Какви пелени ползвате за вашите бебчета?

  • 23 035
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
 Мерси,Dafi!

# 16
  • Мнения: 1 359
След Pampers Premium Care  минахме през Huggies  и Libero. Сега сме ( от поне 6 месеца) само на DM Babylove , това са нишите пелени  Peace  Веднъж купих пакер Puffies, който бях на косъм да изхвърля!
   Яд ме е , че от самото начало бях резервирана към тази по-непозната за мен марка Babylove и използвах други еднократни пелени.  Те са най-удобни за  бебето ми, не са пропускали до сега, цената им е добра за мен и имам ДМ магазин наблизо. Не мисля да ги сменям до края.  Peace

# 17
  • Мнения: 43
Pampers от всякакъв тип Simple Smile Пробвала съм: Libero - много са ни твърди; Pufis - не са доизкусурени; Пипи - някакви неизвестни за мен, от една аптека по спешност на бройка взех, много бяха дебели. Pampers в най-голяма степен отговарят на изискванията ми досега.

# 18
  • Мнения: 3 241
Предимно Памперс.
За по-голямо дете съм взимала и тези на Карфур.
За съжаление във Франция няма ДМ, но като съм взимала от тях в Германия бях много доволна.

# 19
  • Мнения: 86
Дааа, много полезна за мен тема. Прибираме се в БГ другата седмица и ще пробвам от препоръчаните от вас памперси. Иначе тук използвам 90% Pampers и 10 % Huggies. Пробвала съм и някои местни марки ама  Naughty

# 20
  • Мнения: 5 732
Памперс Актив Бейби за мен са най-добри Peace ... а най-ужасни са Ганчев,това е единствената марка,която не понесоха на синът ми,иначе почти всички съм пробвала.

# 21
  • Мнения: 327
 Тази вечер от Кауфланд купих един пакет Либеро за проба. Ако ми харесат ще купя още.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Памперс и Либеро Peace

# 23
  • Мнения: 588
Аз от HUGGIES съм била най- доволна

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 534
за през нощта слагам памперс ,а през деня в момента ползваме марката на лидъл,но май не са с голяма попивателност .преди това бяхме с baby love dm и от тях съм доволна .

# 25
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Първоначално използвах Pampers, пропускаха. Това беше съвсем в началото. Минах на Пуфис, що годе бях доволна. Тогава някой ми подхвърли идеята за Huggies, супер доволна бях няколко месеца поред, докато изведнъж не изчезнаха от пазара. Тогава пак се върнах на Памперс, но определено не са подходящи пелени за моето дете. Пробвах и Либеро, ок са, доволна съм. Не е имало пропуски.
Сега отново Huggies се появиха, та пак си ползвам тях
За моето дете са най-добрият избор. 

# 26
  • Мнения: 410
Някой ползвал ли е пелените на Бочко? Интересно ми е дали са добри. Аз иначе ползвам на Памперс, но определено вече не съм доволна. Последните 2 пакета, които взех са доста твърди, отбелязват се на дупето на бебо и го зачервиха. И ми се иска да пробвам тези на Бочко, но никъде не съм чела отзиви за тях. Ако някоя мама ги е ползвала нека да сподели мнението си за тях.

# 27
  • Мнения: 5 732
Аз взех 4-5 бр. Бочко да ги пробвам,но не са нищо особено. Слагах ги вечер,веднъж пропи ... може пък на други да се харесат : ))

# 28
  • Мнения: 410
Аз взех 4-5 бр. Бочко да ги пробвам,но не са нищо особено. Слагах ги вечер,веднъж пропи ... може пък на други да се харесат : ))

Благодаря

# 29
  • София
  • Мнения: 484
От раждането на дъщеря ми досега сме ползвали няколко марки. най-доволна съм от Памперс премиум кеър, ползвахме ги до края на 2 -ри месец. след това минахме на Памперс Актив и от него съм доволна, поне при нас много рядко пропуска.
 На два пъти вземах Пуфис , не издържат 4 часа, поне при нас, да не говорим за през ноща, когато . трябва да е с тях 10 часа.
 Преди 2 седмици взех Молфикс ( подлъгана от рекламата която непрекъснато се върти), най-недоволна съм от тях. Почти на всеки памперс има проблем с лепенките, пропускат всеки път, когато детето пълни памперса по голяма нужда. Пропускат на 3,5 часа , ако детето пикае по-активно (  моята пие много вода напоследък , предполагам , че заради зъбите ).

Бочко - и аз се замислих за тях да ги пробвам, но някак си 29 лв за опаковка ( голяма) за нови памперси, без отзиви ми се видя пресилено

Общи условия

Активация на акаунт