Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 236

  • 36 872
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 1 007

Супер, Аурелия! Simple Smile  Hug Аз продължавам с кадрите - анфас, профил, гръб... след малко ще се отчета. Simple Smile))


Скрит текст:



Скрит текст:

Hug Златна си!
Благодаря! Страхотни кадри!!!
 txtloves

# 722
  • Мнения: 0
Страници, посветени на него и героите му, се разкриват непрекъснато... Откакто съм в темата и ФБ, присъствах на "раждането" и растящата популярност на страници от Пакистан, Румъния, Сърбия, Хърватска, Черна гора, Албания, Русия, Израел, Палестина... както и на такива, които са посветени на конкретен сериал, с участието на Енгин. Тези си спомням сега, на пръв прочит... Интересува ме единствено отнасящото се до Енгин. Него следя, него помня. Всичко останало за мен е в графа "разни".

Скрит текст:
Не съм си поставила за цел да водя статистика, но това е, което съм записала по дати:

29-09-2013 --- EAUFC --- 630 000 fans
13-10-2013 --- EAUFC --- 640 000 fans
24-11-3013 --- EAUFC --- 673 000 fans
Това не е вярно. Следя отблизо 3 форума от цитираните + гръцкия. ''Растящата популярност'' не е факт. Коментарите са вяли и апатични. 2-3 потребители. Не се пише с дни. Темите са на изживяване.
Грешка, че не четете графа ''разни''.
Срещу 673 хиляди харесвания на г-н Акюрек - 1919 743 на г-н Татлъту. Татлъту - най-популярен в Истанбул. Акюрек - в Кайро.
Тенденцията е на спад на харесванията и при двамата. Т.е. друг факт, че популярността не расте, а пада. При Акюрек   с 50 %, при Татлъту с 20 %.
Но и в най-ниската си точка харесванията на на Татлъту са 6 пъти повече от тези на Акюрек.
Цифрите казват всичко ясно и точно. Другото е желание, взето за реалност.

# 723
  • Мнения: 1 007

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 04:39 от AureliaFelix

# 724
  • Мнения: 4 966
Е, щом се заблуждавам, не виждам защо се тревожите?  newsm78 Simple Smile
А графа "разни" всеки зрител съставя сам, освен ако не е професионално задължен да води представителна статистика. Аз продължавам да слагам в нея това, което смятам, че е за там, а в папка "любими" - това, което харесвам. Simple Smile Въпрос на вкус и лична оценка, нали? Simple Smile

# 725
  • Мнения: 4 642
...." Всичко останало за мен е в графа "разни".
Скрит текст:
[/quote]
Това не е вярно. Следя отблизо 3 форума от цитираните + гръцкия. ''Растящата популярност'' не е факт. Коментарите са вяли и апатични. 2-3 потребители. Не се пише с дни. Темите са на изживяване.
Грешка, че не четете графа ''разни''.
Срещу 673 хиляди харесвания на г-н Акюрек - 1919 743 на г-н Татлъту. Татлъту - най-популярен в Истанбул. Акюрек - в Кайро.
Тенденцията е на спад на харесванията и при двамата. Т.е. друг факт, че популярността не расте, а пада. При Акюрек   с 50 %, при Татлъту с 20 %.
Но и в най-ниската си точка харесванията на на Татлъту са 6 пъти повече от тези на Акюрек.
Цифрите казват всичко ясно и точно. Другото е желание, взето за реалност.


[/quote]
Ф,ески  smile3501

# 726
  • Мнения: 3 217
Скрит текст:
Ех,как не ви омръзнаха  на всички тези безсмислени дрязги и пререкания,като че ли някои хора имат актове за притежание над определени актьори.Много важно кой колко лайка има в интернет,кой колко интернет почитателки има-знаете ли на тези момчета колко им дреме за тези "войни"-точно хич!Те си гледат живота ,трудят се колкото могат,а нека всеки си харесва когото иска.Никой няма ексклузивно право да бъде единствен почитател на някого и другите да нямат право на мнение.Човек добива впечатление,че някои почитателки "вземат процент" от печалбите на любимците си-направо със зъби и нокти се хвърлят в огъня да ги защитават,като че ли има от кого и защо.То човек като няма истински проблеми гледа да си ги създава.Желая ви приятен ден!

