Отговори
# 705
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дидок Heart Eyes Heart Eyes Hug Нарцисчева  Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Оле,аз ся запалих вече,цял ден не и обръщам внимание,защото тя ми е толкова незначителна,че даже не се и замислям за нея,ама как може бе,да искала да трият,ама я си вземи шнорхела,та си го пъхни в голямата шаранска уста,та отивай на северния полюс да се учиш да дишаш кат шаран,и да не ни занимаваш с твоето тъпо и безмозъчно присъствие,ей ся не я отразявах,ама ще се пукна да пиша против нея в туитър и на Еджето ще пиша също да  я махне,нищо че няма да го направи,аз вече съм твърдо анти и против Сера  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тя вече Зори писа на Еджето в туити  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Че иска друга главна актриса за Чачи  Joy Joy Joy Joy Joy
Въобще днес доста е избухнал туити, ама пусто, като не вдявам турския, та тук таме с гуги си превеждах, ама не е истина  Mr. Green
Вярно ли???
Я дайте линк към туита на Серка и Еджето да видим какво са писали- макар, че почти си представям като се сетя за плювните, които аз срещнах миналата седмица по нейн адрес Crazy

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Мен така ме амбицира,че хубаво я омаскарих в Туитъра  Naughty

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мен така ме амбицира,че хубаво я омаскарих в Туитъра  Naughty
Прати на Серка мнооу поздрави на майка й от мени...мой и на ЕджетУ Joy Joy Joy Joy

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Я па Дани,тия са ти гепнали снимката от Фейса една страница,дето ги напуска оная вечер,ема днеска само нахалитети и наглеци значи  #Cussing out

# 710
  • Мнения: 0
Рени ако ти е дошло в повече казвай. Hug
Прочете ли снощи какво ти написах за бабетата. Hug
Четох четох Laughing  bouquet

# 711
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Мен така ме амбицира,че хубаво я омаскарих в Туитъра  Naughty
Прати на Серка мнооу поздрави на майка й от мени...мой и на ЕджетУ Joy Joy Joy Joy
Такива хубави поздрави и пратих на тая мръхла,че направо ми е черна пред очите вече  #2gunfire #2gunfire

# 712
  • Мнения: 2 788
Мен така ме амбицира,че хубаво я омаскарих в Туитъра  Naughty
Прати на Серка мнооу поздрави на майка й от мени...мой и на ЕджетУ Joy Joy Joy Joy
Такива хубави поздрави и пратих на тая мръхла,че направо ми е черна пред очите вече  #2gunfire #2gunfire
Сега ше ме караш да четем и да ретуитвам  newsm10 newsm10 newsm10

# 713
  • Мнения: 21 201
Абе аз що не  newsm78 видях Серенай да е туитвала нещо след 11 Ноември? newsm78

# 714
# 715
  • Мнения: 16 079
Линче  Heart Eyes  Hug Зизунке  Hug Heart Eyes Габче  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes Джейни  Hug Heart Eyes Ренка  Hug Heart Eyes Миши  Hug Heart Eyes Галя  Hug Heart Eyes   Лелчето ми  Hug Heart Eyes   newsm78 май пропуснах някой

# 716
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде,тя не е туитвала,а е пратила писмо на изданията  Peace

# 717
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Малко не е скопосано,ама не го е правила Гъбка все пак  Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 0
Линче  Heart Eyes  Hug Зизунке  Hug Heart Eyes Габче  Hug Heart Eyes Ирка  Hug Heart Eyes Джейни  Hug Heart Eyes Ренка  Hug Heart Eyes Миши  Hug Heart Eyes Галя  Hug Heart Eyes   Лелчето ми  Hug Heart Eyes   newsm78 май пропуснах някой
Мене Mr. Green smile3534

# 719
  • Мнения: 21 201
Наде,тя не е туитвала,а е пратила писмо на изданията  Peace
Охххх, леле, мале, а дали е вярно.... newsm78 що тонове помия се изляха по адрес на Хазал и на Чачко но те не пожелаха подобно нещо, и устояха стоически на атаките от всички страни!?!
Дианче леля. Hug

Общи условия

Активация на акаунт