ЮЛСКИ бебчета - тема 7

  • 22 120
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 841
Лили нищо не чакам още  Tired Забила съм се в Теско, Амазон и М&С и чакам нещо, незнам какво. Нищо не мога да си харесам, а и няма особен избор. Пък ми трябват. Имам няколко бодита само в обръщение и кръста на малкия редовно е гол. В Продавалника не мога да си харесам пак  Crossing Arms
Видях едни дрешки на Картърс и очите ми останаха на тях, обаче те са американска марка, а доставката ще ми излезе златна и нито ми се дават, нито имам толкова излишни пари. Хем гледам да е хубаво, пък ако може и да е по на далавера  Mr. Green

Ей това намерих http://www.aliexpress.com/item/Short-Sleeve-Bodysuits-Carters-Sl … -6/879552508.html ама пак не ме дръпнаха. Само 4 бодита са и другото са явно подложки за повиване.

Хич не те мисля тебе с момичета. Има толкова голям избор за момичешки фръцливи дрешки. За капак са и доста по евтини от момчешките  Crossing Arms Това за мен беше добре, когато купувах дрехи за себе си, но напоследък нищо не съм си купувала, а целия бюджет отива за децата.

Мисти ах варачанка такава  newsm48  Hug Кумицата ми е от Враца и много си я обичам.

# 706
  • София
  • Мнения: 377
Близначе и аз стискам палци бързо да се оправят децата. Представям си как се чувстваш. Heart Eyes Hug

# 707
  • Мнения: 4 708
Агнес пепел ти на устата, не съм Врачанка, моля, моля  Laughing само мъж ми е оттам,
Скрит текст:
аз съм от Лозница, Разградско
А ти деца нямаш ли за гледане или са от послушните, само по сайтове висиш  Mr. Green
Скрит текст:
К`ъв  е тоя сайт, нокия лумия за 50долара?
Близначе за пръв път чувам за такова лечение  Thinking при нас обикновено сладолед в неподходящият сезон ги предизвиква тия гърлоболи. Щом при вас помагат действайте, само не разбрах, при личната лекарка с час ли ходите  Thinking

# 708
  • Мнения: 3
Агнес бодитата са много готини , ама доставката е 1 месец Sad

# 709
  • Мнения: 146
Близначе, чакаме да кажеш как са децата, дано му няма нищо на Бобето  Praynig

При нас сняг няма за сега, завиждам ви за прекрасните гледки, които споделихте  Heart Eyes

Герито, и аз като теб се чудя за какво да харча пари, не че имам много в излишък, но не съм от хората, които успяват да пестят  Blush . Днес си хванах мечтаната сокоизтисквачка на Филипс  Grinning

Агнес, чакам намаление в M&S и ще ти свирна за бодита  Whistling

# 710
  • Мнения: 2 237
Мисти, цивилизования свят отдавна използва сладоледа за лечение на ангина  Peace Само ние тук още живеем в 15 век , когато се слушаха старите бабички, чието верую беше каква огромна вреда нанася той на гърлото. Да ама не  Laughing Ако трябва да мислим просто и логично, ето какъв е извода: какво е гнойната ангина? Възпалени, ярко червени и болящи, ужасно топли сливици ! Е, когато нещо е топло и възпалено, какво слагаме? Ами налагаме студен компрес, за да отнемем температурата. Факт номер две: всеки знае, че бактериите се размножават на топло, а студеното ги убива. Е, като им дадем топло чайче ние само им правим кефа  Laughing Студения сладолед ги "замразява". Е, не ги лекува, ама доста гадничко им става  Mr. Green.

" При ангина се отрича пиенето на топли течности. На възпалено място топло не се слага, слага се студено – за отнемане на топлината от възпалението. Ето защо при ангина вече се препоръчва яденето на сладолед. "
Това е цитат от следната статия:




http://media.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D0% … D0%BB%D0%B5%D0%B4

И в заключение: Имам близки, които живеят в Германия отдавна. Тяхното дете го лекуват само така, със сладолед. лекарите там подкрепят. И аз в началото ги гледах така  Shocked, но после открих, че всъщност не топлото, а студеното му е майката при ангина  Peace

При личната ходим на свободно. Час се записва в Детска поликлиника, където трябва да посетим неонатолг, който да види главата на Бо  Peace

# 711
  • Мнения: 2 381
Мисти, в състава на хомеопатични хапченца за зъби, имаше кофеин. Установих го след като вече ги бях купила.

