Отговори
# 255
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Аз имам програми за памук, вълна и синтетика. Нямам за черно, бяло, цветно... Пускам черните дрехи на 30 градуса на програма за памук. Центрофугата няма да навреди на цветовете.  Wink

+1 Hug

# 256
  • Мнения: 5 207
Имам друго мнение по въпроса с черните дрехи и центрофугата. Според мен тя трябва да е максимално деликатна. Ако е много силна, дрехите се намачкват и по ръбовете, които се образуват, може да избеднеят и да станат на по-светли ивици.

Пералнята ще понесе повечето килограми черни дрехи, но целта при тези специализирани програми да се слага по-малко пране е да няма много триене и оттам – захабяване и обезцветяване. Освен това тази програма най-вероятно пере и плакне с повече вода, отново за да се щадят дрехите, а и да се изплаква перилния препарат добре, така че да не остава по дрехите.



В Бургас са отворили някакъв магазин Елитис – доста голям, продават козметика и битова химия. Та от него отмъкнах един омекотител My Forest Rainfall Mist за 4,09 лв.
Скрит текст:
Много хубаво мирише.

Взех и една добавка за бяло пране на Dylon за 7,18 лв.
Скрит текст:
Малко скъпа за 2 сашета, но да видим как ще избелва.

За бургазлийки, ако не са го посетили вече, доста неща има с намалени цени – всичко на Фикосота, Ариел, Персил.

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 20:02 от Guess Who

# 257
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
А достатъчно силно и трайно ли мирише, щото аз май нещо не съм в час с моето обоняние... Crazy От всичко дето ползвах, най-доволна останах от черния Медикс.

# 258
  • Мнения: 21
Guess Who, за новият магазин в центъра ли става въпрос?

# 259
  • Мнения: 5 207
Да, намира се на мястото на кино „Септември“.

# 260
  • Мнения: 2 286
Елитис-а ми "изяжда" цялата обедна почивка и половината от заплатата Crazy #Cussing out

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Откакто отвориха Елитис в Пловдив...думи нямам - всеки път като влезна съм олекнала поне с 10лв. Иначе е много добре зареден магазин и правят мнооого промоции, случвало ми е като вляза да пазаря и накрая като тегля чертата спрямо купени от друг магазин неща се получава сума.

Последния път като бях там така и не видях този май форест, но този път ще се оглеждам по-добре като отида.

# 262
  • Мнения: 2 286
Откакто отвориха Елитис в Пловдив...думи нямам - всеки път като влезна съм олекнала поне с 10лв. Иначе е много добре зареден магазин и правят мнооого промоции, случвало ми е като вляза да пазаря и накрая като тегля чертата спрямо купени от друг магазин неща се получава сума.

Последния път като бях там така и не видях този май форест, но този път ще се оглеждам по-добре като отида.

Омекотителите са при омекотителите, а праха е при малките кутийки с бонукс, рекс и т.н. В нашия така са подредени. Ариел и Персил си имат по един стелаж за всеки, другите са един рафт.

# 263
  • Мнения: 1 759
Къде е този Елитис newsm78

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
В централна поща. Имай предвид, че влезеш ли 20минути минимум ще стоиш там  Grinning

hailie , благодаря за инфото.

# 265
  • Мнения: 1 759
В централна поща. Имай предвид, че влезеш ли 20минути минимум ще стоиш там  Grinning

hailie , благодаря за инфото.

  Flutter Ще го имам предвид  и ще го постя сигурно още в понеделник Embarassed

# 266
  • Мнения: 5 207
А достатъчно силно и трайно ли мирише, щото аз май нещо не съм в час с моето обоняние... Crazy От всичко дето ползвах, най-доволна останах от черния Медикс.
Ами аз днес го купих и още не съм го ползвала, но вариантът Violet Fields е много траен. Днес си облякох една тениска, прана миналата събота, и още миришеше. Предполагам, че и с този ще е така, но е много приятен аромат.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз взех, но лилавия омекотител, от същото място. Simple Smile) Утре ще го пробвам.

# 268
  • Мнения: 5 207
Да, магазинът има добри цени, много голямо разнообразие от марки, но и много кисели касиерки. Кога почнаха работа там, кога се вкиснаха.

# 269
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Кога почнаха работа там, кога се вкиснаха.
Joy Joy Joy

 Violet Fields е омекотител на My forest, нали така? Blush

Общи условия

Активация на акаунт