Домакини-22/есенно-зимна с топло кафе

  • 34 788
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
"The frozen ground" е хубав и много тежък филм.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Мерси, Марче! "Пустинно цвете" съм го гледала, това - "Soyara" ми звучи познато, ще видя.

# 77
  • Мнения: 3 854
Засега само един гол запис от мен в новата тема, да не ви изтърва! Отивам да спя, като стана ще се включа.

# 78
  • Мнения: 4
Добро утро!

# 79
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен!

S.K. Hug Hug Hug



Марчева и аз гледах тези филми. Харесват ми... Тежко преживявам когато филм без хепи енд... Sad

Контеса, колко е хубава при вас.... И хората са с отвовени и с различно мислене... Peace

Смърфи, как сте?

Писенце, бързо оздравяване на майка ти.

Морена, благодаря за линковете.

# 80
  • Мнения: 1 826
Добро утро!!!
luss
благодаря за кафето,днес ще го пия с вас,че нямам компания-сама съм.
Мъжа ми  тръгна по задачи,чух се с мама и съм по-спокойна сега.И най-важното -имаме вода,поне за сега. Praynig
Благодаря на всички за пожеланията за майка ми! Hug
Мисля си за Славка дали всичко е наред?Не е писала скоро. Thinking
Вчера и оня ден и аз си поплаках със стиховете на Мари.Толкова хубави стихове пишеш!!!  bouquet
Barefoot Kontesa Радвам се,че има хора ,които и там ви помагат!Как е крака-дано да се оправя бързо,че така с това обикаляне го натоварваш. Confused
За всички  Hug и лек и спорен ден!!!

# 81
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро и от мен  Hug
Люска, страхотно кафенце и закуска (която трябва да пропусна за върховно мое съжаление - пенкейкс обожавам  Tired ) Това отстрани ако са яйца - от тях може  Mr. Green

Оф, хорааааа мразя да съм на режим, ама няма начиииин... Дразня си се зверски на окръгления корем и ще се стягам, та каквото ще да стане! Аз съм супер голям инат, на инат всичко мога да свърша (последния път когато ми казаха "не можеш", две години без прекъсване показвах, че мога - не ядох месо  Mr. Green )

Марче, тежки филми гледаш, душа. Аз напоследък само Supernatural си гледам и ми е едно такова хубаво  Heart Eyes Депресират ме допълнително тежките филми. Образуват ми бръчки. Тц, искам още да минавам за младо гадже  Laughing

Контеса, хубаво е да имаш приятни съседи. Аз имам няколко читави, и две, които със сигурност са темерутести. Ама да пътуват, аз ги пращам по направление без да ги бавя. Живота е твърде кратък, за да си губим времето с неприятни хора! Ремонт може да се каже, че още правим. То не е точно ремонт, а довършително обзавеждане. Открихме снощи магазина за матраци на Нани, ама тъпото нещо работи от 9 до 5. Е как може да имат такова работно време?!? Та днес сигурно ММ в обедната почивка ще ме взима да ходим, а ако е хубаво времето може и с количката да се занесем с малката. Да видим що за стока са. Трябва да го придумам тоз мой половин вече да ми проектира кухненските шкафове, че като ме хванат лудите и ще ида да дам пари на някой да го направи. Срамота е, по цял ден прави чуждите проекти, а за нашия все е уморен. Вчера на обяд взех, че си свързах газовата бутилка с печката. То по принцип не е философия някаква, но трябва по-силничко да се натисне маркуча да влезе и да се затегне скобичката с отвертка. Вечерта моичкия заявява, че трябва вече да се хване да я свърши тая работа и аз му викам "А, не се притеснявай, аз помолих съседа и той го направи веднага". И за доказателство пускам газта да види, че наистина има  Laughing Физиономията беше  Shocked Shocked Shocked После се цупи два часа и не вярва, че съм го направила аз  Joy Проблема си е негов, един простир за терасата трета седмица чака да бъде монтиран на тавана. И за него му казах, че вече наистина ще помоля някой съсед, пък той да се цупи и тръшка колкото ще. Как можах да улуча най-мързеливия мъж на тоя свят... Колкото аз решавам на момента, той толкова обмисля и се тутка. Колкото аз върша бързо нещата, толкова той отлага до безкрайност...

