




но снощи afwitch с нейните първосигнални реакции.Или щом е жена, Rolling Eyesтова се очаква от нея според съседите  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 315
За пропусналите епизода.  Heart Eyes



Толкова зажалявам,че не мога да коментирам с вас,но  Confused
Скрит текст:
нямам кирилица и пиша с Кредор(Програма,която транслитерира латиница на кирилица)и отнема време да прочета какво сте писали,да напиша с всички съответно процедури(латиница,транслитериране,копиране,влизане отново в темата,постване....)затова и не пиша по време на епизода.После,докато прочета всичко,което сте написали вече няма никoй.Обясних се на дълго и широко за да не се чудите защо макар,че може би е излишно...  Mr. Green


Скрит текст:
chuza,
извинявай за любопитството,но ти си нова фенка на сериала или си от старите/като мен /,но с нов никнейм?
Аз няколко теми ги "попрескочих" и затова питам.Доста нови момичета се позавъртяха из темата докато излъчваха сериала за поред път по Диема , но после бързо "отлитаха"
Ти обаче си сериозна и не се отказваш!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз така се опитвах известно време да "побутвам" една друга тема , но там положението е безнадеждно!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 829

Това красиво момиче, сякаш посреща баща си, толкова очевадна разлика има между тях, както в годините, така и външно  #Crazy newsm12 smile3506
Не гледам филма , но ми се струва ,че ролята на Йози не е главна.Във фрагмана например за поредния епизод , не я дават в нито един кадър! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
В Беглецът трудно може да се определи главна роля,затова не правете прибързани и грешни изводи.Който не е гледал филма нека го направи,заслужава си  Peace,освен това не се вписва в графата типична сапунка.

# 28
  • Мнения: 315

Лейля е по интелигентна ,възпитана и широкоскроена




но снощи afwitch с нейните първосигнални реакции.Или щом е жена, Rolling Eyesтова се очаква от нея според съседите  Mr. Green
Все пак Йомер я излъга няколко пъти, още повече,че тя чу женски глас да го вика по име , а той току що я беше излъгал ,че е в хотел/дори май каза ,че е на рецепцията/.
А какво ще кажеш за Йомер и на него нищо му!Майката на Лейля го излъга и той на секундата се върна в Мардин ,че дори и реши да се жени!

# 29
  • Мнения: 315
Добро утро, Незабравими! Hug
Деска страхотна нова тема с двата фрагмента,благодаря
За снощния епизод,разочаровах се като migi_megi, Серхан все пак чете сценария преди да почне да снима сигурно си харесва да играе едно и също. Thinking
Браво на Йозлем момичето поне пробва да играе различни роли Naughty Heart Eyes
Хубава неделя от мен! txtloves
Да , той самия казваше ,че иска да участва в криминален филм , но явно му предлагат само такива роли.Какво да прави , като е толкова сексапилен и подходящ за ролята на любовник!!! luvbed luvbed luvbed 1dating 1dating
Като се замисля  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78този сериал си прилича повече с "Клетва"/ ако е възможно вече да търсим някакви прилики/По скоро предполагам  newsm78 newsm78 newsm78,че ще заприлича на историята от "Клетва"!
Главния герой живее в два свята ,с две жени,едната/тази ,която обича/ в Истанбул с него , другата го чака в дълбоката провинция и мисли планове ,как да го вкара в леглото , за да му роди дете и  да направи раздялата им по трудна!!!

Общи условия

Активация на акаунт