Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 155
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 626
ОК Боби! Hug Аз искам да те питам, откога и ти си подвластна на Кивоманията ? newsm51 И гледала ли си Кузей Гюней или сега ще го гледаш за първи път ? Да ви кажа ... завиждам на тези дружки, които тепърва ще се наслаждават на филма Embarassed като си спомня какви емоции бяха... беше много хубаво, липсва ми ! Радвам се, че отново ще се повтори тази наслада! Peace
Лорче  Heart Eyes сигурна съм, че ще се дразним на дубльорите ... Виктор Танев отново ще дублира Кузей  hahaha изобщо не го виждам, честно казано. Джемре със сладкото гласче също няма да я чуем, ама ... каквото - такова!
Славенче  newsm51  love001 newsm51 ама ти не го ли гледа, мило ? Голям пропуск  Laughing

# 61
  • Мнения: 12 009

Що бе джанъм , не става ли  Confused

Фенче, гледах началото , малко в среда и края , и четях вас

# 62
  • Мнения: 214
Фенче  Hug Heart Eyes  Kissing Heart дойде зимата и се закотвям пред компютъра, тук съм.

Аз да си призная не превъртях повторно сериала, но сега ще си го следя отново.
А има ли го някъде преведен на български Пеперудите, че още не съм го изгледала?

Славенааа  hahaha hahaha Joy Joy Joy

Боби  Peace

# 63
  • Мнения: 2 177
ОК Боби! Hug Аз искам да те питам, откога и ти си подвластна на Кивоманията ? newsm51 И гледала ли си Кузей Гюней или сега ще го гледаш за първи път ? Да ви кажа ... завиждам на тези дружки, които тепърва ще се наслаждават на филма Embarassed като си спомня какви емоции бяха... беше много хубаво, липсва ми ! Радвам се, че отново ще се повтори тази наслада! Peace
Лорче  Heart Eyes сигурна съм, че ще се дразним на дубльорите ... Виктор Танев отново ще дублира Кузей  hahaha изобщо не го виждам, честно казано. Джемре със сладкото гласче също няма да я чуем, ама ... каквото - такова!
Славенче  newsm51  love001 newsm51 ама ти не го ли гледа, мило ? Голям пропуск  Laughing
Аз съм подвластна на Кивоманията още от излъчването на Перла първия път. И от Перла ми хареса играта му и от тогава следя всеки проект на Киво. А Кузей Гюней съм гледала малко от него, но докато започне да се излъчва по Бтв ще го изгледам целия.

# 64
  • Мнения: 2 177
А също така забравих да кажа, че много харесвам Баде. Тя ми е любима от "Езел"...

# 65
  • Мнения: 18 626
Боби  Hug благодаря за отговора!  bouquet Значи си от нашата кръвна група  Peace
И аз много харесвам Баде още от Езел, Ръза също!
Емко, няма го преведен, мило! Терзи ни беше пуснала линк на руски, та схванах за какво иде реч ... филма е невероятен, но много тъжен ...

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 21:02 от queen_fenka

# 66
  • Мнения: 5 267
Имам молба към всички ви- наричайте ме само Боби. Тъкмо няма да ви се налага да пишете цялото ми име. Ако нещо ви интересува, свързано с мен-питайте. Ще ви отговоря.
Ааааа ....не....всеки път ще се бъркам,че става въпрос за мен.... ooooh!Боряна си е добре... PeaceА ти ако имаш нещо за казване...давай ние сме добри четци и мойм да прайм и... компания и... лафче .... Hug Peace

# 67
  • Мнения: 18 626
Бойче, няма да се бъркаш мило, на теб никой не ти казва Боби  Joy Joy Joy Joy
Айде малко да оплакнем очи ...

# 68
  • Мнения: 214

Този път ще се опитам да гледам безпристрастно, колежките ще го започват за сефте и отсега усещам разгорещените коментари, които предстоят.

И май е по-удачно да си говорим на който както се е регнал, за да няма объркване, какво ще кажете?  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 18 626
Емко , не моем да го гледам безпристрастно, мило! Гледах го още 3 пъти поне ... е, все такова ми е мнението, не може да се промени. И моите колежки сега ще го гледат за 1 път, да видим !
И ся какво ? Не мога вече да си пускам любими клипчета ... те дават много подсказки ... Снимките също! Cry

# 70
  • Мнения: 2 177
Искам да ви попитам- някой от тази тема знае ли турски? От доста време търся някой, който владее езика, защото ми трябва да си преведа едно интервю. Ще съм благодарна.

# 71
  • Мнения: 18 626
Как ще го докара този глас Виктор  newsm78 няма начин ...
Чакайте да си послушаме медения гласец на нашето извънземно поне ...

# 72
  • Мнения: 432
много ми се иска да намерят подходящ глас за дублажа на Джемре...

освен това, както някой по-горе правилно отбеляза, в бтв са свикнали да дублират Каванч с един актьор, който за ролите на 'любовник-чаровник' как да е , става, но тук в К-Г не знам как ще пресъздаде гласа на суровия и сериозен Кузей. Как ще направят гневните сцени, виковете... #Crazy newsm78

да вземат да краднат субтитрите най-добре ще направят  hahaha hahaha hahaha

Лор,  Hug не да вземат да краднат субтитрите, те вече са го направили. Сигурна съм, че ще си познаем личните преводи - те така е най-готино - всичко наготово.  hahaha Дреме ти, още по-добре за нас.  Hug

# 73
  • Мнения: 214

Да, бе, вярно че сега ще има нови зрители и ще трябва да си траем за развитието.  Confused А песните ще ги превеждат със субтитри подозирам, както беше в КВФ.

Боре, има момичета с познания по езика, но не знам дали биха се заели с превод на интервю. Дай го тук и дано някой се хване.  Peace

# 74
  • Мнения: 5 267

Този път ще се опитам да гледам безпристрастно, колежките ще го започват за сефте и отсега усещам разгорещените коментари, които предстоят.

И май е по-удачно да си говорим на който както се е регнал, за да няма объркване, какво ще кажете?  Heart Eyes
newsm10Само за портокола...-аз и най-първото ми гледане беше безпристрастно... HugМнението ми и усещането ми за филма не се промени и след незнам кое на брой гледане.... PeaceДадох си обещание,че няма да се издавам и няма да коментирам предстоящи събития.... Peaceот 14.01. ще започна да гледам филма за пръв път.... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт