Пазаруване от Aliexpress.com 14

  • 47 099
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 566
Тъй като не ми беше отговорено ще се повторя - на 29-ти ще има продажба на купони,както при всяка игра досега.Какви са условията - имам спомен,че беше купуваш купон за 40$ на цената на 20$-така ли е? И колко е най-скъпия купон,който може да се купи?
Мерси
Не е нужно да се чака до 29.11, още сега могат да се вземат купони срещу точки, или поне при мен стана.

Става въпрос за нещо съвсем различно  Simple Smile Не говоря за точки срещу купони-говоря да си платиш за купон - примерно си плащаш 25$ а получаваш купон за 50$ т.е. спестяваш 25$. Винаги го е имало покрай игрите,но никога не съм се възползвал и не знам какви са условията,а икъде в Али-то не мога да ги открия.

# 721
  • Мнения: 108
Някой беше поръчвал ето това комплектче за малка госпожица! Качеството добро ли е? Дъщеря ми ще е рожденничка през март и искам да и купя накакъв тоалет за празника. Може и вие да предложите нещо, ако сте поръчвали и ви е харесала някоя рокля!  Hug

# 722
  • Мнения: 1
Някой беше поръчвал ето това комплектче за малка госпожица! Качеството добро ли е? Дъщеря ми ще е рожденничка през март и искам да и купя накакъв тоалет за празника. Може и вие да предложите нещо, ако сте поръчвали и ви е харесала някоя рокля!  Hug
Аз съм го поръчвала това но не ми хареса,горницата е горе долу добре но отдолу рокличката не е много добре Sad

# 723
  • Мнения: 108
Някой беше поръчвал ето това комплектче за малка госпожица! Качеството добро ли е? Дъщеря ми ще е рожденничка през март и искам да и купя накакъв тоалет за празника. Може и вие да предложите нещо, ако сте поръчвали и ви е харесала някоя рокля!  Hug
Аз съм го поръчвала това но не ми хареса,горницата е горе долу добре но отдолу рокличката не е много добре Sad

Много ти благодаря, значи това отпада като вариант! Ако някой има предложение за рокличка, която е купил от Алито и е доволен моля да ми пише!  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 1 023
Аз съм получила тези и дъм доволна
http://www.aliexpress.com/item/New-2013-clothing-sets-baby-girls … t/1242874503.html - горната част е от трико. Отговарят си на размерите, които са дадени
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-2013-Summer-New-Children … ld/930601578.html - страхотно елегантни, но умалени.
   Аз на моите им взех за 8 и 10г и са им добре горе - долу, а децата са на 4 и 6г високи, но слаби.

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте, преди дни писах и бях попитала, по повод моя поръчка по aliexpress, с грешен проследяващ номер и некоректен продавач. Току-що отворих да Видя до къде е проблемът ми и мисля, че въпрeки диспута, aliexpress са превели парите ми. Не знам нито какво да правя, нито към кого да си обърна! Вие на мое място как бихте постъпили?! Просто ми се плаче от всичко това, още повече, че нали заради подобни ситуации се отварят диспути! Изгърмях ли току-що с 130лв. или...

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Отворих да видя докъде е проблемът и мисля....
Ами дай да видим и ние докъде е проблемът, за да помислим. Иначе какво, да гадаем ли?  newsm78

# 727
# 728
  • Мнения: 0
Невероятно!!!

Току-що получих email от aliexpress:

The dispute reached an agreement
 Dear ***, An agreement has been reached for Order No. *** .

Please note: You should receive your refund within 7-10 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.


Май все пак може и да си получа парите  Praynig

# 729
  • Мнения: 69
Някой да е поръчвал ски екип, да препоръчате продавач. Благодаря!

Това беше първата ми поръчка, много е хубаво, топло, едно към едно със снимките, но е само яке, разгледай търговеца може да има и екипи.
http://www.aliexpress.com/item/Men-s-Ski-Clothes-Warm-Waterproof … et/653800832.html

# 730
# 731
  • Казанлък
  • Мнения: 905

WaltherP99 ,миналият път аз купих два купона за отстъпка 30$ (цената беше 15$ за всеки). По правилата те можеха да се ползват при поръчки над 120$. Беше доста изгодно.
Цаката му е да си един от първите,защото количествата са ограничени. Ще ги пускат на всеки 6 часа.
Е,не ме бийте, аз казах за 26-ти. Играта започна на 25-ти. Всички подробности за цялата акция ги има на главната страница на сайта...нещата ще се допълват всеки ден...
Е,повечето от вас ги знаят нещата по предните акции.
Купоните ще можете да ги ползвате само на 2 декември. Тогава е пика на разпродажбите.

По-старите купувачи и тези от vip-овете. Погледнете си купоните. Аз имам допълнителен купон от Алито за 10$(от 100). Миналият път имах един допълнителен от 15,но го видях,след като си похарчих парите  Joy

Приятно пазаруване!

# 732
  • Мнения: 69
Здравейте!!!
Искам да си поръчам една рокля от aliexpress, но до сега никога не съм поръчвала.... Доста изчетох от темите, но те са ужасно много и предварително се извинявам ако вече има отговор на моя въпрос.
Някой може ли да ми каже, къде в България ще ми пристигне поръчката (смисъл до адрес или някъде другаде)?  И какво ви е мнението за този продавач?

http://www.aliexpress.com/store/product/Imposing-high-collar-low … 23_705029332.html

 newsm78 newsm12

Ще пристигне в пощенския клон на адреса, който си посочила. Има малка вероятност да отиде на митница, но и тогава както и в първия случай ще получиш известие от къде да си я вземеш. Търговците обикновено пишат по-ниска стойност върху пакетите за да се избегнат митниците, но ти за всеки случай го помоли дати пише примерно 15$. Търговецът изглежда надежден, аи отзивите за роклята са положителни. Успех  bouquet

# 733
  • Мнения: 566
30$  ли е най-скъпия купон,който можеш да си купиш? Имам да купувам нещо за около 250$ и се надявах да има купони за по 50-60$ (за 25-30$)  Mr. Green

# 734
  • София
  • Мнения: 2 045
Не мислите ли ,че са измислени намаленията?

Общи условия

Активация на акаунт