Отговори
# 690
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326


Белче, Hug днеска обещавам да спретнем анализа...вчера се стегах, ама трееше се прай клипа на диспансера и се изцедих откЪде идеи. Ама днеска вече СОС Hug Laughing[/b]

Зизче Hug Хрумна ми една идея за клипче, барабар с твоите смешки, но като ми се поизбистри, може да ти пиша за тази светла мисъл на ЛС-то че да го обсъдите с Ирчето....

# 691
  • София
  • Мнения: 379
Зиз  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Мариетка  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Бел  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Малее тук как вали и колко е натрупалооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Белче, Hug днеска обещавам да спретнем анализа...вчера се стегах, ама трееше се прай клипа на диспансера и се изцедих откЪде идеи. Ама днеска вече СОС Hug Laughing[/b]

Зизче Hug Хрумна ми една идея за клипче, барабар с твоите смешки, но като ми се поизбистри, може да ти пиша за тази светла мисъл на ЛС-то че да го обсъдите с Ирчето....
Белче, прати ми идеята аз ще я доизкусуря, ама преди тва ще си сложа бронежилетка и каска да се явя пред Нарцисчева....подозирам, че ще изпадне в изтерия след ада през който мина едва вчера... Whistling Laughing

ВИП-7  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
Гюнайдъъъъън Hug Hug Hug
Въх пък сте поспалани начи... Mr. Green

Бебе Hug некой път ако мъцнеш барабар с кафетУ ше е супер брат. Laughing Hug

Белче, Hug днеска обещавам да спретнем анализа...вчера се стегах, ама трееше се прай клипа на диспансера и се изцедих откЪде идеи. Ама днеска вече СОС Hug Laughing

  а какво значи мъцнеш? ако знам може и да го направя

# 694
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро ви утро, сладурки и смехурки Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Днес съм схваната, боли ме тиквата и гърлото и така ми се спиииииииии smile3507 smile3507 smile3507

Ни мой въ изброя щот ни виждъм хубу затуй  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ай после ще намина да ви видя Wink Wink Wink

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гюнайдъъъъън Hug Hug Hug
Въх пък сте поспалани начи... Mr. Green

Бебе Hug некой път ако мъцнеш барабар с кафетУ ше е супер брат. Laughing Hug

Белче, Hug днеска обещавам да спретнем анализа...вчера се стегах, ама трееше се прай клипа на диспансера и се изцедих откЪде идеи. Ама днеска вече СОС Hug Laughing

  а какво значи мъцнеш? ако знам може и да го направя
E това което направи...исках да кажа да напишеш(кажеш) нещо. Благодаря, че го направи... Hug    bouquet

Елитулия Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes констатирам те и те установявам. Laughing

# 696
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Бре бре голямо писане  Hug Направо изпаднах в чуденка да ви чета ли или  newsm78
Ай първо по едно кафе че ще видим после
Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 34
хайде да намина на бързо,че тръстиката ме зове  Stop Stop Stop Stop Stop
добро ви утро къзларчета Peace по яваш да я карате бугюн Wink по малко да бягам довечера като се прибера Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 и при нас се сипе на парцали cold cold cold
ФЕМИР ФОРЕВЪР Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                                

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пепино Hug Жани Hug

# 699
  • Мнения: 1
Добро утро! Къде този сняг newsm45? Дъжд,дъжд и пак smile3516
По кафе?
Скрит текст:
Хубава сряда! Hug Hug Hug

# 700
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
 Hug здравейте , и при нас вече вали свяг, хайде и аз да почерпя по този повод, няма само вие да си хвалите,че ще се пързаляте Joy Joy Joy
Бебето, Диди, Елина,Йоанина,Жани,Пепиту и все-Зизу и Рени, Ирка, предполагам,че вие сте скритите нинджи- newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525
Скрит текст:

Скрит текст:

# 701
  • София
  • Мнения: 30 085
Добро утро в тази снежна утрин  Hug

дежурно ще си изпия кафето с вас  kaffeetrmker_2

# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотуууу

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=751409.new#new


Екип:

Романтика-Нарцисчева

Комикси- Аз

Ся да се чичечнем, че сме най-добрите най-най-най и по-по-най... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Петрова Hug Павлинке Hug Миси Hug

# 704
  • Мнения: 0
Добро утро! Къде този сняг newsm45? Дъжд,дъжд и пак smile3516
По кафе?
Скрит текст:
Хубава сряда! Hug Hug Hug
Hug  bouquet Ела в Софето скъпа Laughing да го видиш Laughing ужаст ooooh! Mr. Green

Добро утро Hug Hug Hug,

Благодаря за кафетата  bouquet  bouquet  bouquet

Хубав снежен ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт