КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 84 972
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 385
Ромка не всеки би поискал, но има вече доста ромски двойки, които се нуждаят от донорски яйцеклетки, та там ще послужат.

Те имат много сестри и брадчедки . Mr. Green

# 376
  • Мнения: 6
Добро утро, момичета! Нещата при мен по донорството вече започнаха да се случват, усещането е много хубаво Simple Smile Прекрасна и слънчева неделя на всички!

# 377
  • Мнения: 7 488
Добро утро, момичета! Нещата при мен по донорството вече започнаха да се случват, усещането е много хубаво Simple Smile Прекрасна и слънчева неделя на всички!

Успех и дано направиш щастливо поне едно момиче  Hug

# 378
  • Мнения: 20
Днес даваха по телевизията три донорки в още нещо. Много позитивни.

# 379
  • Мнения: 6
Някой знае ли как стоят нещата за донорски ембриони (донорска яйцеклетка и донорски сперматозоид) в клиника Надежда?
Прави ли се?
Каква е максималната възраст на реципиенката?
Каква е цената, след като се заплащат разходите на двамата донори?

# 380
  • Мнения: 7 488
Някой знае ли как стоят нещата за донорски ембриони (донорска яйцеклетка и донорски сперматозоид) в клиника Надежда?
Прави ли се?
Каква е максималната възраст на реципиенката?
Каква е цената, след като се заплащат разходите на двамата донори?

Да правят, като те питат за донорската сперма какви предпочитания имаш, като цвят на очите и цвят на косата.
Мисля, че приеха като граница 51 години, след тази възраст д-р Стаменов категорично отказва да прави процедури.
За цената трябва да питаш в клиниката, но мисля че се заплаща допълнително върху цената на донорското инвитро 500 лв. за донорската сперма.

# 381
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Днес цял ден чета как бих могла да стана донор на яйцеклетка. За сега съм се спряла на клиника д-р Щерев. Мисля да прескоча до там защото не съм от София, ако някой прояви интерес нека ми пише. Имам дете момичемце на 25 години съм здрава съм. Можем да се срещнем да говорим да ме видите с добра външност съм Simple Smile

# 382
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
Днес цял ден чета как бих могла да стана донор на яйцеклетка. За сега съм се спряла на клиника д-р Щерев. Мисля да прескоча до там защото не съм от София, ако някой прояви интерес нека ми пише. Имам дете момичемце на 25 години съм здрава съм. Можем да се срещнем да говорим да ме видите с добра външност съм Simple Smile
Здравей Simple SmileПреди 2 дена точно се върнах от клиника щерев и се записах за донорска програма.Бих се радвала да се запознаем.

# 383
  • Мнения: 20
Всички донори, които познавам са в болница Надежда. Изумително е, че има там?

# 384
  • София
  • Мнения: 6 747
едва ли познаваш всички донори ...  Laughing

# 385
  • Мнения: 14 594
Аз пък изобщо не бих искала да познавам донорката...

# 386
  • Мнения: 20
 Simple Smileе всички не..., но една част да. Самата аз бях там

# 387
  • Мнения: 7
аз бях рецепиент в Надежда,но мисля,че там е такава навалица,че малко претупват нещата понякога.Обадиха се на мъжа ми да идва да дава материал до 1 час - а ни е сме от Варна,не ми се обадиха и за прегнила,за да синхронизираме овулацията с донорката...........изобщо много се разочаровах.Сега ще опитам в друга клиника - та да видим

# 388
  • Мнения: 20
А,  аз пък съм разочарована от отношението на персонала, недомлъвките и държанието им към двете мили дами с донорите. Въпреки това смятам да повторя единствено заради тях. Търпят това отношение , значи има защо.

# 389
  • София
  • Мнения: 6 747
А,  аз пък съм разочарована от отношението на персонала, недомлъвките и държанието им към двете мили дами с донорите. Въпреки това смятам да повторя единствено заради тях. Търпят това отношение , значи има защо.

кои "мили дами с донорите" имаш предвид?

Общи условия

Активация на акаунт