# 712
  • Мнения: 726
Агнес, аз му взех тези бодита на малкия калпазанин: http://www.marksandspencer.com/Pack-Pure-Cotton-Sleeve-Bodysuits … mp;qid=1385566241 . В момента е с такова. Нищо особено не са, но е плътно трикото и са добре като размер 3-6 са му добре, а той ми е длъжък (вчера го изкараха 67, макар че може би му дадоха сантиметър-два отгоре).

Не ми говорете за пазаруване от амазон - от много зор да взема нещо на далавера, май се набутах яко с едни кубчета. Sad

# 713
  • Мнения: 2 237
Момичета, излезе гърления секрет. Няма бактерии ! Негативно е изследването за мононуклеоза.Следователно касае се за вирус и не виждам с какво даването на АБ ще помогне. Освен това тя взе да се оправя видимо. Продължаваме със сладоледа и гаргарата с прополис.

# 714
  • Мнения: 4 841
Мисти, че ти си тука от нашенско  Mr. Green
Пък децата поне второто са ми кротки. Баткото през деня е на градина, а сега ми къса нервите. Бебето през деня плаче само когато е наакан или гладен. Нямам проблеми с него. Време за нета бол.

Няма да влизам в Амазона пък  Crossing Arms

Мадлен, кубчетата и аз ги загледах, но те май са за игра на мама. Моя син имаше хиляда играчки  не си играеше с никоя от тях. Сега ги намери в килера и си вади да ги разнася само и пощурявам, че после пак аз прибирам. Зарекла съм се, че на Ого никакви играчки няма да купувам. Само излишни пари на вятъра. Тиганите и тенджерите са по интересни от играчките, независимо колко шарени и интерактивни са те.

Бодитата, които имам аз са подобни, но вече няма такива в сайта. Качеството им е на светлинни години от тези, които продават тук по магазините.

Аква  Hug

# 715
  • Мнения: 1 350
Близначе ,давай както си знаеш.Това със сладоледа и аз го знам ,но не съм пробвала,защото на мойто дете слабото място му е стомахът и повечето боледувания са му с разстройство и повръщане.Кашлици ,гърло ,сополи ....оправям се някак.Бейбивак-ът е златен!!!На баткото всяка вечер му вадя сопола и цяла нощ спи спокойно.На ДГ явно изобщо няма ,защото нищо не са казали госпожите.Което ме навежда на мисълта ,че има по-зле и от него (от събота имаше някаква бистра хрема и я оправям със Шуслерови соли.Всъщност той не е спирал да ги пие ooooh! ooooh!)
Мойто Тони спи вече 3 часа Shocked Ходих до новия магазин и заспа в колата.Взех го с кошницата ,работих близо час ,после взехме баткото от ДГ .Докато Тони спа в колата,ние си играхме на снега,сега продължава да спи,едва го качих с кошницата #Crazy

# 716
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Данче от Троян съм.

Подаръче радвам се, че Ади добре приема новата храна, все така да е.

И аз си лекувам гърлото със сладолед, дано скоро имате подобрение.

# 717
  • varna
  • Мнения: 871
Ох, ще откача с това дете. Днес пак пищя един час плътно, не щя ни биберон, ни чайче, ни мляко, нищо, само да я разнасям на рамо напред-назад, съответно така ми опъна белега ужасно, накрая заспа неяла и преди малко се събуди да яде и пак отцепи. Не мога да я разбера - мамите с АМ вашите по колко пъти на ден ядат и по колко мл, че на кутията пише 5 пъти по 180 мл, ама ми се вижда много  newsm78
Мисти, стига бе, аз като бях студентка и четирите зими имаше сняг до колене, чак падах из разни преспи и си губих ключовете в снега 100 пъти  Laughing

# 718
  • Мнения: 2 237
Хера, напоследък Бобето сам си намали яденетата. Сега яде по 5 пъти на денонощие. Понякога и по 4. Но яде по 130-150 мл.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 832
Танче, да се оправя каката! Дано на Бобето да му няма нищо, за да си отдъхнеш!
Ние днес бяхме малко навън, за около час.
В понеделник бяхме на консултация, наддал е само 200 гр. за 3 седмици. От известно време се буди около час, час и нещо след като яде вечер и сутрин. Намаляла ми е кърмата и детето е гладно, аз си мислих, че за зъбки, а то не били. От утре ще започваме с оризова каша следобяд, дохранвам с АМ.

Общи условия

Активация на акаунт