Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 10

  • 88 486
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 988
malkata-88 зацапването по време на имплантация не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, при мен не е имало зацапване. Симптомите на бременност се появяват след закъснението, при мен се появиха няколко дни след положителния тест Peace
Така че си изчакай датата, ако не ти дойде си направи тест. Успех Peace

# 691
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за подкрепата  Hug. Преди малко си направих тест и е отрицателен, а тайно се надявах да не е ...

# 692
  • Мнения: 2

това според вас положителен или отрицателен тест е??????

# 693
  • Мнения: X
Положителен е.

# 694
  • Мнения: 988
Положителен Peace

# 695
  • Мнения: 139
 Положителен!Честито!

# 696
  • Мнения: 18
Йейй пожелавам на всички тази гледка Simple Smile Честито!

# 697
  • Мнения: 128
Честито положителен е!

# 698
  • бургас
  • Мнения: 240
Тихичко ЧЕСТИТО и от мен  Hug Peace

Пaулина1
 Дано и при мен да няма... датата, към която чакам е чак към 16... трябва да чакам до тогава ooooh!  #Crazy

Последна редакция: пт, 27 юни 2014, 00:35 от AnMary

# 699
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за отговорите.Теста не е мой.За съжаление бременноста не е желана в този случай.От 3 часа обяснявам колко е хубаво да имаш дете,ама от среща не ме чуват въобще.В крайна сметка всеки решава сам за себе си кое е добро или лошо за него.

# 700
  • Мнения: 57
имам тежест ниско в корема и леки болки в яйчниците, мисля че трябва да спомена и честото пишкане Simple Smile... въпреки, че беше рано вчера направих тест и той бе отрицателен.
Моят единствен симптом преди закъснението беше точно болка в десния яйчник. Даже две нощи не съм спала от нея. А иначе останалите симптоми ми се появиха след закъснението. Надявам се и при теб това да са симптоми на бременност и да си имаш едно малко сладко пухкаво бебенце  Hug

# 701
  • бургас
  • Мнения: 240
Cristianaa Дано да е така, както казваш! Аз също имам придърпвания в левия яйчник и преди малко си мерих температурата ми е 37,2 ... дали не е нещо с яйчника... няколко човека ми казаха, че може да се дължи на възпалени яйчници newsm78 newsm78

# 702
  • Мнения: 18
Температурата също е признак за бременност и то точно тази Simple Smile

# 703
  • Мнения: 1 148
Ionito:) и аз като теб този месец не успях да засека О,трябваше да ми дойде на 4.01,(правих тест в същият ден отр.) и мисля да изчакам до 10дневно закъснение за да направя още един, и аз много се надявам на късна О,а иначе болките в кръста вече 7 дни не спират и леко подути гърди(по принцип са ми много болезнени и издути преди М) и аз вече незнам какво да мисля.
пожелавам ти 2 чертички   bouquet аз също мисля след 10 дена да повторя теста , но усещам че няма да издържа и ще посетя гинеколога да ми каже той какво става  newsm78 дали закъснението ми е от противозачатъчните или ..

# 704
  • Мнения: 3
Ох.. цяла вечер имам болки в корема ниско долу в дясно и в кръста пак от дясната страна .. Тотално се обърках. Ще отида на лекар, но ще се съм ви благодарна за мнението ви  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт