Пазаруване от Aliexpress.com 14

  • 47 098
  • 761
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1
Днес ми пристигна тази рокля, поръчана на 31-ви октомври.
Тъничка, симпатична, изглежда като на снимките, но се подведох по коментарите, че е умалена и се презастраховах с размера, та ми стои като торба Sad
Двоумя се дали да се опитвам да я стеснявам или да я пускам в темата с размените...

# 631
  • Мнения: 137
Момичета, има ли тема, където публикувате свои неуспешни поръчки и предлагате артикули за продан? Видях темата за размяна, но аз нямам какво да разменя срещу дадени артикули, а бих искала да купя примерно   bouquet

# 632
  • Мнения: 1 604
Днес ми пристигна тази рокля, поръчана на 31-ви октомври.
Тъничка, симпатична, изглежда като на снимките, но се подведох по коментарите, че е умалена и се презастраховах с размера, та ми стои като торба Sad
Двоумя се дали да се опитвам да я стеснявам или да я пускам в темата с размените...

Роклята е страхотна. Аз отдавна съм й хвърлила мерника. Значи по твое мнение си отговаря на размерите?

# 633
  • Мнения: 6
Момичета, преди време мернах коментар, че някой от вас беше поръчал фенерче за глава като на миньорите или пещерняците за мъжа си, и сега и моя ми пререва че му трябва спешно, да ама като не знам какво точно да търся  newsm78 ако някой се сеща или е взел такова  Thinking   bouquet

# 634
# 635
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Момичета, преди време мернах коментар, че някой от вас беше поръчал фенерче за глава като на миньорите или пещерняците за мъжа си, и сега и моя ми пререва че му трябва спешно, да ама като не знам какво точно да търся  newsm78 ако някой се сеща или е взел такова  Thinking   bouquet

Headlamp се наричат. Но при положение, че човекът го иска СПЕШНО, а и струват по 4-5 лв, аз не бих го поръчала сега и да го получа "спешно" към първа пролет Simple Smile Това е от първия линк в гугъл, сигурно има и други http://shop.bateriabg.com/index.php?option=com_virtuemart&pa … k=1&Itemid=64 .

# 636
  • Мнения: 1
Днес ми пристигна тази рокля, поръчана на 31-ви октомври.
Тъничка, симпатична, изглежда като на снимките, но се подведох по коментарите, че е умалена и се презастраховах с размера, та ми стои като торба Sad
Двоумя се дали да се опитвам да я стеснявам или да я пускам в темата с размените...

Роклята е страхотна. Аз отдавна съм й хвърлила мерника. Значи по твое мнение си отговаря на размерите?

Абсолютно си отговаря, мерих я днес със шивашкия метър.

# 637
  • София
  • Мнения: 35 314
Днес ми пристигна тази рокля, поръчана на 31-ви октомври.
Тъничка, симпатична, изглежда като на снимките, но се подведох по коментарите, че е умалена и се презастраховах с размера, та ми стои като торба Sad
Двоумя се дали да се опитвам да я стеснявам или да я пускам в темата с размените...

Роклята е страхотна. Аз отдавна съм й хвърлила мерника. Значи по твое мнение си отговаря на размерите?

По мое е в горната граница на номера. Ако носите между два номера, по-добре по-големият:peace:

# 638
  • Мнения: 6
Момичета, преди време мернах коментар, че някой от вас беше поръчал фенерче за глава като на миньорите или пещерняците за мъжа си, и сега и моя ми пререва че му трябва спешно, да ама като не знам какво точно да търся  newsm78 ако някой се сеща или е взел такова  Thinking   bouquet

Headlamp се наричат. Но при положение, че човекът го иска СПЕШНО, а и струват по 4-5 лв, аз не бих го поръчала сега и да го получа "спешно" към първа пролет Simple Smile Това е от първия линк в гугъл, сигурно има и други http://shop.bateriabg.com/index.php?option=com_virtuemart&pa … k=1&Itemid=64 .

Мерси! Е, спешно се има предвид с съизмеримо със времевия континиум на Алито  Joy hahaha но щом има и тук на добра цена още по-добре  Peace Реших да потърся и в али , че трябвало да бъде със зарядно което да става за кола и за ел мрежата, та  да не му се купуват постоянно батерии  Grinning

# 639
  • София
  • Мнения: 35 314
Батериите държат.....месеци. Още топло беше, синът ми отмъкна едно такова от вуйчо си. Влачи го седмица, после го е хвърлил в един кош, чак уикенда го извадих включено и светеше Laughing
Вярно, бая вяло, ама светеше...
Има ги в магазините по левче, най-скъпото е 8лв с батериите Peace

# 640
  • Мнения: 6
Мерси момичета! Ще ги преслушаме и левчетата  Peace  bouquet Абе на вас тия линкове за играта бачкат ли  newsm78 Нещо май се бъгнартясала, цъкам на приятелки и нищо и те на мен , и при мен 0  newsm78 Не че смятам да пазарувам кой , знае колко  Mr. Green вече се охарчих, ама малкия иска да играе, онази с чашите я напука и цял ден игра и сега като видя тази му светнаха очите  Joy

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 01:20 от Vul4ica

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 2 421
Харесах си това якенце,в бяло
http://www.aliexpress.com/item/S-XXL-2013Winter-Fashion-Brand-De … k/1356940354.html
Някой да има впечатления от него или от подобни якета с пух Rolling Eyes Simple Smile

# 642
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Не работят и при мен линковете, затова съм свалила мобилното приложение. Там спокойно можеш да хванеш вибрационна болест, докато друсаш телефона, но пък пуска по някой и друг купон. А и като се замисля - половината ми купони останаха неизползвани на миналата разпродажба.

# 643
# 644
  • Мнения: 27
днес имам две пратки  Laughing  доволна съм чакам още 13  Simple Smile

http://www.aliexpress.com/snapshot/289925883.html  -за приятелка е на мен ми харесва

http://www.aliexpress.com/snapshot/289694134.html - за сина ми е 

Общи условия

Активация на акаунт