Магията на изтока - 26

  • 63 750
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Мда, Tuon  като ти прочетох забележките към Sunset at Chaophraya се сетих че и моите са най-често такива към повечето тай- , хонгконски и сие филми. Ама то и към сериалите им. Сюжета не се развива плавно, постъпателно, ами на отделни порции. То това си е течение в световното кино  но пък при тях е гербова марка  Mr. Green.
Филма за северната Корея ще го погледна.
Хм май за първи път ми се случва нещо което ми е познато и съм ползвала на машината да "изчезва", имам предвид Winamp.

 Laughing ама големи оптимисти сте че от Let's eat  ще ви се прияде. По -скоро на гладно ми е препоръката да се гледа кор. кулинарен сериал. Tuon  съм сигурна че ще ме подкрепи  Laughing Mr. Green, всичко което съпровожда яденето от страна на човешкия фактор на мен ми действа мноооого добре за намаляване на апетита, ама направо  Confused ми се отяжда.  Laughing От трейлъра имам оптимизъм защото видях че главната актриса ще бъде и в комедийно-пародийно амплоа а тя там плува в свои води. С  Lee Ji-Ah  двете се справят добре в този жанр, видяно. И като отворих профила на Lee Ji-Ah гледам че се напъхала в съботно-неделно многосерийно  Crossing Arms тази моя любимка.  Tired.  2в1, ще чета отзивите ти  Hug.

 Laughing тез колоездачките с каските помня че не много скоро сте ги показвали, та вчера като ги видях грам не се учудих  Mr. Green. То ожалих охраната като гледам на такива събития.

# 61
  • Мнения: 9 222
Шош,зависи.Ако само се готви трябва да имаш нещо под ръка,но ако има национално хранене ти трябват тапи за уши,превръзка за очи и бърза работа с Мишо. Crazy
То и за готвенето пак си зависи кай го практикува  Flutter,ако  Духчо  прави гофрети както в Coffee Prince,няма да си мисля точно за храна Blush.Дам.

И след като няма да го гледам мога да заява - храната е зло,нощо,че ни е необходима. hahaha

P.P.
Шош,винаги можеш да ледаш  Lee Ji-Ah в Four Gods Flutter
 hahaha Joy hahaha

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 17:05 от Tuon

# 62
  • MJF
  • Мнения: 8 617
 Crossing Arms наливай масло в огъня ми. Пак ми се мярна Beethoven Virus, кога ли ще стигна до това заглавие, то Kim Myung-Min, то Lee Ji-A....
Е да, като готвят само, грешка нямат и Духчо , и в "Паста" , .... ноооо седнат ли да ядат .... и моя милост отслабва  Mr. Green. Направо не си е за оплакване  Thinking, мда. Ама няма ли Духчо да се пъхне скоро в "гледам"  Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 9 222
Кой?Аз ли? Flutter
Не си казала,не сме го гледали  Beethoven Virus.Аз съм готова щом кажеш да ти правя компания.
Духчо и аз искам да го гледам Flutter Само да не е семейна драма Crossing Arms и да го играе третия брат на снахата,която е женена за вторият син на видно семейство от адвокати/лекари/вампири.

Тупи,какво става с Оппа.Почвам да се притеснявам Rolling Eyes

# 64
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 560
Шошулчо, преди два дни ти споделих за Tokyo Family, но ти отново го разкара по тъч линията и изобщо не го отрази. Отивай да четеш, сега се изказах в темата му и го търси. Гледай го обезателно. Това е филм точно от нашата кръвна група, прекрасен, а Сатоши отново е брилянтен.
Слуша ли изпълнението на 2 от 12, което ти сложих сутринта?

# 65
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Ок, като стигна комбинацията Бетовет-вируси ще "свирна". Как ще изпусна комбинирано гледане с теб?! Мда, Тупи, казвай как е баткото на Tuon. Аз от въпросното заглавие не съм се отказала но не текущо а излъчено е за мен.

rossonera Blush. Отворила съм таба с клипа  но съм забравила да го прослушам, като спомена сега та го забелязах. Значи ето "кой ми е ял от паничката" , чудя се кой е на аватара ти от известно време, непозната муцуна  Laughing. Ама добре пеят момчетата, добър е и звука в залата. Момчето вдясно ми прилича малко на един кор. актьор.

