Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 236

  • 36 885
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 007
 „За всяка роля си има човек. Когато прочетох сценария, си казах – Тази роля е написана като за мен!“

# 691
  • Мнения: 13 301
За по изтънчени любители на карикатури и не ценители предлагам да се възползват от услугите на Adblock. Аз вече го направих.   coolcool

# 692
  • Мнения: 3 217
Момичета,аз пък в този сняг си мечтая за слънцето и палмите на Любов.Да си направя една разходка в лимонова или портокалова горичка-ех,а то сняг и студ. smile3514

# 693
  • Мнения: 4 966
Аурелия,  newsm10 за цитата.  Hug



Керим е ролята, с която превзе сърцата на публиката, но Булут е ролята, която никой друг нямаше да може да развие с такава дълбочина.





И тук само "ох" мога да кажа...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Миле, специално за теб! Simple Smile  Hug

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 15:27 от marytza

# 694
  • Мнения: 23 318


Привет момичета !

Днес все едно се намирам в приказка - снегът се сипе на парцали, гората около мен е отрупана в сняг, светът е бял и чист ! Разкош и фантазия.

Много обичам това време - сякаш е и по-тихо навън.

Направих снимки, но ще ви ги пусна довечера, защото срам ме е да го кажа, но не мога да ги сваля от телефона си. Ще чакам помощ от техническия ми специалист.

Димони - за "здравния" спойлер


Скрит текст:
"Писна ми цял ден да пия лекарства. Първо пих уиски за разширяване на коронарните съдове на сърцето. След това пих червено вино срещу атеросклероза на аортата. После пих бира за промиване на бъбреците. Аман от тия лекарства – дайте една гроздова”.

Момичета -  

# 695
  • Мнения: 1 097

Маришка, от мен едно голяямо благодаря.Обичам да го гледам във всички превъплъщения,защото винаги е различен,винаги е прекрасен и не може да ми омръзне.Може само да ме завихри така,че да забравя коя съм,къде съм.

# 696
  • Мнения: 917


Топля се с усмивката на КЕРИМ и преоткриването на брат и сестра. Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
   

Гледате ли - 29 епизод?



И една нова снимка от острова - момичетата от ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI я постнаха току - що.

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 16:28 от mariana51

# 698
  • Мнения: 1 097

От днешната серия, потиснат от вината ,притеснен и угрижен

# 699
  • Мнения: 23 318


Максимално се кефя на този момент - ареста на Селим и Ердоан.

Страхът им  от възмездието което ги чака.



# 700
  • Мнения: 4 966
...

И една нова снимка от острова - момичетата от ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI я постнаха току - що.



Благодаря, Марианка! Simple Smile  Hug Как успяват толкова време да не споделят снимките си тези фенове? Simple Smile))

Скрит текст:
Thank you for photo to President Arzu .

Аз ако съм, на секундата ще споделя снимка с Енгин с всеки, който пожелае да знае за нея. Simple Smile))
Пак се е отнесъл в четене нашият. Simple Smile И свещ си запалил Wink)) - да види по-добре през тъмните очила (тази фланелка не сме я виждали Simple Smile)).  Сладък. Изненадали са го отново.

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 16:56 от marytza

# 701
  • Мнения: 1 097
Скрит текст:
Аз ли криво виждам и тълкувам лицеизраза на хората.но докато погледа на Керим беше натежал от мъка,че се разделя с любимата и се хвърля в неизвестността, ей богу не разбрах какво искаше да ми каже Фатма със стиснатите си устни, неин патент

И аз Марта,изпитвам върховно удовлетворение.

# 702
  • Мнения: 3 217
Много ни слабичко момчето,пък нали вчера някой написа,че са го видели в Истанбул и пак е бил много слаб-какъв борец с мафията ще е такъв слабушко? #Crazy Joy

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
Много ни слабичко момчето,пък нали вчера някой написа,че са го видели в Истанбул и пак е бил много слаб-какъв борец с мафията ще е такъв слабушко?

Че той няма да е борец на тепиха. Ще е под прикритие... Таман. За борбата с мафията - се иска съобразителност. newsm12

# 704
  • Мнения: 4 966
Много ни слабичко момчето,пък нали вчера някой написа,че са го видели в Истанбул и пак е бил много слаб-какъв борец с мафията ще е такъв слабушко? #Crazy Joy

Ами от ония, дето не разчитат на вратове и бицепси, за да я преборят, Велянка. Wink)) Какво толкова му е слабото? Винаги е изглеждал по този начин. Само в КВФ по едно време му бяха придали по-солиден вид на тегло. Чудя се как са го постигнали. Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 17:01 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт