Подсъзнанието може всичко 59 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 70 246
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 422
Милички, честита Баба Марта!!!

Това е най-съдържателната, докосваща ме и кореспондираща с моя вътрешен свят публикация за Баба Марта, която прочетох от събуждането си рано тази сутрин.

Поздравявам ви с нея и ви пожелавам пролет и полет в душата и в живота. Нека всичките ви мечти се сбъднат по най-вълшебния и добър начин. Прегръщам ви  Hug

Време е, Баба Марта дойде!

# 721
  • Мнения: 134
Честита Баба Марта мили мои . Бъдете много здрави, и засмени. Усещам във въздуха настроението на пролетта. Това един любим сезон, в който започва ново начало. Природата се ражда отново, нека и ние с нея се опитаме и започнем ново начало в нашият живот, нека отворим нова страница като задраскаме редовете от нея, които не искаме да притежаваме. Тези редове, които искаме да променим.
Бъдете много щастливи, бъдете себе си!
Много ви  Hug Hug Hug
  bouquet

Рози благодаря за поздрава. Hug

# 722
  • Мнения: 1 422
Новолуние е!! След по-малко от 20 минути започва голямото сбъднато пожелаване...........

Новолуние в риби

На мене ми дойдоха на мига желанията още като прочетох предложения списък с идейки.

# 723
  • Мнения: 55
Момичета, рядко пиша, но всеки ден ви чета.
Имам нужда от съвет - искам да приложа техниката със замразяване името на човек, който искам да остане завинаги в миналото ми, но се притеснявам. Някои от вас бяха споменавали май, че след това на "замразените" са им се случвали лоши неща - катастрофи и т.н. А аз не искам нищо лошо, просто да не мисля, да не се сещам изобщо за този човек, защото това ме тормози. Мислите ли, че така ще предизвикам лоша карма за мен или за въпросната личност?

# 724
  • BG
  • Мнения: 390
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,БЪЛГАРИ!

# 725
  • Мнения: 1 422
Saritta, ти със себе си работи, а човека остави на спокойствие. Защо се връщаш към него, защо му даваш важност все още, защо си привързана? Към какво си привързана, кое в общуването с този човек ти е важно, че продължаваш да се въртиш около него?
А това, че на някой ще му се обърка нещо, щото видиш ли ти си погледнала през ляво рамо, е щуротия. Вуду-техниките искат много голяма енергийна подготвеност на извършващия, лично осъзнаване, растеж и отговорност към действията, за да са ефективни.
Не си мори хубавата глава с притеснения в тази посока, а по-скоро се запитай защо те вълнува какво ще му се случи на този човек - добро, лошо... Ако ти е безразличен, е нормално изобщо да не ти пука за него. Само че на тебе не ти е и затова изопачаваш желанието си. Обърни се повече към психологията и разбери себе си вместо да практикуваш връзванки и отвръзванки Simple Smile

Точно вчера работих по един материал за желанията и реализирането им. Идва някой и ви казва, че иска нещо си. Веднага можете да проверите реалната сила на желанието му с въпроса "Готов ли си на всичко, за да го имаш?". Ако човекът е осъзнат, познава себе си и вярва, че желанието му му се полага, отговаря положително моментално. Ако започне да овърта, да ви обяснява (имах такава клиентка), че все пак има някакви граници, че не би убил и други подобни простотии, значи човекът не иска реално, а само се заиграва с въпроса. Именно факта, че веднага отива в някакви крайности, за са си сложи спирачки, го показва. Аз не я питам, дали би убила. Тя го измисля това. Значи си търси някакви насилствени ограничения. Разбира ли се идеята ми? Ето това правя с клиентите си в самото начало на сесиите ни - уточняваме реално какво искат. Понякога това отнема дълго време, защото човекът не се познава и идва с някакви заучени мисли на мама, баба и учителката от първи клас - външни авторитети. Така че най-полезното за сбъдването на желанията ни е да разберем кои сме, за да намерим истинските си желания, нашите собствени.

# 726
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 809
Ooooooooo, отварям точно на време, за да науча, че тази вечер ще пиша желания  Party smile3508
Да, права е Рози. И мен много ме смущават тия ритуали. Мисля, че не трябва да се подхожда с лекота към употребата им. Всъщност, мился, че изобщо не трябва да се упражняват. Още повече, че тук си говорим за положтелно мислене и за това, че всичко може да се постигне, стига да го поискаме правилно, без да навредим на никого. Мисля, че ако се прилага любов към всеки и всичко, нещата ще са много по-лесни. Най-вече за нас самите. И на мен са ми навреждали хора, в които съм вярвала или съм се доверявала, но след това се опитвам да им пожелая да продължат пътя си, така както им диктува съвестта. И ги благославям. На мен ми действа добре, да им пожелая да са живи, здрави и щастливи, такива каквито са Hug Далеч от мен Simple Smile

# 727
  • Мнения: 55
, да им пожелая да са живи, здрави и щастливи, такива каквито са Hug Далеч от мен :

Ето това искам и аз! Благодаря за отговорите, Рози, Danilu, така и смятам да направя! Hug Отдавна се опитвам да работя над себе си, не само за този случай, но и като цяло - чрез положително мислене към прогрес Simple Smile Не ми се получава още много-много, но не се отказвам!

# 728
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Привет момичета  Wink

Да ви мина за малко  Mr. Green с една любима ми премъдрост  Hug




Ако даден проблем може да се реши с пари, то това не е проблем, това са разходи. - Еврейска мъдрост.




Успешна , растяща луна  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 4 179
Ooooooooo, отварям точно на време, за да науча, че тази вечер ще пиша желания  Party smile3508


Аз писах, май съм избързала. Но нищо, важно е да си ги пожелаем, пък когато-тогава  Laughing

# 730
  • Варна
  • Мнения: 669
На мен най-ми харесва твърдението, че когато човек е във висока вибрация, всичко около него се вдига също! Става напълно естествено. Отпадат ниските вибрации и хора, които са неприятни. Peace
Това е като любовта - колкото си по-изпълнен с любов, толкова повече отдавай, и толкова повече се връща към теб  Heart Eyes /от пето или шесто селестинско пророчество/

# 731
  • Мнения: 1 422
През изминалите 36 часа като продължение и завършек на последните седмици преживях същински ад. Физически, изгарящи болки на едно старо оплакване. Болкоуспокяващото не подейства. Просто не подейства.... И затова снощи запалих две свещи, седнах и се освободих от една ситуяция. Усещам, че един мой много близък човек преживява емоционална трудност. Голяма. И от години в такива случаи аз съм физически зле. И снощи започнах ново начало. Най-важното за мене е здравето ми. И за няколко часа болката отшумя. Сега има само леко парене на мястото.
Вярвайте, момичета, вярвайте и творете чудеса с мисълта си.

# 732
  • Мнения: 79
Рози, благодаря ти, че сподели  bouquet
моля те да разкажеш как правиш освобождаване на ситуацията. Защото в такива моменти единственото, което се сещам е прошката. Но усещам, че не е достатъчно и нещо липсва.

# 733
  • Мнения: 5 459
През изминалите 36 часа като продължение и завършек на последните седмици преживях същински ад. Физически, изгарящи болки на едно старо оплакване. Болкоуспокяващото не подейства. Просто не подейства.... И затова снощи запалих две свещи, седнах и се освободих от една ситуяция. Усещам, че един мой много близък човек преживява емоционална трудност. Голяма. И от години в такива случаи аз съм физически зле. И снощи започнах ново начало. Най-важното за мене е здравето ми. И за няколко часа болката отшумя. Сега има само леко парене на мястото.
Вярвайте, момичета, вярвайте и творете чудеса с мисълта си.

Рози, и аз те моля да разкажеш как се освобождаваш, защото и мен напрежението вече буквално ме събаря, колкото и да стискам зъби и да се боря....

# 734
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 809
, да им пожелая да са живи, здрави и щастливи, такива каквито са Hug Далеч от мен :

Ето това искам и аз! Благодаря за отговорите, Рози, Danilu, така и смятам да направя! Hug Отдавна се опитвам да работя над себе си, не само за този случай, но и като цяло - чрез положително мислене към прогрес Simple Smile Не ми се получава още много-много, но не се отказвам!
newsm10 smile3501

Рози Hug

Ooooooooo, отварям точно на време, за да науча, че тази вечер ще пиша желания  Party smile3508



Аз писах, май съм избързала. Но нищо, важно е да си ги пожелаем, пък когато-тогава  Laughing
Нещата, които ни трябват идват точно на време! Peace Тогава, когато наистина имаме нужда от тях. Забелязала съм, че когато нещо наистина много ми трябва, съдбата ми го изпраща. Един пример. преди време, бяхме останали на сухо с мъж ми, в смисъл нямахме налични пари, които му бяха необходими за деня. Някакси отвътре ми дойде да вляза в един център за цигари(дрогерия) и да купя едно билетче за 1 евро което след като издарскаш покритието или печелиш,или пиеш една студена вода. Mr. Green Спечелих 40 евро, които разделихме с мъж ми. Останах изумена, да не говорим за мъжо Laughing Не забогатяхме, но разрешихме ситуацията. Така  че, вярвайте!
И още нещо, което съм забелязала от личен опит, когато си пожелавам нещо, ако много настоявам, не става. Но когато си го помисля и го "пусна" на свобода става почти винаги. Вече сме писали тук доста пъти, как да пуснем желанието и да не го мислим много.

Общи условия

Активация на акаунт