Tokyo Family го наредих през седмицата още за гледане, ама не му е дошъл реда. Чудесно щом е от кръвната ни група. Ама вече не помня колко поредни добри филми японски изгледах. Браво си казвам на ровенето  Laughingyes
Морската клиника 6 изгледан, значи в 7 ще ни осветлят коя е мистериодната дама, Кота обеща,  newsm66 да му мисли ако лъже.

# 66
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Ама вече не помня колко поредни добри филми японски изгледах.

Ама защо толкова егоистично, гледаш пък не споделяш  Crossing Arms Дай идея и ние нещо да намажем  Flutter

# 67
  • MJF
  • Мнения: 8 617
 Crazy Naughty Crossing Arms  до един споделени тук. Да речем  всички на Naoko OgigamiThreads of Our HeartsToilet no KamisamaHitsudan Hostess.......
 Crossing Arms

# 68
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ааа сетих се, защо не съм ги гледала. Английския ми е слаб...намерих само единия на руски сега ще се пробвам. Виновна  cry
Нещо за компенсация


Пазех го за Коледа, но може и сега тъкмо да загреем  Flutter

# 69
  • Мнения: 9 222
Шош, по сме свикнали да мрънкаш и по-малко да хвалиш hahaha

Тупи ме съмнява  Thinking Може би трябва да се погрижа за Джи  hahaha

# 70
  • MJF
  • Мнения: 8 617
 Mr. Green мрън, мрън. Компенсира  yes.  Hug
Аааа чакай щом на руски става , има ги - Богиня в туалете,  Нити сердца [2010] ,   Прописи хостесс [2010],   Кошки напрокат [2012] , Туалет [2010]. И останалите ги има на руски. Тъй като гледам само онлай, докато станат налични за мен филмите, обикновено вече имат и англ. и руски превод готов.

Тупи идвай, че каквито сме фантомни с Tuon Scatter да няма после "  newsm78 ама къде е Джи"

# 71
  • Мнения: 9 222
Аз с  нещо трябва да запълня празнината която остави Минчо. Flutter

# 72
  • Мнения: 213
Привет момичета!Не съм писала отдавна,но сега нямам търпение да споделя с вас,все пак е част от Азия.Тъкмо се върнах от представление на Национален балет на Грузия''Сухишвили''Страхотни са!Два часа красиви костюми,музика и танци!Ако имате възможност гледайте ги,мисля че утре са София. И един малък поздрав

# 73
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте. От много време не съм писала в темата свързана с азиатското кино, но нямах време да гледам нищо за съжаление. Днес изгледах един нов филм или по-скоро мини сериал. Става дума за Waiting for love. Хареса ми като цяло, но финала нещо....
Скрит текст:
уж се събра със старото гадже, пък след 4 години става ясно, че не са заедно...
та както и да е, ако сте го гледали споделете впечатления.

За друго пиша обаче.
Скрит текст:
На края на филма /торента е от Замунда/ дават реклама на друг, който много ми хареса на първо четене, но нямам идея кой е. Да имате представа? Трейлъра започва с това, как двойка катастрофира и момичето умира. После явно гаджето и търси виновницата и дават на подсъдимата скамейка една жена. Ще съм благодарна ако имате представа за име /че нещо не успях да го разбера, защо ли  Laughing/

Всъщност мисля, че го открих. Направих един скриншот и....в крайна сметка мисля, че става дума за secret  - сериал от тази година. То вероятно всички сте го и гледали. Хубав ли е, горе-долу разбрах за какво става дума, но струва ли си гледането?

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 02:23 от bbrillliantt

# 74
  • Мнения: 6 818
bbrillliantt, Secret е една от най-добрите драми тази година. И като история, и като актьорско изпълнение. Едва ли ще съжаляваш, ако я гледаш.

Общи условия

Активация на акаунт