Отговори
# 705
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рену Hug

# 706
# 707
  • Мнения: 15 884
добро утро и от мен на вси4ки:hug: мерси за кафето Hug
ще сложа и аз за по късно ставащите

Скрит текст:

ели, специално за теб едно 4ай4е, да те загрее Hug

Скрит текст:

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy
хайде хубав снежен ден от мен Hug

# 708
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Мими Hug  love001  bouquet

Зизулия Hug Heart Eyes и аз лично щъ констатирам и установя Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ренка и теби Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
Гюнайдъъъъън Hug Hug Hug
Въх пък сте поспалани начи... Mr. Green

Бебе Hug некой път ако мъцнеш барабар с кафетУ ше е супер брат. Laughing Hug

Белче, Hug днеска обещавам да спретнем анализа...вчера се стегах, ама трееше се прай клипа на диспансера и се изцедих откЪде идеи. Ама днеска вече СОС Hug Laughing

  а какво значи мъцнеш? ако знам може и да го направя
E това което направи...исках да кажа да напишеш(кажеш) нещо. Благодаря, че го направи... Hug    bouquet

Елитулия Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes констатирам те и те установявам. Laughing

 Hug Hug Heart Eyesне се справям с писането и другите неща затова но ви следя редовно. супер сте кефите ме на макс много се забавлявам с вас за което благодаря от сарце newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 710
  • Мнения: 0

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy

Hug Тц само 5 мин /без тавана Laughing/  Аз си го помислих вече newsm47

Ели Hug

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бебе Hug ето, че се справяш...ако имаш питанки как да се оправяш в този форум питай, никой не се родил научен. Ние също сме питали как стават нещата

Примерно ако искаш да излезе кафето на изображение цъкаш върху бутончето отгоре до бутончето с клапата  и си слагаш линка в средата между скобите. Hug

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 09:59 от НАРЦИС (член на трио Смехурани)

# 712
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
  Мале-е-е , ама тук сте много ранобудни! След снощния купон мислех , че ще спите до обяд.  Хайде Добро утро и от мен. Благодаря за топлите кафенца. Да   ударим по още едно ,а?   kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 Coffee Coffee Coffee.

# 713
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy

Hug Тц само 5 мин /без тавана Laughing/  Аз си го помислих вече newsm47

Ели Hug
И аз newsm47
Миче,  Hug що мислиш те прикоткахме тукя...? Щот си неграмотна кат нас...пък ако се окажеш и проста кат нас ...напрауууу си си наша... Joy Joy Joy
При нас единствената полуЕнтЕлЕгентна е Габа и ние се гордеем с нея... Laughing

# 714
  • Мнения: 1
Зиз  love001 Ренка  love001
Трябвало да се smile3512 за да завали на парцали,но да натрупа newsm78
И за другите  love001  love001  love001
Скрит текст:

# 715
  • Мнения: 15 884

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy

Hug Тц само 5 мин /без тавана Laughing/  Аз си го помислих вече newsm47

Ели Hug
ренко Hug ти си кат снегорина зна4и Hug за пет минути мога да бутна само снега от броните Joy

# 716
  • Мнения: 15 884

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy

Hug Тц само 5 мин /без тавана Laughing/  Аз си го помислих вече newsm47

Ели Hug
И аз newsm47
Миче,  Hug що мислиш те прикоткахме тукя...? Щот си неграмотна кат нас...пък ако се окажеш и проста кат нас ...напрауууу си си наша... Joy Joy Joy
При нас единствената полуЕнтЕлЕгентна е Габа и ние се гордеем с нея... Laughing

признавам си, тоя двор най-ме е привли4ал Peace господ си е събира4 Joy Joy Joy

# 717
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ко рИвете бе снегориначките.... Joy Joy Joy
Ай мъчете се...моита милото ми я изрина сутринта.... Laughing

# 718
  • У дома :)
  • Мнения: 110

леле,много сняг, много нещо  #Crazy и хи4, ама хи4 не му се радвам. като се сетя, 4е двайсет минути ще го рина само от колата ooooh!
Скрит текст:
само да вметна, 4е замествам буква с цифра, защото ми е с4упено коп4ето и не действа, за което се извинявам Hug да не си помислите, 4е съм неграмотна Mr. Green Joy Joy

Hug Тц само 5 мин /без тавана Laughing/  Аз си го помислих вече newsm47

Ели Hug
ренко Hug ти си кат снегорина зна4и Hug за пет минути мога да бутна само снега от броните Joy
Мими Hug според мен си се объркала, не е броните ,а бидоните Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па още не види, ама сао бидонти и в главата... Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт