София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 634
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 039
Момичета, имам 2 въпроса   bouquet Къде се плаща водата в Хаджи Димитър и къде има хубав магазин за козметика?

# 286
  • Мнения: 672
за водата не съм сигурна а магазин за козметика има на базар герена,те са щандове за специален магазин не се сещам а съм търсела доста,но там на щандовете има всичко,тук на нашия пазар също има малки магазинчета но по не ми вдъхват доверие

# 287
  • Мнения: 897
Момичета, имам 2 въпроса   bouquet Къде се плаща водата в Хаджи Димитър и къде има хубав магазин за козметика?
Водата можеш в пощата да платиш.
А втория ти въпрос е много добър. Mr. Green Наистина трудно се намира това чудо в този квартал.В смисъл -приличен магазин за козметика..Срещу базар Поли - в Новата постройка има магазин за козметика. Но мисля че беше само парфюмерия.  Thinking
А на Макгаханския пазар са 3 ,като в единия (по-угледния) е заредено с повече вносна декоративна козметика-.

# 288
  • София
  • Мнения: 6 282
Водата може да се плаща и в това новото до парка на Герена - има за Мтел, Глобул, Вивател, Топлофикация, БТК...

Козметика има едно малко магазинче на пазара на Сухата река, до това с бельото, и в 2те има хубави неща, но пак зависи и какво търсиш.

# 289
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви за ценното инфо, макар и тези базари да не ми говорят нищо  Embarassed Embarassed Embarassed Ще се опитам да ги  открия  Peace Много ми е странно как в едно малко, невзрачно, безкрайно мизерно клонче на пощата се плащат ток, вода, телефон... Но, тя всичката ни е такава  Crazy
А конкретно търся боя за коса  Grinning
Още веднъж, благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 290
  • Мнения: 897
Ами пазара до вас(ти ли беше на Данчо Ватах?)Пазара до вас му казвам Макгаханския.Там има 3 павилиона с козметика и бои за коса. Парка на Герена и другия пазар са... не знам и аз как да ти обясня. Знаеш ли къде е магазин Била???

# 291
  • Мнения: 2 039
Ами пазара до вас(ти ли беше на Данчо Ватах?)Пазара до вас му казвам Макгаханския.Там има 3 павилиона с козметика и бои за коса. Парка на Герена и другия пазар са... не знам и аз как да ти обясня. Знаеш ли къде е магазин Била???
Разбира се, през ден сме там  Grinning
Вече ще знам, че Макгаханския е нашия  Peace Да, аз съм на Дончо Ватах  Wink

# 292
  • Мнения: 897
Та като си тръгнала от светофара на Макгахан към Билла по улицата -подминаваш Била и даваш само на право по улицата и стигаш до едно оживено място.От ляво ти е Базар Поли.От дясно имаш нова постройка с магазини... А от другата страна е пазар Герена и след него парка на Герена.Който е 12222545457213558  пъти по чист от градинката пред Европа.  Flutter

# 293
  • Мнения: 2 039
Благодаря, ще го намеря! А за парка на Герена, не съм го посещавала още, но ми се иска  Simple Smile Може да го посетим заедно някой ден, ако искаш  Grinning

# 294
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 747
Та като си тръгнала от светофара на Макгахан към Билла по улицата -подминаваш Била и даваш само на право по улицата и стигаш до едно оживено място.От ляво ти е Базар Поли.От дясно имаш нова постройка с магазини... А от другата страна е пазар Герена и след него парка на Герена.Който е 12222545457213558  пъти по чист от градинката пред Европа.  Flutter

Бе ще взема най-накрая да я видя и аз тази градинка! Всеки ми я хвали  Peace

# 295
  • София
  • Мнения: 574
Та като си тръгнала от светофара на Макгахан към Билла по улицата -подминаваш Била и даваш само на право по улицата и стигаш до едно оживено място.От ляво ти е Базар Поли.От дясно имаш нова постройка с магазини... А от другата страна е пазар Герена и след него парка на Герена.Който е 12222545457213558  пъти по чист от градинката пред Европа.  Flutter

Бе ще взема най-накрая да я видя и аз тази градинка! Всеки ми я хвали  Peace

Аз живея,срещу Герена и наистина е хубав парка.Заповядайте на разходка. Grinning

# 296
  • Мнения: 36
И аз съм съгласна че е по-хубав парка на Герена и е доста по-голям. А Водата се плаща точно зад тази нова постройка на кръстовището на Герена, там има център на Софийска вода. Води се на Александър Екзарх точно срещу пожарната е. А козметика има в "Новата постройка" магазин Драка - чувала съм че е доста добър

# 297
  • София
  • Мнения: 6 282
Аз живея,срещу Герена и наистина е хубав парка.Заповядайте на разходка. Grinning
И аз съм точно с/у Герена (на Владимир Вазов), да не сме съседки? Laughing

Аз май съм питала, но къде в квартала има чадърчета за количка? В базар Герена имаше преди, но вече не продават.

А също да знаете в някоя аптека из квартала да им е останал Лактофем? Че пак е изчерпано туй чудо.

За козметика - видях, че до Била (като се излиза от паркинга) са направили магазинче за козметика и подаръци.

# 298
  • Мнения: 2 214
Аз май съм питала, но къде в квартала има чадърчета за количка? В базар Герена имаше преди, но вече не продават.
Чадърчета видях в магазина на "Ганчев" на пазара на "Герена".
Миналата година съм виждала и в бебешкия магазин срещу Билла - "Ви КоКо" май се казваше магазинчето. Но тази година не съм се заглеждала за чадърчета там.

# 299
  • София
  • Мнения: 6 282
Е, мерси много!
Вчера бях в магазина на Ганчев, ама не се сетих, че може и там да има.

Общи условия

Активация на акаунт