За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 245
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 133
аз имах предвид Линда Хауърд Blush

О,не съм разбрала правилно Blush Ами прати ми ги,моля те...на Линда не съм чела поредица!  Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 31 670
И аз харесвам книгите за Лондонското общество  Peace

Тази Кони няма и да я започвам. Изброените сюжети не само не ми харесват, а съм леко потресена  Embarassed

# 707
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 041
Еее, Кони не е толкова лоша авторка. Харесвам книгите й, някои съм чела повече от един път. Има и такива, които не бих повторила. Но всеки има различни предпочитания.

# 708
  • Мнения: 1 133
Препоръчвам с две ръце :Онази нощ" на Линда Хауърт! Heart Eyes  (ето резюме- http://chitanka.info/book/5438-onazi-nosht )
За един ден я прочетох, в началото ми се видя малко мудна, но впоследствие интригата се заплете...Има си любов и страст, убиец...който накрая разбрах кой е.... Историята на Фейт и Грей не е от най-романтичните,но тя го обича от дете,той мрази семейството й...и някак си успяват да намерят път един към друг! Heart Eyes

Прочетох и "Независима съпруга"!
  Сали се притеснява от срещата си с Рай след дългата им раздяла. Дали той ще я познае? Тя е отслабнала, разхубавила се е и изявява журналистическият си талант в едно от водещите списания в страната.
  Само Сали си знае как е успяла да се съвземе след като Рай я напуска преди 7 години. Тя се е превърнала в много привлекателна и самостоятелна жена както винаги е искала да бъде. Само че сега изобщо не го желае и няма нужда от него. Но дали наистина е така…
   Ще си призная,че Рай не ми допадна като характер, да изостави жена си и все пак 7 години да не я забрави и после да си я иска обратно сякаш нищо не е станало... Crossing Arms Сали доста слабохарактерна се оказа като се остави се да я манипулира! newsm78 И все пак като започнах книгата нямах търпение да видя какво става накрая затова я погълнах за часове! Blush
И днес продължавам с Линда Хауърт...имам много да наваксвам!  Heart Eyes

# 709
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
ооооооооооооо тая книга ми е една от най-любимите ..


за тези, които не са чели издадените на български книги от поредицата Гувернантките на Кристина Дод - препоръчвам ги с две ръце .. вчера случайно открих, че не съм чела една от тях и като я захванах, не спрях докато не я прочетох и останах мноого доволна Flutter

# 710
  • Мнения: 1
А някой има ли "Красиво бедствие" и ако може да ми я изпрати? При мен Мейлбуукс-а не работи...

# 711
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
дай си мейла и ще ти я пусна Peace

# 712
  • Мнения: 1 133
Днес ще започна "Горещи страсти" на Линда Милър! Не съм чела нищо на авторката,но ми се вижда интересна историята....

Когато младата адвокатка Клер - неуморим защитник на отрепките , изпаднали в беда, научава, че шефът и е убит в имението му,
тя е шокирана, защото той притежава всички нейни не много етични тайни. Смъртта му обаче не я освобождава от един заробващ договор и фирмата и връчва нов противен клиент - милионер. Не стига това, но и един убиец решава, че е дошъл моментът да грабне живота и.
Трябва да се грижи и за племенничката си - тийнейджърка, чийто баща е в затвора. И като че ли само Тони Сонтера, детектив от отдел "Убийства" и нейно старо гадже, с което е скъсала, може да внесе малко светлина в дните и. Скоро Клер разбира, че работи с Дявола и това откритие я захвърля безразсъдно в страстните прегръдки на детектива. В един спиращ дъха калейдоскоп от интриги , измами, подозрения и смърт тя има единственият избор,и той е прекалено привлекателен,за да може да му се противопостави…

# 713
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 041
Някой да е чел "Нощите на османската принцеса" - Линда Лафърти?
Гледах анотацията й, така ми звучи интересно, но ми се щеше да чуя мнение на човек, който я е прочел.
Скрит текст:

# 714
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 721
Аз я купих, но я оставих на баща ми. Ще го питам дали я е прочел и ще пиша, ако има мнение.

# 715
  • Русе/Germany
  • Мнения: 444
Изчетох поредицата за братята Травис, и много ми хареса Heart Eyes А за Джо защо няма книга newsm78 или аз не знам коя е newsm78
Сега продължавам с книги на Лайза Клейпас  Heart Eyes

Чете ми се нещо за ФБР, за тюлени, за яки мъже Whistling също така за спортисти Heart Eyes

# 716
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
А за Джо защо няма книга newsm78 или аз не знам коя е newsm78
няма Sad през 2012г. се беше чуло, че авторката се е замислила да пише и за него, ама май само е мислила Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 397
ооооооооооооо тая книга ми е една от най-любимите ..


за тези, които не са чели издадените на български книги от поредицата Гувернантките на Кристина Дод - препоръчвам ги с две ръце .. вчера случайно открих, че не съм чела една от тях и като я захванах, не спрях докато не я прочетох и останах мноого доволна Flutter

Освен двете в Читанката кои други от тази поредица са преведени?

# 718
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
амии значи аз имам:

Правилата на капитулацията
Загубена в твоите обятия
Моята любима годеница

ама не знам кои ги има в читанката, щото аз не съм ги теглила от там Blush

# 719
  • Русе/Germany
  • Мнения: 444
Някой чел ли е книга на Карън Молине "Обяд"?
Става ли?

Общи условия

Активация на акаунт