За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 254
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 31 670
Аз започнах "Пристанище за мъже", но съм още на 2-ра глава  Embarassed Няма време и все още главната не се е появила, така че нямам впечатление  Rolling Eyes

# 76
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 721

Geia как върви поредицата? Simple Smile Харесва ли ти?

Коя поредица? Ако е на Лайза Клейпас, не можах да си я дръпна и помолих ако може да ми я пратиш Embarassed Иначе съм в момента на Шотландските стихии Grinning

# 77
  • Мнения: 1 361
Точно за нея питам. Трябва да си провериш пощата, имаш я отдавна.  Peace

# 78
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 721
Точно за нея питам. Трябва да си провериш пощата, имаш я отдавна.  Peace

Прерових, даже и спама, няма нищо Sad Да ти пусна пак мейла? Да ми пратиш още веднъж? Благодаря предварително Hug

# 79
  • Враца
  • Мнения: 5 730
Днес започнах Trouble на Samantha Towle . Ох, много силно начало, но и трудно за четене. Много ми харесва, увличаща е. Нямам търпение да се срещна с лошото татуирано момче.

Другите две на същия автор, които четох също са много добри  - The Storm series.

За четящите общо на английски, а и тези, които още не са се включили, тази седмица ще има нова книга в групата. Ако се интересувате пишете на лично.

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 14:40 от wa_wa

# 80
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 820

Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing

# 81
  • Мнения: 6 105

Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing

 smile3521

Аз започнах да чета  Animal Magnetism , засега ми харесва  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 15 451
Някой дали може да ми даде съвет откъде да намеря книгата за груповото четене на английски в ГР, моля  Embarassed
Нещо затънах и не успявам Sad продължавам да търся, де  Simple Smile
П.П. Намерих я Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 19:40 от Ули

# 83
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Прочетох Outlander на Diana Gabaldon. Някой я беше препоръчал тук, за което благодаря!   bouquet За всички, които четат на английски - страхотна книга!  Heart Eyes Тежка, сурова, на места странна, но аз останах запленена както от начина на писане, така и от самата история. Струва ми се, че ще продължа със серията, но по натам, защото ми трябва малко време. С цялото си сърце препоръчвам!

# 84
  • Враца
  • Мнения: 5 730
Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing


 smile3521

Аз започнах да чета  Animal Magnetism , засега ми харесва  Simple Smile

Изобщо не е поемам никаква отговорност пък.
romanti4ka, дано ти харесат. На мен твърдо последната ми е най-любима.

За Trouble, появи се татуираното момче и аз взех, че заспах. А днес делят вече вниманието ми е с новата групова книга. Разкъсвам се направо  Confused

Прочетох Outlander на Diana Gabaldon. Някой я беше препоръчал тук, за което благодаря!   bouquet За всички, които четат на английски - страхотна книга!  Heart Eyes Тежка, сурова, на места странна, но аз останах запленена както от начина на писане, така и от самата история. Струва ми се, че ще продължа със серията, но по натам, защото ми трябва малко време. С цялото си сърце препоръчвам!
A така де, да взема да започна и тази? Не, обещала съм си зимната ваканция да и се насладя.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 23 213
Привет, момичета! Simple Smile
Чета в момента

.

Заредила съм се и с четири книги от библиотеката.
Много харесвам Н. Робъртс, Сидни Шелдън, Сандра Браун.
Имам от време оно, когато съм ги купувала подобни книги



но не съм ги препрочитала от тогава. Скоро смятам да ги пробвам, както и Вечната Амбър.

# 86
  • Мнения: 204
Прочетох(доста набързо) Dare You To http://www.goodreads.com/book/show/13561164-dare-you-to и сега се чудя дали да чета другите от поредицата,някой може ли да ми каже дали са интересни? Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 20
Някой има ли линк на лесно за Пристанището на Нора Робъртс? Аз ли не ровя достатъчно,намирам само едната..

# 88
  • Мнения: 15 451
Някой има ли линк на лесно за Пристанището на Нора Робъртс? Аз ли не ровя достатъчно,намирам само едната..

http://chitanka.info/serie/bratjata-kuin

# 89
  • Враца
  • Мнения: 5 730
Прочетох(доста набързо) Dare You To http://www.goodreads.com/book/show/13561164-dare-you-to и сега се чудя дали да чета другите от поредицата,някой може ли да ми каже дали са интересни? Rolling Eyes

А защо си започнала от книга 2? На мен първата книга ми е в списъка, затова ще ми е интересно какво мислиш.

Моренка  Wink Hug привет и тук

Общи условия

Активация на акаунт