Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 10

  • 88 452
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Записвам се и аз да следя темата! Успех на всички надяващи се на  EFP

Скрит текст:
Радвам се да те "видя".  Hug

# 16
  • Мнения: 91
Буцигном, хаха и аз като теб се бях зарекла, ама а де! Пусто любопитство.

paradise86, най-вероятно при описаната ситуация и при отрицателните тестове няма за какво да се притесняваш. Има големи вариации в месечния цикъл от време на време, дори и при здрави жени; а може да има и някакви причини здравословни и щом ходиш на лекар, ще ги откриете. Мисля, че всичко ще е наред.




надявам се, чета във форумите че отрицателен тест на закъснение 7 дни невинаги е точен; в смисъл че се позитивират по - късно. но пък и направен 20 дни след акта .... никога не ми е закъснявало, било ми е часовник. утре ще видя какво ще каже доктора.

# 17
  • Мнения: X
Да, но все пак партньорът ти не е свършвал в теб, и изобщо, ако толкова лесно се забременяваше, нямаше да го има този подфорум тук.
А, и още нещо при цикъл от средно 28 дни отрицателен тест при 7 дни закъснение ще е точен в почти всички случаи.

# 18
  • Мнения: 91
Да, но все пак партньорът ти не е свършвал в теб, и изобщо, ако толкова лесно се забременяваше, нямаше да го има този подфорум тук.


не е свършвал, но предеякулационни течности ... просто за първи път ми закъснява и съвпада със случката. овулации не съм следила, не ми се е налагало. но по мои изчисления съм била в овулация точно на 19.10 - 20.10,.т.е. по време на акта

# 19
  • Мнения: 1 726
Скрит текст:
Е добре, сега кажете, че пак сме лоши!!! Ами при такъв спам, след като неизброимо много пъти казахме на момичето едно и също нещо по няколко начина, как може да се спре СПАМА, без да си го кажем право куме в очи!!!  #Cussing out  Едвам се сдържам!!!! Трой сигурно се е отказала вече от нас със сигурност! Иначе до сега да се беше "обадила" Wink

# 20
  • Мнения: X
Скрит текст:
Е добре, сега кажете, че пак сме лоши!!! Ами при такъв спам, след като неизброимо много пъти казахме на момичето едно и също нещо по няколко начина, как може да се спре СПАМА, без да си го кажем право куме в очи!!!  #Cussing out  Едвам се сдържам!!!! Трой сигурно се е отказала вече от нас със сигурност! Иначе до сега да се беше "обадила" Wink


Ми и аз се чудя вече какво да кажа....

# 21
  • Мнения: 5 134
Буци, не знам, аз не мисля, че тук има "лоши" и "добри".
Скрит текст:
Мисля си обаче, че тази тема самата като цяло е много странно зададена и формулирана - тук май пишат по равно такива дето са много притеснени, че може да са бременни и такива, които са притеснени, че може да не са Simple Smile. Отделно, мисля има и хора, които не са в нито едната категория, нито в другата. И може би затова се получават такива разминавания. Може би е идея да се направят отделни теми за девойките, надяващи се на успокоение, че не са бременни, макар че като цяло едва ли този форум е мястото.

# 22
  • Мнения: X
Вече 2 страници я успокояваме, колко повече...

# 23
  • Мнения: 5 134
Да се надяваме, че вече се е успокоила и повече няма да се притеснява. Алексче, и аз покрепям мнението, че лесно тези неща не се получават. А най-добре да и дойде цикълът! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 965
Алексче   
Скрит текст:
Благодаря ти  Hug

Нормално е Ц да закъснее понякога, я от климата, я от нещо друго...И на мен ми се е случвало. Не е задължително да има бременност.

# 25
  • Мнения: 95
Здравейте,момичета Simple Smile
След дълго отсъствие се връщам за да ви кажа какво се случи с мен в крайна сметка-от късна овулация-през спонтанен аборт та накрая лапароскопия и се оказа все пак извънматочна бременност...слава Богу организма ми сам е успял да изхвърли по-голямата част от оплодената яйцеклетка,която разстройваше организма ми,но остана съвсем малко колкото да ми се вдига бета чхг-то с 50 единици на седмица- и така миналата седмица ми направиха лапароскопия и успяхме да запазим и двете тръби.Сега ни казаха да се пазим максимум 6 месеца...
И...така завърши нашия първи неуспешен опит да станем родители Simple Smile но място за отчаяние няма Simple Smile
Исках да ви питам кога може да се прави секс и трябва ли да е с презерватив с оглед предпазване от някакви инфекции,тъй като ние нямаме навик да ползваме презерватив?Докторката ми каза,че може в момента в който се чувствам добре-аз вече се чувствам добре,но ме притеснява това,че е минало едва седмица...

# 26
  • Мнения: 1 298
Магнолийка, много жалко, че е станало така, но се радвам, че тръбите са добре, а ти звучиш много позитивно, за което те поздравявам  Hug  bouquet. Аз бях с лапароскопия, но на матка и се пазихме 8 месеца по препоръка на доктора, без презерватив с прекъснат полов акт, но съм сигурна, че ще има момичета да кажат, че това не е сигурен метод и са прави, най-добре май презерватив все пак.

# 27
  • Мнения: 95
Благодаря,kadrova4kata  bouquet Старая се да гледам на нещата така-Просто не му е било сега времето и щом така е станало значи е било за добро...просто се надявам да не се повтори Simple Smile
Колко време изчакахте след лапароскопията за да правите секс?

# 28
  • Мнения: 3
Zdraveite nova sam v foruma za tova neznam dali temata mi e za tuk.Pritesnqvam se 4e moje da sam zabremenqla zawtoto 2 min sled kato priqtelq mi svar6i varxu men i bez da se e izbarsal daje ,go vkara otnovo v men(izvinqvam se za izraza) za okolo 2-3 min.kakav e 6ansa 4e sam zabremenqla.bqx v 13-14 den sled kato mi zapo4na perioda.

# 29
  • Мнения: 1 234
Zdraveite nova sam v foruma za tova neznam dali temata mi e za tuk.Pritesnqvam se 4e moje da sam zabremenqla zawtoto 2 min sled kato priqtelq mi svar6i varxu men i bez da se e izbarsal daje ,go vkara otnovo v men(izvinqvam se za izraza) za okolo 2-3 min.kakav e 6ansa 4e sam zabremenqla.bqx v 13-14 den sled kato mi zapo4na perioda.

Здравей danydaff Simple Smile Първо да ти кажа занапред пиши на български,ако може и второ да те питам някой въпросчета...преди колко дни беше акта,има ли закъснение на цикъла ти и накрая изчакай малко и си направи тест,но най-рано след 10-тина дена след акта Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт