90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 241

  • 32 568
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 562

дори днес се случи - казвам че не ям такива работи..те питат - защо. аз отговарям - така, хич не ми обяснява, обяснения давам само в писмен вид, пред униформени  Stop

не ми се карайте  Praynig

Скрит текст:
Не си уточнила какви униформени, внимавай че и аз съм от тях. И пред мен ще пишеш Simple Smile
Служа в БА. Военнослужещ съм. Работя с класифицирана информация, тка че ще ти пазя писанията в тайна Peace

Скрит текст:
Че какво правиш тогаз в САЩ, ми не си в калта на Змейово, м?  Mr. Green

# 706
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
И пак се връщам на Инка. Инке!!!!!!!! Нали се разбрахме!!!!!
ПП Ох, толкова се запених, че забравих да поздравя "снимките", прекрасни сте момичета   bouquet
Транкиля , ма Танче - Нана ти остАна, няма да си самичко  Laughing Hug

# 707
  • Мнения: 5 375
ЦЕЦ, браво, миличка! Постигнала си мноооого! Радвам ти се от сърце! Браво и на Донка! Сега е като манекенка! Снимките на Щастливка не ми се появяват. Нямам представа защо, но поздравявам и нея!

Днес з- ябълка ;о- сирене и домат; в-смесена 

# 708
  • Мнения: 51
И пак се връщам на Инка. Инке!!!!!!!! Нали се разбрахме!!!!!
ПП Ох, толкова се запених, че забравих да поздравя "снимките", прекрасни сте момичета   bouquet
Транкиля , ма Танче - Нана ти остАна, няма да си самичко  Laughing Hug
Тя баба ти не я броя, тя желязна, за нас останалите две, беше въпрос на време, ама Инка много бързо ме издъни  Laughing
Зер съм тук, да си отчета и менюто
З: 1,5 ябълки
О: спагети с лук, мотков, тиквичка
В: (предстои) бисквитена торта

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 22:33 от tanya_76

# 709
  • Мнения: 20
Момичета искам да ви попитам, имате ли проблем с ходенето до тоалетна по време на диетата и може ли да ме посъветвате какво да ям или да пия, защото вече се чуствам като бременна?

# 710
  • Мнения: 5 375
Момичета искам да ви попитам, имате ли проблем с ходенето до тоалетна по време на диетата и може ли да ме посъветвате какво да ям или да пия, защото вече се чуствам като бременна?

Аз нямам проблем, ама ЦЕЦ споделяше подобни затруднения. Попитай нея как е решила проблема.

# 711
  • София
  • Мнения: 12 562
Момичета искам да ви попитам, имате ли проблем с ходенето до тоалетна по време на диетата и може ли да ме посъветвате какво да ям или да пия, защото вече се чуствам като бременна?

Повече фибри - сурови плодове и зеленчуци, ленено семе или Хуск от аптеката - това е смлян индийски живовляк.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 89

дори днес се случи - казвам че не ям такива работи..те питат - защо. аз отговарям - така, хич не ми обяснява, обяснения давам само в писмен вид, пред униформени  Stop

не ми се карайте  Praynig

Скрит текст:
Не си уточнила какви униформени, внимавай че и аз съм от тях. И пред мен ще пишеш Simple Smile
Служа в БА. Военнослужещ съм. Работя с класифицирана информация, тка че ще ти пазя писанията в тайна Peace

Скрит текст:
Че какво правиш тогаз в САЩ, ми не си в калта на Змейово, м?  Mr. Green

Скрит текст:
Ами службата си е служба, но в майчинство по ми харесва. А мъжо също е военен и е в колеж в  САЩ изпратен от МО. И аз тук мЪри бабо, нали при мъжа трябва да стоя. А на Змейово в калта не съм била, ноооо на Корен за сметка на това няколко пъти #Crazy

# 713
  • София
  • Мнения: 12 562
А такаааааааа, Донкееееее
Скрит текст:
бравос, бравос. Бе явно трябва да се военизирам и аз на стари години. То бонуси не бяха, сега колежи в САЩ, тц, тц, тц, тоз АнгелчУ Найденов мноу спестовно министърче се оказа бре  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 20
Момичета искам да ви попитам, имате ли проблем с ходенето до тоалетна по време на диетата и може ли да ме посъветвате какво да ям или да пия, защото вече се чуствам като бременна?

Повече фибри - сурови плодове и зеленчуци, ленено семе или Хуск от аптеката - това е смлян индийски живовляк.


Благодаря за съвета! Имам Хуск вкъщи и утре сутринта ще си взема, защото пише че се приема преди хранене. Сега ще пробвам и с чай.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 89
А такаааааааа, Донкееееее
Скрит текст:
бравос, бравос. Бе явно трябва да се военизирам и аз на стари години. То бонуси не бяха, сега колежи в САЩ, тц, тц, тц, тоз АнгелчУ Найденов мноу спестовно министърче се оказа бре  Mr. Green

Скрит текст:
Ти си учителка, нали - не знам по какво преподаваш? Еми и аз бях преди 13г за 1 година Joy учителка това ми е бакалавърската степен-математика и информационни технологии/Ако не можеш да смяташ се обади Joy/, но се военизирах #2gunfire Абе може и по добре, но за управляващите не ми се говори #2gunfire

И отчет за днес макар, че още не съм приключила: з-бзнан, о-диня, грозде и 40гр бадеми, сл.з. диня и банан. И след 2 часа мисля да приключа с диня и малко бадеми

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 23:01 от Donka_78

# 716
  • Мнения: 754
Щастливка, ЦЕЦ, Донка, чудесно изглеждате, момичета. Прави ми впечатление, че на всички снимки "след" лицата излъчват много позитивно послание, направо греете.
ЦЕЦ, ти пишеш, че имаш още много път, но истината е, че най-трудната крачка вече си я направила - имаш начина, имаш "оръжието", имаш и волята и опита, сега ти остава само търпение.  Peace

Днес въглехидрати:
Закуска: 1 мандарина
Обяд: спагети с кетчуп (нормална порция)
Вечеря: 100 гр. шоколад и 1 вафла

Ако ви се струва, че вечерята е много, то вероятно е, понеже наистина е много.
Скрит текст:
Продължавам да се боря с пристъпите на желание за унищожаване на чудовищно количество сладко, както и с желанието да изям де що ми се изпречи пред погледа. Осъзнавам, че това не е проява на здрава психика, но ми е ясно, че няма да успея да вкарам всичко в релси окончателно за една врътка. Засега удържам положението (поне храненията ми са 3, а не 5-6, както биха били, ако му отпусна края), но тия няколко дни (още 10 дни, всъщност) са ми тройно критични и винаги в такива моменти ми избиват чивиите. Затова до края на ноември целта ми е да спазвам броя хранения, както и вида храна и - доколкото мога - да огранича желанието за храна. Тя няма да ми реши ситуацията, така или иначе.
Утре съм цял ден на пангара и като се прибера едва ли ще ми е до писане. Плодов ден ми е и се радвам, че ще съм толкова заета. Имам банани, мандарини и микс сурови ядки и стафиди (с преобладаващо количество стафиди), вече са заредени в чантата.

# 717
  • София
  • Мнения: 12 562
Хахахаха, Донче, ако бях учителка, душо, досега жив ученик да не е останал.  Joy Joy Joy

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Хахахаха, Донче, ако бях учителка, душо, досега жив ученик да не е останал.  Joy Joy Joy


Сори, с такова впечатление бях останала Joy Joy Joy

# 719
  • Montreal
  • Мнения: 5
Eй ме и мене Боби. Да се отчета ,че имам юбилей - 30 паднали килца от началото на 90ДД. Но за съжаление от втората врътка (първи цикъл) само 5 до тука. Ей , голЕмо опъване се дърпа, ама и аз не се отказвам да го тормозя това мое тяло.Но така или иначе тези килограми не помня кога съм ги имала, сигурно преди 20 години. Тези дни, бях като ламя, всичко омитах в неимоверни количества (бях готова и MM да изям от глад)  hahaha , ей такова чудо.  Ама попремина, папкам си салатките (от една оооогромна купа като леген ), даже вчера ММ ми вика "като те гледам как хрупаш, чак ми се дояде, направи и за мене. Ей, само ме подяждат .

Василеваааа 2 пъти вече правих ваниловите ти  кексчета(мъфини) , но без украсата,че не ми се полагат толкова калории(аз не съм 60 кг. като тебе). Станаха страхотни, тази вечер даже ометох 4 бройки( не знам дали са много, ама мнооого ми стана хубаво след това, да видим кантарев утре как ще ме накаже). Правих си ги обаче с кафява захар.

Лека нощ от тази страна на океана, а аз се връщам да ви чета  Laughing .

Последна редакция: чт, 21 ное 2013, 04:23 от калпазанката

Общи условия

Активация на акаунт