Сурва, сурва Весела година, за всички СЕПТЕМВРйчета на Коледа подаръци ще има!

  • 52 259
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Фейт ама ние бързахме да е изпишем до Коледа,че да пуснеш нова.
Рошли,може и да познаеш и да родиш довечера.
Дени си получи подаръка от томболката и е много щастлив.Сега играе само с тях,откакто е станал.
Стефи,да се оправя бързо Хриси.Сега пък откъде тази ангина.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Стефи - на антибиотик ли сте или ще пробвате с други лекарства.Дано бързо се оправи Хриси,та да посрещнете празниците здрави.Дано опазиш каката и баткото здрави.Бързо оздравяване.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Нуб Мишо е на рисуване от 14 и 30 в събота,затова ще дойдем в мола и към 14 часа ще тръгнем към курса.Като престигна в мола ще ти звънна.

# 693
  • Мнения: 2 802
Стеф ... гаден подарък  Tired
Дано само мине леко и бързо се оправи за празниците малката кукла  Praynig Hug

Ева ... една жена винаги има нужда да се поглези  Wink
Аз също искам, но няма париии  Mr. Green в смисъл дори и да ми се намират, гледам да ги кътаме, че не се знае какви времена ще дойдат  Whistling

Новата "стара" версия не се знае до кога ще е ... понеже следя мненията и коментарите в другата тема, оставам с впечатлението, че май ще е доста кратък периода и скоро връщат онзи отвратителен вид уж с подобрения  Sick

Оставям ви сега, но после пак ще намина, че една камара чинии ме викат  ooooh!
Като си нямам миялна за сега ... ще е така  Joy

# 694
  • Мнения: 2 802
Ох не мога да не ви го пусна ... смяхме се с глас с ММ  hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=4sNlcwAh83Y

... това е животът  Mr. Green

# 695
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Хаха,Фейт и аз се смях сега с глас на клипа.Добре,че не събудих Дени,че тогава не ми се мисли какво щях да го правя.
Сега ще Ви кача снимки от подаръците и Дени от томболката,които получихме днеска.
Аз мисля тези дни да го заведем в Мола при Дядо Коледа,а в Неделя май ще сме на коледно парти от Хепи мамс.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт много се изкефих на тоя клип,гледах го три пъти,и се смях сама с глас,а ММ все питаше -"на какво се смееш"?И по едно време си мислих за Нуб,тя като го гледа ще разбере защо?

# 697
  • Мнения: 478
Фейт клипа днеска го гледам за трети път. Много е мило ама моята реакция на положителния тест далеч не беше такава  Rolling Eyes  Ходих като ударена с мокър парцал цял ден  Blush Иначе клипчето е много симпатично Simple Smile

# 698
  • Мнения: 224
Рошли , в близките 2 години и аз ако видя такъв тест, реакцията ми ще бъде ей такава  smile3511 . Напълно те разбирам теб  Hug Иначе клипчето е много мило и забавно и абсолютно вярно! Точно така се чувствам хахаа Много го исках, много се радвах, а сега понякога полудявам  Mr. Green

# 699
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Стаси,не си само ти.И аз съм така с полудяването.Добре,че се заигра поне с играчката от томболката сам,че да си посвърша днеска нещо.Сега ставам да чистя и готвя,че към 10.30 ще излезнем за малко да се разходим и за ДК.Дано само напече,че сутринта беше много студено.Сега се вдигна мъглата и ако напече ще е добре.

# 700
  • Мнения: 2 802
Клипчето просто е жИстоко  Mr. Green
Това е реалността и ми хареса как са я събрали в толкова кратък клип и то наистина едни от най-важните и култови моменти  Mr. Green Все едно виждах нас си  Mr. Green

Иначе вчера спечелих от мечето Барни някакво Домино ... да видим като ми го донесат дали ще става  Heart Eyes

Рошли ... ти още ли си тук бе момиче, бегай бързо да раждаш  smile3513 Mr. Green че за празниците да си вкъщи.

Ох наближават празниците, започва се лудницата и обикалянето от маса на маса  ooooh!
Иначе с носталгия си спомням как точно около коледа преди две години видях положителния тест  Blush
Как лети времето  Whistling

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт и ние много пъти сме участвали за награди на Барни/баткото много ги яде/,но едва онзи ден спечелихме за първи път от Барни -Домино - Чудесата на света.Но ще си го чакаме да ни го донесат до 50 дни.Та като дойде и аз ще кажа ставали.Мишо много искаше доминото с динозаврите,но уви не му се падна.На вас кое домино ви се падна.

# 702
  • Мнения: 2 802
Явно е същото Домино ... предполагам че ще дойде чак след празниците  Whistling

Забравих да честитя Игнажден на всички и честит празник на всички празнуващи  Hug
Днес не давайте пари на заем и внимавайте кой влиза първи в къщата ви. Не излизайте и без пари навънка  Mr. Green

Редактирам се ... сега си влязох в пощата и видях, че имам писмо от Барни, че трябва да се обадя на тел. номер и да потвърдя адреса.
 Та за тези, които сте спечелили да знаете, че трябва да им се обадите, иначе ще си чакате наградата доооста време  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 12:32 от F.a.t.e.

# 703
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Добър Ви ден!
Къде сте всички днес?Май видяхте малко слънчице и избягахте навънка.Ние се разходихме доволно с дребен и сега той спинка,а аз релакс на компа.
Фейт,Танева аз също има ли игри някъде играя,ама никога не съм печелила.

# 704
  • Мнения: 175
 Добро утро!
Още съм по пижама, рошава, пия си кафето  ама се напарфюмирана и се чувствам хубава  Joy Joy Joy Клипа е много готин, гледах го във фейсбука  Simple Smile даже го шернах  Simple Smile
Ех, и аз се сещам, по това време бях бременна с Емка и на 25 декември сутринта, видях теста  Heart Eyes много хубав момент, но изпълнен с много страх...Истината е , че не можах да се зарадвам както предишните пъти, и както този момент заслужаваше Heart Eyes.
Данаека, честита ви играчка, много хубаво, че му хареса и си играе..така и ти имаш време да посвършиш нещо или да починеш  с чаша кафе  Heart Eyes
Честита печалба на всички спечелили от Барни!  Grinning

Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 13:32 от eva_82

Общи условия

Активация на акаунт