Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de /Black Friday/ - 24

  • 46 104
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 395
Тази година ми е на късмет  Laughing Вече пуснах от немския една поръчка с много желани прибори. Сега гледам, че англичаните са листнали оферта за утре на любимата ми марка домакински съдове. Точно същите, за които вече две години мечтая Heart Eyes
Хайде наслука на всички  Hug

# 31
  • Мнения: 2 282
В Габкото прочетох, че някъде трябва да си опиша поръчката. Къде? И какво да пиша, иробот ли?

Когато отидеш на транспортна услуга от UK, ще видиш описване на пратки.
Можеш да напишеш прахосмукачка.   bouquet
  bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Аз забърсах  шевна машина с празна карта, сега ще я мисля.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря за темата! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 424
Banshee, за темата   bouquet                                                                                                                      

# 35
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Тони,можеш ли да шиеш?
Мерси за темата  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Не мога, за коледен подарък я взех, леля ми има много стара.

# 37
  • Мнения: 217
Присъединявам се и аз bouquet благодаря за темата днес едва успявам да ви чета, с нищо не съм се записала, но ще търся кухненски робот, обектив за никона и кой знае ... могат да ни изкушат с още неща на тези намаления Hug Румбата присъства в коледните желания, но купих Vax миналата коледа-ще ме  341uu

# 38
  • Мнения: 1 177
И аз се нареждам на опашката за изгодни покупки тази година Simple Smile Дано си харесам нещо   Grinning

# 39
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз забърсах  шевна машина с празна карта, сега ще я мисля.
Колко ти струваше доставката до БГ?

# 40
  • Мнения: 1 270
Цоп..търся фотоапарат- огледално рефлексен ако някой мерне намален да се обажда.

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз вече дебна две от излезлите сделки за утре в английския. Главно играчки за малките.

# 42
  • Мнения: 1 398
Записче и от мен, желая много изгодни покупки на всички!   bouquet

# 43
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Тази година ми е на късмет  Laughing Вече пуснах от немския една поръчка с много желани прибори. Сега гледам, че англичаните са листнали оферта за утре на любимата ми марка домакински съдове. Точно същите, за които вече две години мечтая Heart Eyes
Хайде наслука на всички  Hug

Кои са тези съдове? Може ли линк?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 614
Бързам да се запиша
Дано всеки намери каквото търси на изгодна цена Wink

Общи условия

Активация на акаунт