Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема V

  • 63 292
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
У как свърши бе,аз някъде на средата на 2 сезон го зарязах  Rolling Eyes

# 691
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
У как свърши бе,аз някъде на средата на 2 сезон го зарязах  Rolling Eyes

И аз се интересувам. Веднага го спрях след като разбрах, че е прекратен, а и преди това не бях гледала някои серии.

# 692
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Много късно ги предупредиха, че ги спират и не можаха да скалъпят нормален край, бях бясна.

# 693
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре де нищо,кажи как го приключиха  Thinking

# 694
  • Мнения: 17
Могооо жалко че са го спряли, наистина е по средата на нищото  Sad И аз съм бясна, не му бе6е 4ак толкова нисък рейтинга ако това е причината.

# 695
  • София
  • Мнения: 3 581
Въобще не помня как свърши, май това наното щеше да управлява света. newsm78

# 696
  • Мнения: X
Да, и аз се нервирах много, харесвах си го: и Джанкарло, и Монрото, и чичо Били. Наното стана Скайнет с армия от зомбита. С Патриотите до никъде не го докараха, Невил също не можа да си отмъсти, абе - едно нищо. Иначе нямаше умрели, освен малкото Невилче (и него харесвах  Sad). Можеше да гътнат поне оная кукундела Рейчъл, ама и това не направиха.

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
супер. Един дерт по-малко!

# 698
  • София
  • Мнения: 5 830
Напротив, нишката с патриотите я завършиха, Тексас + Майлс и Монро победиха, президента го вкараха в затвор, после наното го докопа.
Наното искаше да превзема света, събираше хора в някакъв град и ги зомбясваше.
И да, никой не умря  Simple Smile


Някой гледа ли това, сега го мернах в замунда - Тёмный мир: Равновесие / Царството на мрака: Равновесие (2014).
Аз гледах филма, а това май е сериал по него.
Филмът не беше лош, с добри ефекти.
Ще погледна и сериала, някой хубав ден, като ми остане време  ooooh!

# 699
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз го гледам, снощи изгледах 5 епизода. Ама са ползвали всичко от филма+ добавили нови неща.

# 700
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз ще го прегледам,нещо съм се запалила по руското кино напоследък  Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 6 496
Пламо, да не изгориш.

# 702
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Що бе  Crazy

# 703
  • Мнения: X
Напротив, нишката с патриотите я завършиха, Тексас + Майлс и Монро победиха, президента го вкараха в затвор, после наното го докопа.



А, вярно! Сега като казваш, се сещам, че точно така беше! Ех, ЕГеНе-то не прощава Embarassed

# 704

Общи условия

Активация на акаунт