Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 236

  • 36 900
  • 729
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Светлината в очите - усеща се....

# 496
  • Мнения: 23 351


Понеже вече се настройвам на предпразнична вълна - подготвям ви подаръци.

След всичко което прочетох днес ми е абсолютно ясно, че само на такава поздравителна картичка ще обърнете внимание.

Момичета

# 497
  • Мнения: 1 097

Мариана, и тук блика светлина в очите му,въпреки че вината,която го задушава е толкова силна,че болката изпълва  душата му и свива сърцето му

# 498
  • Мнения: 4 966
Права си за подаръците, Марта. Simple Smile



И само такива изложби ще посещаваме. Simple Smile))

# 499
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Дейзи, и на мен "формулата "да унизим другарчето "" не ми харесва. В темата това се прави ей, така за разкош един вид. За забавление. И понеже аз най-много "обичам" забавата и не обичам да пиша сериозни неща, реших да разтълкувам карикатурата на деня. Нали е карикатура? С надеждата съм, че всички ще разберат, но съм и сигурна, че много ще се напишат, че не са разбрали. Нейсе, няма да е за пръв път.
Та, главните герои от карикатурата са двама колеги актьори. Единият спечелил две златни пеперуди заслужено!!! и нито една анкета, а другият всички анкети. Единият не слиза от екран, а другият няма в момента ангажименти. Единият винаги засвидетелства  активна гражданска позиция, а другият се крие. Единият е избран, за лице на УНИЦЕФ, а другият не е. Единият не се крие от никакви медии, дори когато направи катастрофа, а другият се крие в дън земя и се сърди, когато го снимат фотожурналистите. Единият участва във филм, който е номиниран за Оскар и Златен глобус, а другият не казва нищо за последния си филм. Единият дава интервю на английски за последната си роля, а другият мълчи. Единият има много добри приятели сред всичките си колегите, другият не обича да контактува с гилдията и особено с по-известните.
Единият е вече световно известен и работи със световни капацитети,  а другият печели анкета с около 10 000 фенове на някакъв арабски любителски сайт.
Това е. Даже не е карикатура.
Къванч, не е идеален в никакъв случай, но него не го мисля. Той ще се оправи. Жалко за Енгин, защото е сам. Феновете не му помагат, като го ласкаят с писанията  си, но истинските му почитатели са готови да му простят, ако в бъдеще се държи открито, както когато каза, че не е засипан от проекти.
Този кастинг за Черните пари и коментарите са удар по него. Каквато и сигурност да има за участието му, няма как да е само той в бяло. Сериалът, ако наистина тръгне, вече е с фалстарт.

Накратко, според мен -  Не трябва да се мете срещу прахосмукачката.


# 500
  • Мнения: 4 966


Прекрасен... винаги. И завинаги мой любим актьор.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Без значение колко интервюта ще даде, колко агенции ще го потърсят, колко роли ще откаже. Важното е да приеме една, която, сигурна съм, ще направи брилянтно. Защото има изисквания към себе си и надгражда с всяко ново изпълнение. Развива се, задобрява, подобрява и без това изключителната си игра.



# 501
  • Бургас
  • Мнения: 405


ENGİNcilerr İçin Özel_ Sana Mecburum_ escape65  newsm68

# 502
  • Мнения: 23 351


Марица, абсолютно съм съгласна с теб !

Адмирации за всички постове днес -


Хаяско - много интересен клип

Повече от година и половина не е на екран, но феновете му го обичат и творят с любов за него !

# 503
  • Мнения: 4 966
Честно казано, мисля, че отсъствието му от екран не му навреди, Марта. Напротив, чакането накара тези, които са оценили актьорския му талант, да потърсят и останалите му участия и им даде време да се запознаят с тях и да го оценят по достойнство. Феновете му нарастват непрекъснато по брой в страни, даже континенти. Simple Smile



Simple Smile Направено с любов беше формулата, нали? Wink))

Гледайки огледалните образи, си спомних, че човешкият ум е склоннен да възприема като красиво лицето, което е симетрично в двете си половини. Колкото по-симетрично, толкова по-близо до идеала. Simple Smile Отивам да експериментирам с двете половини от лицето на Енгин. Simple Smile Само да намеря идеалния кадър в анфас. Simple Smile))

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 20:43 от marytza

# 504
  • Мнения: 3 217
Мартичка,не само феновете му творят,и антифеновете го правят!

# 505
  • София
  • Мнения: 2 642
Здравейте!  wavey

Стара снимка зад кадър от изпращането на татко Фахретин Laughing








Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 12:32 от Dilemi

# 506
  • Мнения: 136
di...va  smile3501

Не бих могла да го кажа по-точно. Чудесен анализ!

Феновете му нарастват непрекъснато по брой в страни, даже континенти. Simple Smile


Това твърдение на какво се базира? Статистика, рисърч, ПР?

# 507
# 508
  • Мнения: 4 966


Лични наблюдения в продължение на година и половина. За около две седмици "лайкванията" в Универсала, една от най-посещаваните страници, посветени на Енгин, нарастват с по 10 000. Страници, посветени на него и героите му, се разкриват непрекъснато... Откакто съм в темата и ФБ, присъствах на "раждането" и растящата популярност на страници от Пакистан, Румъния, Сърбия, Хърватска, Черна гора, Албания, Русия, Израел, Палестина... както и на такива, които са посветени на конкретен сериал, с участието на Енгин. Тези си спомням сега, на пръв прочит... Интересува ме единствено отнасящото се до Енгин. Него следя, него помня. Всичко останало за мен е в графа "разни".

Скрит текст:
Не съм си поставила за цел да водя статистика, но това е, което съм записала по дати:

29-09-2013 --- EAUFC --- 630 000 fans
13-10-2013 --- EAUFC --- 640 000 fans
24-11-3013 --- EAUFC --- 673 000 fans

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 21:30 от marytza

# 509
  • София
  • Мнения: 2 642

">#t=38[/video]

Общи условия

Активация на акаунт