Домакини-22/есенно-зимна с топло кафе

  • 34 653
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 833
Добро утро, момичета! Много романтично започва темата, мило ми стана. Тъкмо щях предната вечер да ви казвам, че след 18 г. заедно мм все още ме изненадва колко мил и романтичен може да е. Изненадата по-скоро беше да открия за себе си колко делова и дори цинична съм станала самата аз.
Ще тичам по задачи, тази седмица ми е запълнена до секунда.

# 16
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте и в новата тема .Ние се приготвяме и към обяд ще ходим в Токуда.Записала съм час за малкия от преди месец за профилактика.Трудна работа по Зк е в Токуда.Иначе сега ще ида да махна люспите на фасула и го слагам да се вари.
Контеса чудно сте се подредили.На всички много целувки и прегръдки:-)

# 17
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Запис да ви чета Simple Smile

# 18
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро Hug тук се мъчи да завали Crazy Ста-ди честит ви юбилей   bouquet

# 19
  • Мнения: 11 558
Ха, добър ден! Сега се надигнах. Снощи изгледах Брадъра, после един филм и то стана 2. Днес съм почивка. Добре че съседите се разкъртиха преди малко, а не от ранни зори. Газифицират жилището. ooooh!
Ста ди, честита ви годишнина! Сладка изненада си спретнала, ще му хареса. Снощи не се стърпях и сготвих лещата. Едно гювече направих и няма да готвя. Кисело зеле нашите ми донесоха едно бидонче. Втасва. Много обичам. Домашна пастърмичка, лютеничка, сокове, компоти, консерви, дето се вика- зазимих се. Mr. Green
Тук съм и ще досаждам.
Пече навън, но е студено. Вече слагам шапка като излизам. А като падне сняг вадя едно палто от лисици и не го смъквам до пролетта.
Хубав ден на всички! Hug

# 20
  • Мнения: 64
Аз вчера    нали ви казах,че леща    ще правя, но извадих  един   грах   на яхния   направих  с чесънче.Изяде  се, днес   сложих лещата.
Боли  ме  гърло и смуча  някви  хексоралетен   таблетки . Ама, май отивам   на аб. Егати и  вируса, всички  го минахме,сигурно  пак  ангина  съм лепнала. Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 11 666
  bouquet
Аз пак съм закъсняла, вие две страници сте изписали. Благодаря и за кафето и за закуската.
Людачка, аз да те науча да играеш бридж, ама първо малко литература трябва да прочетеш и най-важното да има да гледаш как става тази работа.  Grinning Ти карти някакви играеш ли, защото аз  играя всичко и покер и канаста и бридж-белот и блек-джак. Доставя ми удоволствие и мога с часове да не стана от масата.
Днес отивам на фризьор, записах час крайно време е.
Подаръци обсъждате за НГ, направо не ми се мисли. Изобщо не ми идва нещо на акъла. Ние ги раздаваме на Коледа, а Коледа мине ли за мен означава че НГ и дошла. Не обичам да ходя по магазини, но трябва да се спретна.
Смърфи, зелката ще стане, трябва и още малко време. Обичам сарми. При мен има едно магазинче и те си правят зеле и аз от там купувам, много е хубаво. Иначе не слагам, не мога. За днес ще се хапне едно телешко варено. Идеите за готвене ми приключват.  Mr. Green
Приятен ден!  Hug

# 22
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Декември е уют. Кори от портокали. Пукащи дърва. Запалени свещи. Червено вино. Понякога розе. Тихо пиано. Вълнен шал и дебели чорапи. Първи сняг. Декември е грижа. Внимание и мисъл към най-любимите ти хора. Подаръци. Изненади. Срещи. Топло мляко с канела. Писма картички. Очакване. Декември е искри и фойерверки. Блясък по улиците, в очите. Светлини. Декември е (равно на) сметки. Разплащаме се с 365 дни случвания и пропускания. Всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. Всяка неказана дума и закъснял жест. Онзи телефонен разговор, който пропуснахме. Пътуването, което не направихме. Работата, която не приехме. Думите, които не казахме. Декември е обещания. Наравно стари и нови. Да бъдем по-добри. По-щедри. По-благодарни. Да мечтаем повече. Декември е поглед навътре. Носталгия по детството. По това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. По приказки с щастливи начала, не краища. По онова утре, което все търсим и все не стигаме. Декември е всичко в едно. Най-студеният и най-топлият месец. Най-пълният с хора и най-самотният. Едновременно край и ново начало. Прошка. Декември идва и си отива като сън. Всяка година се питаш кога пак стана Декември. Никога няма да разбереш."

