Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 122
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 267
Опаааа....8дни.... Joy JoyФенче....как бе мило  newsm78,носът му бил малък.... newsm78.може ли такова нещо.... Joy Joy JoyИ носът му е таман....както и другите неща.... Joy Joy Joy

# 616
  • Варна
  • Мнения: 685
Цитат
Дидок  Love благодаря, мило, че днес си ме замествала стабилно!

Фен4е Hug Heart Eyes, малко странно ми зву4и това изре4ение newsm78, та аз съм постоянно тук, и не замествам никой...

Малко разнообразие, за лека нощ  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

# 617
  • Мнения: 5 267
Цитат
Дидок  Love благодаря, мило, че днес си ме замествала стабилно!

Фен4е Hug Heart Eyes, малко странно ми зву4и това изре4ение newsm78, та аз съм постоянно тук, и не замествам никой...

Малко разнообразие, за лека нощ  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

Crazy Crazy Crazy

# 618
  • Мнения: 18 603
Диди  Heart Eyes не съм имала нищо лошо предвид, като съм писала, че си ме замествала ... днес не бях на линия, та затова. Знам, че си тук, пожелаваш хубав ден и слагаш снимки, но аз съм най-постоянната писателка  hahaha в тази тема, освен, когато това ми е забранено. Вярвам, че ще се съгласиш.И не само ти. Така, че няма нищо странно.Иначе всички много обичат този  филм ... виждам. Peace
Бойче, ами малък е, в сравнение с разни други екземпляри, направо си му е малък носа на Киво. И това е единственото малко нещо при него  Joy Joy Joy Joy Joy за което аз, лично съм много благодарна ... не обичам камби  hahaha
за лека нощ!

">#t=47[/video]

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 00:30 от queen_fenka

# 619
  • Мнения: 18 603
Добро утро! Hug
Днес е голям празник - Богоявление! Честит празник на всички, които имат повод да почерпят!  bouquet Да сте живи и здрави!

# 620
  • Варна
  • Мнения: 685
Добро утро!Хубава и успешна седмица! newsm76 lovekiss  Nature Sun With Face

# 621
# 622
  • Мнения: 18 603
Хай!  Hug
Скрит текст:
сега разбра ли се какво имах предвид снощи? Мисля, че е ясно.






# 623
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета !  Hug
Фенче, и аз не харесвам големи носове, макар за някаква правопрорционална зависимост говорят  Joy Joy Joy


Страшно харесвах Серхан Яваш, макар и с голям нос.
След операцията, която си е направил, ужас, изобщо не мога да го възприема и не ми харесва.
Изчезнал е чарът му, а е и поостарял за тези три години..., но хиляди пъти по-добре да не беше пипал носа си. Това за мен вече е друг човек.
Чувала съм, че операциите на носа са трудни и деликатни и те променят много вида на човека, ако не са сполучливи, ясно какво става, ама и като са сполучливи, нещо от човека си е отишло...
Та хубаво е, че нашето момчи, няма нужди от корекции по себе си.
И да има, такъв си го харесвам и нищо да не пипа по себе си. Heart Eyes

# 624
# 625
  • Мнения: 18 603

">#t=15[/video]

Алиска  Heart Eyes това за правопропоционалната зависимост е ... за утеха на тези, които не бива да плуват по гръб, че някой може да ги вземе за акула  Joy Joy Joy Joy Joy ти ръцете гледай, мило и краката ...
А нашето момче няма нужда от никакви корекции, слава богу - на него Господ му е дал повече от достатъчно ...

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 23:55 от queen_fenka

# 626
  • Мнения: 18 603
Добро утро! Hug
Момичета, още седмица само ... другия вторник сме на линия пред екрана  newsm44 newsm44 newsm44
Честит Ивановден!  bouquet Ако има празнуващи - бъдете здрави! Hug






Хубав ден! Hug

# 627
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета и хубав ден !  Hug


Още мъничко остана до началото. Praynig
Чета и за новия проект на Къванч, дано да ви донесе много хубави емоции ! Heart Eyes
Аз, освен, че не обичам филми, извън настоящата реалност, съм си фен на ВНЛто  Wink,
а както разбирам от коментара ви на книгата, ще има секс, привличане, но не и ВНЛ,
затова ще ви чета ,но няма да гледам.

# 628
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Привет и от мен!

Фенче, пак си намерила страхотни снимки!
Четох в друга тема, че нашият любимец бил ненадминат в реклама на боксерки.
Моля ви, дайте да я видим тази реклама! Как така сме я пропуснали? Всякакви други реклами сме гледали, даже бях сигурна, че знаем всичките му реклами, но точно боксерките да пропуснем .. неее! В никой случай!

Фенче, разбрах че в обновената мама има опция да видиш какво си писал назад в темите и то във всички теми. Ако искаш да се запознаеш с профила на потребител и да видиш къде е писал и какво, можеш с никнейма му да получиш тази информация. Да знаеш как става това? Че ти си специалист по форумни техники.

# 629
  • Мнения: 18 603
Привет, дружки! Hug
Светле  Heart Eyes няма специална реклама Киво на боксерки, явно се подиграват, че в Париж е рекламирал слипове на Келвин Клайн, има такава снимка от манекенския му период. Подозирам, че за тази снимка става въпрос ...

или тази
И какво ? Пак казвам, че и това не може да го прави всеки - трябва да имаш перфектна физика, красива външност, че и талант, защо не ? Пък когато всичко това е съчетано и с ум, трудолюбие и актьорски талант ... е вече право в десетката! Колко са тези, на които Господ им е дал толкова качества ? Не са много, нали ? А ние сме си избрали да си харесваме един от малцината ...
Алиска  Heart Eyes кой те е заблудил, че няма да има любов в новия сериал на Киво  newsm78 Има любов и още каква любов ... гледай и ще видиш!
Скрит текст:
Светле, до сега не ми се е налагало да влизам и да гледам в профила на някой, ама ако кликнеш отдолу на профил на даден никнейм, там до ЛС, може би ще можеш да видиш каквото те интересува. Мисля, че трябва да има публикации на потребителя. Дано съм ти помогнала  Peace
Хайде още малко красота









толкова си го обичам този Кузей ... нямам търпение пак да си го гледам ...

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 16:02 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт