Сенки за очи?

  • 5 008
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
На PUPPA наистина не са лоши, но откакто един гримьор ме разкраси с ISA DORA съм Флюбена в тях smile3521
Къде продават такива? Не съм ги чувала.

# 16
  • Мнения: 5 317
Това е сайта на ISADORA:

http://www.isadora.com/

# 17
На PUPPA наистина не са лоши, но откакто един гримьор ме разкраси с ISA DORA съм Флюбена в тях smile3521
Къде продават такива? Не съм ги чувала.

 newsm12 а сега де - аз все от едно място си ги купувам и не знам къде другаде ги има. От парфюмерията в Рум-Младост2, но доколкото знам, те имат магазини и по центъра.
Козметиката е шведска и е малко скъпичка, но си струва парите. И от спиралата съм доволна, а за течното червило да не говорим yes
Ако искаш влез и виж ТУК

# 18
  • Мнения: 3 342
А какво ще кажете за BOURJOIS - Suivez mon regard?
Изглеждат адск удобни за нанасяне с тази четчица.

Сенките са хубави, но изобщо не са удобни за нанасяне. Четката трябва много добре да се "изтупа", преди да започнеш да ги нанасяш, но и при това положение пак успявам да ги посипя почти навсякъде около окото и после си развалям целия грим, докато ги изчистя Sick Предпочитам да си тръсна малко на ръката и оттам с пръст на клепача. Въобще на мен ми е по-удобно да нанасям прахообразните си сенки с пръст. Не бих си ги купила отново. Повече ми харесват прахообразните на Чифели. А на всичкото отгоре те са и по-евтини Mr. Green

# 19
  • Мнения: 353
Аз съм много доволна от трицветните сенки на Буржоа,от години само тях ползвам.

# 20
  • Мнения: 1 147
Аз преди няколко месеца открих сенките на IsaDora и съм изключително доволна. Хубав цвят, подходящи за чувствителна кожа и очи, и изключително трайни, т.е. не ми се налага да се гледам в огледалото по три пъти на ден. Ползвам грим от 15-тина години, пробвала съм почти всички марки ан пазара, и това са най-хубавите сенки досега.

# 21
  • Мнения: 1 147
Чета, сега видях, че малко по-нагоре питаш откъде се купува ИзаДора. Аз лично съм ги виждала единствено в хубавите аптеки, последно ги купувах от Гален, но сигурно ги има и другаде.

# 22
  • Мнения: 18 542
Чета, сега видях, че малко по-нагоре питаш откъде се купува ИзаДора. Аз лично съм ги виждала единствено в хубавите аптеки, последно ги купувах от Гален, но сигурно ги има и другаде.
Мерсаж за инфото!   bouquet
Имат хубави цветове. Поне в сайта им.
Като цени как са?

# 23
ууу ... това е гадната част. Аз платих 40 лв за четворката Shocked

# 24
  • Мнения: 18 542
Лилиииий!  newsm09 дебеличко...а двойки има ли?  Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 9 478
А какво ще кажете за BOURJOIS - Suivez mon regard?
Изглеждат адск удобни за нанасяне с тази четчица.
Сенките са хубави, но изобщо не са удобни за нанасяне. Четката трябва много добре да се "изтупа", преди да започнеш да ги нанасяш, но и при това положение пак успявам да ги посипя почти навсякъде около окото и после си развалям целия грим, докато ги изчистя Sick Предпочитам да си тръсна малко на ръката и оттам с пръст на клепача. Въобще на мен ми е по-удобно да нанасям прахообразните си сенки с пръст. Не бих си ги купила отново. Повече ми харесват прахообразните на Чифели. А на всичкото отгоре те са и по-евтини Mr. Green
Абсолютно подкрепям! bowuu
Въобще не са удобни, макар, че на пръв поглед и на мен така ми се струваше в началото.  Stop
Чета, въобще не се лъжи да си ги вземаш. Naughty
Няма нищо по-добро от класическите компактни сенки Peace.
Буржуа-то поначало имат хубави сенки и много хубави цветове. Ако си се спряла на тази марка, просто си вземи компактни сенки. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 18 542
Буржуа-то поначало имат хубави сенки и много хубави цветове. Ако си се спряла на тази марка, просто си вземи компактни сенки. Simple Smile
Всъшност още не съм се спряла на марка. Всичко зависи от това как ми понасят очите съответните сенки. Щом препоръчвате да не взимам от тези с четчицата, ще ви послушам. Благодаря! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 922
Аз имам 3 цвята на BOURJOIS - Suivez mon regard. Сипвам си малко на дланта и си слагам с пръст. Много трайни сенки, цветовете им са много наситени - с две думи много хубави. Сега съм си поръчала едни тройни на Ейвън, не съм ги пробвала още.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 283
Според мен се разходи няколко пъти до Бонжур или Конкорд, например, или друг такъв магазин и пробвай от тестерите преди да си купиш каквото и да било.
На мен не са ми чувствителни очите и понасят всякакви единични 2-левови сенки, но ако искам да си купя нещо хубаво, наминавам през Конкорд да тествам. Най-малкото цвета в кутийката и после на клепачите е съвсем различен.
Ето тук си ги харесвам online: http://www.concord.bg/
После ходя в магазина на Янко Сакъзов да пробвам (там са два магазина, по-ми харесва тоя дето е по-към кино Левски). Много са готини мацките, като си купувах фон-дьо-тен миналата година, стоях около 20-30 минути и пробвах почти всички тестери, докато си избера.

# 29
  • Мнения: 289
  Чета, подходяща марка е и Artdeco. Имат много богат избор на цветове и текстурата им е като коприна. Продават се в повечето клонове на Бонжур и в някои аптеки Ceiba. Това им е сайтът http://www.artdeco.de/.

Общи условия

Активация на акаунт