Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 23

  • 36 955
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 291
Здравейте , бях споделила скоро че получих някакво воднисто течение след секс ,че ме болят гърдите , гади ми се и се чувствам подута ... Имах съмнения за бебче защото ми закъсня 3 дни , но ми дойде . Странното беше че имах много по - обилен  цикъл от нормалното , но пък вьобще не ме боля както обичайно ,   продължи един ден  и спря доста внезапно .
След края  усещах болки в яйчниците .. Имали ли сте подобни оплаквания или имате ли представа на какво може да се дължи  ?  Shocked

# 751
  • Мнения: 8 163
Предполагам, че е тапата, Тонито. И на мен така зорлем ми я махнаха при "преглед" в 38-ма седмица, за да може да родя когато е удобно за лекарката. Чак по-късно разбрах тая работа и много ме беше яд. Това явно си е практика в България. Не ги е срам!

Най-вероятно ще родиш до 24 часа.

# 752
  • Мнения: X
Тонито, не може никой да ти каже тук със сигурност. Лекарят не ти ли каза кога да отидеш пак, след като ти прави индукция?

# 753
  • Мнения: 3 743


Най-вероятно ще родиш до 24 часа.

И при мен така се получи с първото раждане, но бях в 40 седмица Peace

# 754
  • София
  • Мнения: 1 146
Момичета, да попитам нещо?
Бременна съм в 6 седмица, вчера и днес почти не ми се гади, докато предишните дни положението беше много зле, почти не можех да хапна нищо от гадене. Дали това е признак, че нещо не е наред или просто едни дни е зле, а други по-добре положението с гаденето???
На преглед съм на 06.01 - и ме гони параноята  ooooh!
Благодаря ви предварително  Hug

# 755
  • София !
  • Мнения: 1 240
Миленка Димитрова - Тук , не можем да ти кажем със сигурност какво ти е , на твоя място , незабавно бих посетила лекар !!!

тонито7 - И аз бях така , на единия ден ми направи тоя така наречен масаж и след това цял ден ми падаше тапата , а на следващия ден вечерта - родих . Точно в тази тема писах , и момичетата ме успокоиха . Обаче , аз пренасях , ходех всеки ден на лекар и то се очакваше . Като ти гледам лентичката , не че и при теб не се очаква скоро де Grinning . Аз на твое място , ще отида пак ( утре примерно ) , да видиш какво ще ти каже лекаря . Дано всичко е наред и леко раждане  Hug

# 756
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Djiji спокойно,не е признак ,че нещо не е наред.Радвай се,че не ти е зле и ти пожелавам цялата бременност да си така Simple Smile

# 757
  • София
  • Мнения: 1 146
mariq13 Благодаря ти  Hug

# 758

Общи условия

Активация на акаунт