За финал - да се похваля с причОската си

Скрит текст:



Малко са смотани снимките, ама на самоснимачка - толкоз  Mr. Green До обяд ще ги махна, да знаете  Grinning

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 12:09 от ♥snow_angel♥

# 82
  • Мнения: 1 826
♥snow_angel♥ Браво,много красива прическа! newsm10
И адмирации за свързването на печката!
С моя мъж вече свикнах-казвам и веднага трябва да го направи,защото иначе после забравя. Laughing
А по повод на съседите-ще пиша довечера. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 64
Добро  утро !  Hug
Гледам  нощно  писане  е имало.
Лус,  мерси  закафето . Аз сутрин  винаги ям  плод   с кафе .
Ангелче, кофти   така .Аз  от моя мъж  не мога се  оплача, всичко квото  хвани  и  прави.
Някой  път, като  се развали колата   и е за сервиз   се  мъчи той и успява. Grinning
В  домакинството  /без  готвенето/  ,  сщо помага.В неделя   с новата ми  помощница той чисти  Mr. Green,обра  прах-мрах,ми  пода.
Заведох  баткото  на  градина,днес  ще имат  театър.Докато  му обувах пантофите, едно  дете сигурно   5-6 се изкиха, и  Shockedкашля
Как, може да  има  такива  родители не знам,правят " мечешка  услуга" , като пускат  болни децата си,та и здравите   да  заразят.Просто  съм  изумена .мм  каза , защо не каза   на госпожата?!?  
Викам му,че тя беше там  на вратата  и ги приемаше. #Crazy
Един  път вдигах скандал   за такива деца, май скоро пак ще посетя   директорката.
Стискайте  ми палци, от днес  минавам   за не знам  кой път  на  90  дневната  диета .
Дано този път устискам   до края и да  се вталя  малко.
Сега   докато си пия кафето,ще   звня да питам едно вилно селище   на Цигов  чарк  за  НГ .
хУБАВ  ДЕН   МНОГО   НА ВСИЧКИ   HugПисенце,Мари,Коконче,Мама-коко,Ангелче,Лус,Смърфиетка, marcheva14, S.K

# 84
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен.
Лус мерсаж за кафето и закуската
Ангелче косата ти е уникална Heart Eyes направо страхотна Crazy На какъв режим си? newsm78
Заведох малката на ясла и ще ида на кафе със бивша съученичка,ще напазарувам и май това ще направя днес hahaha Искам сняг Crossing Arms Кога започвате да украсявате пред коледно?

# 85
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Морена, напиши в Замунда "Трафик на хора" на кирилица , не на латиница. Излиза веднага. С Mira Sorvino  и Donald Sutherland. Много приятен филм.
Desert Flower" -" Пустинно цвете". Приятен е , но романа е по-приятен.
Soyara" - труден, тежък но и истина.
"The frozen ground" -  Nicolas Cage,  John Cusack
Нямам търпение  да чета относно линковете. Трябва да го видя. Имам добра зрителна памет.  Mr. Green
Това си изгледала или тепърва ще гледаш?
Всичките са хубави.
Хачико гледала ли си?

Добро утро на всички и приятен ден:-)

# 86
  • Мнения: 2
На Хачико плача като дете,винаги като го гледам рева,че веднъж хванах и мм да му се насълзяват очите

# 87
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Кака Дака, не съм сама в отбора на снеголюбците, йей!!!  newsm18 Режима ми е НВ-ВМХ (ниско въглехидратно - високо мазнинно хранене). Резултатите са потресающи - смъква се наистина бързо, качествено и без никакъв глад. Аз дори така съм си структурирала храненето, че успявам всяка вечер да вмъкна по 10 гр шоколад след вечеря  Mr. Green

Валерия, 90 ДД не е лоша, но аз лично не мога да ям млечни толкова рядко. А и съм установила, че от плодове качвам толкова, колкото във въглехидратния ден. Като резултат - два дни свалям, два - качвам. За мене си това не е режима.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 892
И от мен едно Добро утро!

Контеса, страхотно е това със съседите. Аз няма да забравя навремето в родния ми дом, в къща живеехме, толкова беше хубаво. Бяхме махнали оградата между дворовете и си ходехме в тях все едно сме вкъщи. Те имаха ключ от дома ни за всеки случай, ние също. Сутрин се пиеше кафе - задължително се събираха у нас жените, коя не работи, коя втора смяна, коя- по майчинство. Супер!
Сега...сега е различно. По-студени са хората, нямат си доверие и това е. А и все нямаме време за нищо.
Не знам, аз обичам простия живот- един хубав и уютен дом,  спокойствие, усмивки вечер вкъщи, да седнем всички на вечеря, да си поговорим спокойно, да не бързаме. Какво му трябва на човек- здраве, покрив над главата, мир и любов в дома. Нито имам нужда от сто апартамента и скъпи коли, нито нищо. Искам само спокойствие. Е, то за него и пари трябват, ясно е, но не и човек да се вглъбява изцяло в тях.
Ох, къде се разфилосовствах и аз.... Crazy

Славчето верно липсва. Как ли е майка и?

Мари, как е детето?

На всички приятен ден, не изброявам поименно, че ще забравя все някой, много сме вече!
Аз отивам до млекомата, после една бисквитена торта ще направя, за довечера- кюфтета на фурна и салата Снежанка ще има и те така. bowuu

# 89
  • Мнения: 2
Ангелче освен да пробвам твоята диета,бях на 90дн ама свалям много бавно(2 врътка правя)а искам да свалям по-бързо,че декември съм на кръщене.Има ли тема за този режим.Извинявам се за спама Peace

Общи условия

Активация на акаунт