Източник:Фейса Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4
Добър дееен!
Как сте, красотни? Седнах малко да ви почета. Мъчим се с малкия със зъбконикненето... Изби и второто зъбче и горкото много се мъчи  Rolling Eyes Мундисала май взе да не стига... А болкоуспокояващи сиропи не иска да пие. Звъннах на доФтурЪ да го питам какво да правя, че идеите ми се изчерпаха. Каза да му смеся сиропа с млякото. Така и направих. Изпи го почти цялото и откърти. Вече час спи, което си е постижение, защото последните няколко дни спеше по 20 минути и се събуждаше. Дано да поспи повечко, че да успея да свърша туй-онуй. Имам да простирам една пералня дрехи, да оправя изсъхналото пране, да измия банята... И така нататък. Ей няма свършване тази домакинска работа  Crossing Arms ooooh! Момичета, много ви благодаря за отговорите за ЕГН-то. Успокоих се. Много съм далеч от Атина и ако трябваше още веднъж да ходя до Посолството без да свърша нищо щях да се гръмна  #2gunfire Както и да е.
marchеva14 и аз току-що сложих телешко да се вари. Само че ще го запека после във фурната с картофи.
J M M благодаря за новата тема и кафето!   bouquet
Ста_Ди, честита ви годишнина! Бъдете много здрави, щастливи, сплотени и влюбени още поне стотина години!
Люска, благодаря за вкусната закуска!
Дарилче, Смърфи и аз обожавам кисело зеле, лютеничка и всичките му там домашни вкусотийки. Само че тука нищо не съм правила... Няма и къде да ги съхранявам.
Коконче как си?
Valeria84 бързо оздравяване!
Марѝ  Hug баш бая си е така ако питаш мен...
Креми, Морена, Мама Коко, Кака Дака, Марселина, Валенцето, Valeria84 и всички останали - прекрасен ден!   bouquet

Това за всички ви  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 12:33 от S.K.

# 24
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Добър дееееен и честита темичка   bouquet
Размазах се събота и неделя от чистене и местене, а вчера бяхме цял ден на вън - ходих на фризьор, на разходка, шматкахме се с колата... Изобщо като излязохме с мишката в 7:30 сутринта и се прибрахме в 7 вечерта  Mr. Green

Хортензия, кой е тоя магазин за матраци на Южен? Я го давай тука, довечера ще ходим да гледаме, а това ще ми е до дупето точно.

Отчитам си зодията - раче съм аз, мъжа - риби, детето - водолей. Все отбор инати  Mr. Green

Още нещо щях да пиша... старост - нерадост  hahaha Като се сетя пак ще мина  Hug

П.П. Кой беше пускал тия дни рецепта за спаначена супа? Ако може пак рецептата, че не мога да я намеря Hug

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 13:00 от ♥snow_angel♥

# 25
  • UK
  • Мнения: 5 999
Какъв късмет, тъкмо се изкъпах и водата спря Mr. Green
Стефче Hug супер дано така се задържим  Praynig
Мари звучи прекрасно Hug

В четвъртък имам час за запис на тонове на бебките в МД, много не ми е ясно newsm78 какво представлява, но дано всичко е наред там Praynig

# 26
  • Мнения: 64
Коконче, не   е  нищо  особено  запис на  тонове.Слагат ти   един колан на корема и пускат   един апарат, и се чуват  тоновете  на бебето.Продлжава около  20  мин.И ти дават   един   лист,от апарата  на който като   графика   какви са тоновете   .Дано  си ме разбрала.
Мен само   веднъж  ми правеха   такова,  деня  преди   да  родя.
лягам   да спя, дребното  заспа

# 27
  • Мнения: 843
Коконче,не се притеснявай,няма нищо страшно,а и за мен беше много емоционален всеки такъв момент.Нали имах проблемна бременност,много често ми правеха запис на тоновете и всеки път се разплаквах като чуех бебо.

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Коконче не се притеснявай. Голяма емоция е да им чуеш сърчицата. Тоновете са необходими. Обикновенно са малко преди раждането, но при теб разбираемо е по-рано и ще ги следят сигурно по-често.
Напазарувах, сготвих и сега един час почивка
Мари поста ти е страхотен
Стефи остави го малко детето да свикне със зъбчетата. След избиване на зъб не ги боли толкова, колкото се опитват да свикнат с новото усещане.
Моя например, като проумя, че това което гризе вече се разпада и може да го отхапе, а не само да си чеша венците с него му беше много забавно. Даже винкел се опита да отхапе  ooooh!
Валерия бързо да се оправяш
Аз кисело зеле не само, че не го обичам ми го мразя брр. На бъдни вечер пълня само чушки, защото иначе така или иначе развиваме сърмите и ядем само ориза. Мъжо яде кисело зеле само на салата и се сеща веднъж в годината

# 29
  • Мнения: 2 169
Запис от мен, довечера ще ви чета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт