Гинипрал

  • 75 628
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Здравейте,
Нуждая се от гинипрал на хапчета. Случайно има ли някой на който му се намират за продажба.
Благодаря Ви предварително.

# 136
  • Мнения: 10
Имам останали 3 опаковки (60 таблетки) Гинипрал от Русия. Подарявам ги. Ако имате нужда- пишете на лични.

# 137
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, имам един блистер гинипрал, който изтича 2016 г. Не е много , но за някой може да е всичко. Ако някоя Мама  го иска може да ми пише.

Подарявам го !!!

# 138
  • Мнения: 57
Здравейте! И на мен спешно ми трябва гинипрал или партусистен - за довечера, най-късно утре сутринта. В момента съм на система, но тя ще е до довечера... тел. ми е 0888 705 952.

# 139
  • Мнения: 2
Здравейте. Ние също търсим таблетки. Ако някой има идея къде има(говоря в която й да е държава) моля да сподели поне информация. Много ще съм благодарен. Ако все пак някой има и остатък тук в България моля да се обади 0888 997533. Ще си платим каквото и да струва. Благодаря предварително още веднъж.

# 140
  • Мнения: 15
Гинипрал има в Русия, аз от там си го набавих лятото.

# 141
  • Мнения: 75
Гинипрал и  аз го издирвам  3-та бременност ми е .. 28 седмица и трябва да задържим още малко бебун .. някой ако има останали и не му трябват  много бих се радвала да ми ги изпрати  . ЩЕ си платим естествено

# 142
  • Мнения: 2
Здравейте. Имаме останали ампули - 11 броя по 2 мг. . Бяха ни пратени от Варна безплатно. Няма да ги използваме. Плащаме ги по еконт на когото са му нужни. БЕЗПЛАТНО! Пишете тук или звъннете на 0883 550 431 - Милена

Успех на всички

Георги и Милена
Бургас

# 143
  • Мнения: 1
Здравейте,

Имам останал Гинiпрал 8 опаковки \доставиха ми го от Русия\. Ако някой има нужда може да се свърже с мен на m_tenekedzhieva@mail.bg

Последна редакция: пт, 20 фев 2015, 10:23 от mirka80

# 144
  • Мнения: 10
Гинипрал има в Русия, както е казала една дама преди мен. На мен ми го донесоха от там лятото. Ампули има и по нашите аптеки.

# 145
  • Мнения: 8
Здравейте !
Искам да попитам момичетата, които са ползвали гинипрал от Русия със същото име ли е, да знам как да го търся  Simple Smile

# 146
  • Мнения: 301
Здравейте !
Искам да попитам момичетата, които са ползвали гинипрал от Русия със същото име ли е, да знам как да го търся  Simple Smile

Да със същото име е. Успех.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Втори ден съм на гинипрал, бях чела, че влияе силно на пулса, но след прием буквално чувствам треперещо цялото си тяло.
Привиква ли организма с времето?
Особено след таблетката, която пия късно вечер, не мога да заспя с часове.

# 148
  • Мнения: 301
Po princip tova e stranishniqt efekt na giniprala trqbva vnimatelno da ti se dozira dozata. Az v nashaloto go piex po shetvurtinka na 4 shasa sled 2 mese4en priem bqx v 5 mesec zapo4nax da polushavam surcebiene i ushesten puls. AG mi go dozira sled oplakvaniqta na shetvurtinka na den do 9 qt medec. Govori s lekarq si.Simple Smile Uspex.. Sory za gre6kite pisha ot tel...

# 149
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Четвъртинка на ден? Аз пия по четири таблетки.

Общи условия

Активация на акаунт