# 727
  • Мнения: 1 007
Авторката на карикатурата е момиченце на 14 години,
а успя да предизвика толкова много емоции...  Smile

# 728
  • Мнения: 0
Цитат
Авторката на карикатурата е момиченце на 14 години,

Дами smile3525 моите почитания.

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 14:46 от Kati74

# 729
  • Мнения: 716

Срещу 673 хиляди харесвания на г-н Акюрек - 1919 743 на г-н Татлъту. Татлъту - най-популярен в Истанбул. Акюрек - в Кайро.
Тенденцията е на спад на харесванията и при двамата. Т.е. друг факт, че популярността не расте, а пада. При Акюрек   с 50 %, при Татлъту с 20 %.
Но и в най-ниската си точка харесванията на на Татлъту са 6 пъти повече от тези на Акюрек.
Цифрите казват всичко ясно и точно. Другото е желание, взето за реалност.


Е, и? Ще повторя за онези, които не са схванали въпроса: Е, и? Егаси смешката - да си мерим рейтингите и лайковете! Не съм чувала феновете на Брад Пит и Джордж Клуни да са в смъртна вражда и да се замерят с рейтинги.  #2gunfire Ако ще лайковете на КТ да са 10 милиона срещу един на Енгин, това няма да ме накара да си сменя предпочитанията. Това е фенска любов! Тя си е съвсем като другата любов - дори 10 000 мацки да харесват друг мъж, аз си харесвам моя.  txtloves Освен това, всички много добре знаем колко струват тези анкети - правят се от вестници и сайтове с определена цел, няма никаква прозрачност, много неща са нагласени според исканията на спонсорите. Дразни ме, когато се прехласваме, дори Енгин да печели. Голяма работа! Нали затова сме ФЕНОВЕ - феновете са верни, не преминават към другия отбор, когато техният губи. (Засега не знам Енгин да е загубил, разбира се.  Wink)
Не съм писала нищо четири дни - само четях. Честно казано, това може и да е последното ми влизане. Не искам да обиждам, но съм разочарована. ooooh! Харесвам Енгин, голям фен съм му и ми е приятно да обсъждам с други качествата му (даже и отрицателните, стига да е добронамерено и с любов). Интересно ми е да научавам нови неща за турското кино, за "кухнята" на сериалите, защото не знам много. Забавно ми е и да научавам клюки около предстоящи проекти. Но всичко това, за съжаление, заемаше съвсем миниатюрна част от постовете. Огромната част от написаното беше или плюнки от страна на фенове на други актьори по Енгин, или плюнки между феновете на самия Енгин, които адски държат да се изясни кой точно е най-тъп, най-велик и най-порта, абе... с две думи, дъжд от плюнки  sport027. Третата група постове беше  от типа "шекер", които толкова дразнят зевзеците - "ах и ох, и въх". Може би, чрез тях авторите им изразяват силните си чувства към Енгин, но все пак един, два, три пъти е достатъчно. Поне според мен. Извинявайте, ако някой се чувства лично засегнат. Умишлено не цитирам точно, не споменавам имена, не съм се старала да ги помня. Просто споделям общо впечатление.
Разбрах, че АБО и КВФ вече са изкоментирани надълго и нашироко в предишни теми. Язък! Не съм ви открила навреме. Сега каквото и да споделя, сигурно ще ви е досадно, защото някой вече го е казал преди мене, или пък ще събудя без да искам стари спорове, за които не знам нищо. Е, ще се опитам да се включа навреме поне в обсъждането на Ейлюл.  Hug Ще ви бъда много благодарна, ако от време на време пишете и по нещо за Енгин. И аз имам много неща за споделяне, но или не им е дошло времето, или им е минало.  Sad
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт