Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 50 942
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
А предварително дефинира ли я с нещо - молив, база или само със сенките опита?

На снимката гримът по-блед ли е от реалното?  Rolling Eyes

Elle-même - писах ти във ФБ, тук кутията ти е пълна  Peace

# 466
  • Мнения: 35 993
на мен очите ми харесват, но не очертавай с молив извън линията на устните  Peace
устните не се увеличават оптически и изглеждат недобре

Епона, твоето око много ми хареса  Heart Eyes

# 467
  • Мнения: 23
На снимката на цяло лице цветовете са реални. Винаги слагам база преди сенките.Мисля че грешката ми беше при блендирането ,а време за поправка не остана че бебетата се накривиха. smile3541

Мерси Бубанка, приемам забележката.Отделно мисля че молива ми идва по тъмен.

# 468
  • Мнения: 4 428
Големи красоти сте творили и ставате все по-добри момичета  Heart Eyes
Влизам набързо с един нюд грим с палитрата на Флормар.Искаше ми се границата на подвижния клепач да е по изразена,но за толкова стигна времето  Laughing
Скрит текст:


Страхотна очна линия!  Heart Eyes Аз никога не мога да докарам такава  Flutter

# 469
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
На мен преди време ми беше много вълнуваща техниката cut crease, но като гледах видеа ... не се прави "елементарно". в никакъв случай не омаломаважавам труда ти, но мисля, че основано - границата се правеше с моливи - с двата цвята, които се разделят и над тях се напластяват сенките, ето това имам предвид:













Аз съм правила нещо подобно преди година и нещо, но не стана много рязко, предполагам с контрастни цветове е по-дефинирано:



Много ми е мерак това - и мислех това да правя на креативната очна линия

# 470
  • Мнения: 3 675
Страхотна очна линия!  Heart Eyes Аз никога не мога да докарам такава  Flutter
Точно това исках да напиша!  Grinning
И на мен много ми харесва!  Heart Eyes

От мен половин лице Blush

Два пъти се гримирах и се трих и накрая пак се намазах с розово  Laughing

# 471
  • Мнения: 110
Привет момичета!
Отново страхотни гримове. Научавам много от вас   bouquet
 Нещо съвсем скромно и бързо като изпълнение (нямах много време на работа) от мен...Има много кусури, но...отделно цветоветре на живо бяха доста по-контрастни и ярки, особено на долния клепач....

Скрит текст:

# 472
  • Мнения: 23
Аленка  исках да е нещо подобно на третия грим който си показала. Да е отличително но и да не е крещящо. Следващия път ще пробвам техниката с молива   bouquet
Благодаря Веси и В&С. Преди правех очната линия с твърд писец,напоследък се улавям че ми е по-лесно с дълга мека четка.
В&С много ти отиват нежните гримове които показваш,не знам дали бих те възприела с някой по-тежък грим.

# 473
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
И аз, като го видях - точно за теб се сетих  Blush

# 474
  • Мнения: 242
Фокси за първи път не ти харесвам работата, казвам ти го защото няма да се обидиш.
И аз и ти знаем къде е проблема, не си я правила изцяло по твой вкус.
Всъщност в тази професия това е трудното, да намериш баланса между това което ти считаш за красиво и правилно и това което иска клиентката.

Хм, че защо да се обиждам Simple Smile
Въобще не се обиждам. Аз също не останах удовлетворена от крайния резултат, но в случай исках да се съобразя изцяло с нея. Първо, защото ми е приятелка и второ-защото тя си беше наумила, че иска да е много, много крещящо гримирана. А с нея избягвам да споря, защото няма да изляза на глава Laughing Освен това закъсня с идването у нас и трябваше да бързам страшно много, а хич не обичам да претупвам нещата...

B & C , харесваш ми и с двата вида вежди, макар че ми е трудно да преценя от половин лице. Като цяло ти си с много нежно излъчване и светлите цветове, които изплозваш за сенки много ти отиват.
Мен например светлите тонове ме обезличават. Особено на фона на тъмните вежди.

flame_69, много си хубава  Hug

# 475
  • Мнения: 3 242
Фокси, много ми хареса последния ти грим, но и на мен не ми хареса грима на приятелката ти и вярвам че ако беше оставила нещата в твоите ръце резултата щеше да е много по добър:-)

# 476
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Аз получих мигновено и внезапно вдъхновение за шаренийка - в следствие на днешните красоти и реших да пробвам новата сянка на Measuda - нещо като оранжев корал със светещ ефект, в смисъл има нещо неоново, без да е прекалено, опитах да я снимам по-рано:



Понеже сянката е супер матова, ползвах по-перлен цвят за вътрешната част на окото, а в края - кафявото е леко перлено  Blush

Възползвах се да пробвам и две нови за мен червила, които имам от съфорумка Simple Smile тя сигурно ще си ги познае  Heart Eyes а пробвах и това от Грация  стои ми точно, като в гилзата, което ме радва. Извадих и предното - така и не го ползвах, май няма да го ползвам, а някой изобщо ползва ли го?







И малко другият изглед и ,с другото червило в скрития текст  Blush

Скрит текст:





# 477
  • Мнения: 23
Благодаря Фокси Heart Eyes
Момичета с кой пигмент може да се постигне такъв резултат:
Скрит текст:
Не знам дали сте прочели че 2014 ще е годината на Зеления дървен кон. Laughing Във връзка с това имате ли идеи за новогодишната визия?

# 478
  • Мнения: X
Аленка, на последната снимка ли е новото червило на Грация?
Не знам, но и това и предишното ужасно ми изсушават устните. Вчера бях с едното, тази сутрин имах направо скъсана кожа. Няколко момичета писаха, че били хидратиращи и балсамести, при мене няма такова нещо, напротив. Дълготрайно пък съвсем не е, изчезва за нула време. Twisted Evil

flame_69, аз този зелен кон ще го пропусна.  Mr. Green

# 479
  • Мнения: 35 993
пробвах и това от Грация  стои ми точно, като в гилзата, което ме радва. Извадих и предното - така и не го ползвах, май няма да го ползвам, а някой изобщо ползва ли го?


предишното червило от Грация ли? аз много го харесвам и го ползвам, в момента хабя поредна опаковка - върху мен е нежно, почти нюд кафяво с блясъчета, като балсам ми е

много дискретно си сложила кораловата сянка, аз бих се радвала да покажеш повече от нея - на снимки се губи, на живо вероятно е доста по-силна

Общи условия

Активация на акаунт