Отговори
# 690
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А ся се сетих, че четох, че сте коментирали за съпорта, който искала Серка  smile3532

Та ето я статията за това в МагазиМедията  Mr. Green
http://magazimedya.com/serenay-sarikaya-isyan-etti

Едва ли не съпортващите я, ще искат да се трият отрицателните коментари, че се била съсипвала  Mr. Green
Ами да се съсипе, че да ни освободи, да можем да си гледаме на спокойствие ПО-то с Чачи  Mr. Green Joy Joy Joy

И те продажниците пуснали e-maili на хората да не пишат негативно за нея и манипулират информацията, която излиза  Whistling Whistling ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Яко се е стреснала, ама мръсниците са си такива, винаги играят нечестно  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Челси!Челси!

Беа е ЛейдитУ!

Да бе, да ми пишат те един имейл, пък да видят на какво ша ги направя  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Нещастници  Crossing Arms Ми като не го можеш, не го можеш бе, еййййй  #Cussing out #Cussing out
Използва на гърба на Чаги да си праи слава  #Cussing out #Cussing out

# 691
  • Мнения: 16 938
Ей тука ви водя едни готини хора.
Скрит текст:
 


 

# 692
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тя вече Зори писа на Еджето в туити  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Че иска друга главна актриса за Чачи  Joy Joy Joy Joy Joy
Въобще днес доста е избухнал туити, ама пусто, като не вдявам турския, та тук таме с гуги си превеждах, ама не е истина  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 0
Ей тука ви водя едни готини хора.
Скрит текст:
 


 
newsm03 newsm03 newsm03

# 695
  • Мнения: 16 938
Рени ако ти е дошло в повече казвай. Hug
Прочете ли снощи какво ти написах за бабетата. Hug

# 696
  • Мнения: 16 079
Привет прекрасни хухавелки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug орязах тръстиката и ей ме на  
 newsm78Нещо гледам сте се напрегнали кво е станало и кой ви нерви толкова

# 697
  • Мнения: 2 787
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Тя вече Зори писа на Еджето в туити  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Че иска друга главна актриса за Чачи  Joy Joy Joy Joy Joy
Въобще днес доста е избухнал туити, ама пусто, като не вдявам турския, та тук таме с гуги си превеждах, ама не е истина  Mr. Green
Ирка като написа и аз прегледах тути, ама такава манипулативна история, кво значи помолила приятелите си от медийте, а тея мишоци кви са ooooh!, къде са зрителите, нима тяхното мнение е без значение, не знам ама съм доста ядосана, и бих била за всеки, който има тъакъв стил  #Cussing out, мизерница #Cussing out, много мразя хора дето си мислят, че с краката си ще пробиват навсякъде и че са най-великите #Cussing out
Сещам се за оня виц  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Интервю за секретарка и избират най-тъпата, но красива катдидатка. И всички учудени питат шефа, защо е избрал нея, а той им отговаря, зякони се учат, ама крака не растат п hahaha

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотууууууу

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750819.new#new

Екип:

Романтика- Нарцисчева

Комикси- Влъх-1 (малкия Нарцис)

Ся да се самочичечнем, че сме страхотни и сме по-по-най... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

По препоръка на Габа готвачката е уволнена...да ни е честит новия кадър newsm48 newsm48 newsm48

Пипе ще бъде мноооого доволна. Laughing Laughing Laughing

# 699
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тя вече Зори писа на Еджето в туити  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Че иска друга главна актриса за Чачи  Joy Joy Joy Joy Joy
Въобще днес доста е избухнал туити, ама пусто, като не вдявам турския, та тук таме с гуги си превеждах, ама не е истина  Mr. Green
И аз писах и аз,повече да сме по-добре,и на нейния туит на Сера писах,да напусне сериала,аз на английски писах ,хич да не 2 думи ще се разберат  Naughty

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гале, Hug имали субове за Хаваеца, че тия от адикта не моЙм ги трайМ поЙче... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 701
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 newsm10 newsm10 newsm10 ех страшен пост, хареса ми  smile3501 smile3501 smile3501

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Тя вече Зори писа на Еджето в туити  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Че иска друга главна актриса за Чачи  Joy Joy Joy Joy Joy
Въобще днес доста е избухнал туити, ама пусто, като не вдявам турския, та тук таме с гуги си превеждах, ама не е истина  Mr. Green
Ирка като написа и аз прегледах тути, ама такава манипулативна история, кво значи помолила приятелите си от медийте, а тея мишоци кви са ooooh!, къде са зрителите, нима тяхното мнение е без значение, не знам ама съм доста ядосана, и бих била за всеки, който има тъакъв стил  #Cussing out, мизерница #Cussing out, много мразя хора дето си мислят, че с краката си ще пробиват навсякъде и че са най-великите #Cussing out
Сещам се за оня виц  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Интервю за секретарка и избират най-тъпата, но красива катдидатка. И всички учудени питат шефа, защо е избрал нея, а той им отговаря, зякони се учат, ама крака не растат п hahaha


Всъщност браво на МагазиМедия за статията, за да се види за пореден път що за стока е госпожичката Mr. Green

# 703
  • София
  • Мнения: 1 426
А ся се сетих, че четох, че сте коментирали за съпорта, който искала Серка  smile3532

Та ето я статията за това в МагазиМедията  Mr. Green
http://magazimedya.com/serenay-sarikaya-isyan-etti

Едва ли не съпортващите я, ще искат да се трият отрицателните коментари, че се била съсипвала  Mr. Green
Ами да се съсипе, че да ни освободи, да можем да си гледаме на спокойствие ПО-то с Чачи  Mr. Green Joy Joy Joy

И те продажниците пуснали e-maili на хората да не пишат негативно за нея и манипулират информацията, която излиза  Whistling Whistling ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Яко се е стреснала, ама мръсниците са си такива, винаги играят нечестно  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Челси!Челси!

Беа е ЛейдитУ!
Хахаха,абе тия нормални ли са  #Crazy.Баш па ако ми пратят и-мейл тях ще слушам,то или харесваш някого или не,кви са тия простотии.То никой не говори за нея,първа в класациите,абе ей ние да не сме малоумни бе е,то аз дето не гледам "ПО" виждам ,че не става момичето.И толкова се изхвърляше преди да почне "ПО",колко глупости изприказва и колко се хвали,ама досега не виждаме покритие изобщо.Само се излага ooooh!
Диди, Hug,Габи, HugИрче, Hug,Профи, Hug,Гале, Hug,Павлинче, Hug

# 704
  • Мнения: 16 938
До колкото видях няма за Хаваеца и аз тях чакам.

Общи условия

Активация на акаунт