Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315

Всъщност, няма ли в Германия добра система на специално образование към редовните училища, която да откликне на уникалните потребности на едно дете?
Ako имаше сигурно нямаше да се интересувам за частно училище.

# 16
  • Мнения: 11 315
ами да беше прочела повечко от линка, току виж си разбрала и нещо друго. щом не си търсела мнение, а си искала да ни просветиш за какво става дума в тези прекрасни училища, можеше направо да го направиш, не да ни препитваш.
Ако беше прочела заглавието на темата, нямаше изобщо да имаш нуждата да се чешеш клавиатурата с мен.
Питах от чисто любопитство има ли и какво се знае за тази педагогика и този тип училища в България, а не да споря с теб

# 17
  • usa
  • Мнения: 2 113
ами да беше прочела повечко от линка, току виж си разбрала и нещо друго. щом не си търсела мнение, а си искала да ни просветиш за какво става дума в тези прекрасни училища, можеше направо да го направиш, не да ни препитваш.
Ако беше прочела заглавието на темата, нямаше изобщо да имаш нуждата да се чешеш клавиатурата с мен.
Питах от чисто любопитство има ли и какво се знае за тази педагогика и този тип училища в България, а не да споря с теб

да бе! колко глупаво от моя страна! да си въобразя, че ти не знаеш нещо и търсиш информация или мнение! точно ти, която обясяваш на всички всичко, готова да изясни дори разликата между имиграция и емиграция, да сподели името на ван гог или как да се внесат през граница в българия няколко хиляди... а аз съм тръгнала да се опитвам да те поучавам  doh ... извинявам се най-официално! и на теб, и на клавиатурата си. а ти не се притеснявай да бързаш да ми обясниш, защо щатите е толкова лошо място за живеене, аз съм търпелива и чакам. щом си дала тържествено обещание, сигурна съм, че ще споделиш задълбочените си двуседмични впечатления.

# 18
  • Мнения: 2 567
Гледам, че голяма дискусия сте заформили.
Летисия - линка, който си дала няма нищо общо с тематиката на училищата


Може и да няма общо с тематиката на училището, може и да има....
Линка, който дадох беше за Анда, която се интересуваше точно от философията на Щайнер ,с която ти предполагам си добре запозната щом искаш да запишеш детето си в училище прилагащо неговите методи.
Надали там не се изповядват неговите религиозни разбирания, които за мене са меко казано странни.

Но както и да е. Както вече казах линка ми не беше за тебе. Ти явно си ги знаеш нещата.

# 19
  • Мнения: 11 315

 Както вече казах линка ми не беше за тебе. Ти явно си ги знаеш нещата.

Съжалявам, че не съм те разбрала, за което се извинявам  bouquet
Както виждаш има доста остри реакции и от други мами ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 567
Да ти кажа аз също мисля, че бях малко рязка. Извини ме също   bouquet

Но наистина философията на този човек за мене е неправилна и може би донякъде опасна, ако се навлезе по надълбоко и затова така реагирах.
Ако ти не си запозната с нея наистина те съветвам да се поразровиш и поразпиташ.

Мисля си, че може да се намери и нещо по добро за дъщеричката ти.

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт