Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 073
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 186
Дидка  Hug, очаквам толерантни отбори, ако има такива.  Heart Eyes
Има филми, където гледащите са единодушни, може пък в бг вариант да няма такива страсти,
трябва или не трябва да се състои тази любов, или иначе казано "каква е вината на Джемре"  Wink, а на друго да се наблегне , знам ли  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 18 544
Хай, дружки! Hug
Алиска, неизбежно е да има такива, които ще харесват Джемре и такива, които ще харесват Зейнеп - няма начин просто всички да харесват едно и също. Само дано сега всичко е по-спокойно  Peace Аз вече отдавна съм направила своя избор, сега ще гледам внимателно всяка мимика , гримаса, жест на всички актьори. Дано си отговоря на въпроса - защо по дяволите Гюней беше такова л...о и какво искаше от брат си всъщност. Впрочем имам отговор на този въпрос, сега ще видя дали ще се потвърди мнението ми. Peace
Останаха 2 дни, момичета ... дай боже тук да е така интересно и пълно, както когато си гледахме филма онлайн! Praynig Но аз лично ще коментирам след серията ... няма да изпускам нищо, няма да пиша по време на филма.

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 11:56 от queen_fenka

# 677
# 678
# 679
  • Мнения: 493
Оф, както си гледах серията във Vbox (стигнах до 12-та) и изведнъж стана недостъпно за гледане  Sad Явно от БТВ се погрижиха само при тях да може да се гледа отново  #2gunfire
Иначе сериала и мен ме заинтригува , но трудно ще го гледам така, ако не мога да гледам някъде пропуснатите серии, че работя на две смени и ще пропускам по някога.

# 680
  • Мнения: 18 544
Дани  Hug добре дошла при нас!  bouquet
Аз мога да ти предложа много по-добър вариант от бокса ... www. keyfiseyir.com
Там са си цели сериите и с бг. превод. Приятно гледане! Hug Но, моля те, споделяй и тук какво мислиш за филма и героите, ще ни е интересно да чуем всяко мнение. Peace

# 681
  • Мнения: 493
 queen_fenka,   bouquet

За сега мога да кажа, че филма ме заинтригува. Отначало реших само да погледна за какво става дума и дали си заслужава да го гледам. Но се запалих и при всяка възможност си пускам него, защото ми стана интересно какво ще стане занапред. оОбичам да гледам сериали, в които има развитие, а не 10-20 серии да се говори за едно и също.
Харесва ми играта на Каванч , а и също съм очарована от образа на майката на Джемре ( за разлика от дъщерята - засега не съм впечатлена от нея   newsm78) .

# 682
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И моите приятелки съм ги запалила с този сериал, да видим дали ще им хареса. Като го гледах с вас в нета ми завиждаха, щото те пък много харесват русия, те са гледали Перла. А те пък като гледаха Перла, аз се чудех как могат да си губят времето с такава боза, обаче то на каквото се зачудиш и после ти дойде до главата...хаха. Сега и аз гледам турски бози и много готино си се разтоварвам с тях. Ако ме грабнат, де. Аз пробвам почти всички, които ги дават по тв. Ако ме грабнат, гледам, ако не ме грабнат ги зарязвам. И верно, че почти не мога да докарам някой изгледан цял (освен К/Г), но пък добивам представа за артистите, пък и за сериалите. Нямам претенции, че съм някакъв познавач.

Фенче,
Скрит текст:
Аз оня артист от филмчето, дето Добро утро ни го каза, си го харесвам физически, като артист не мога да определя дали е много добър, щото малко съм го гледала. А пък аз без превод не гледам, така че го зарязах  и този сериал.

А относно ЕА - да, четох някои злобни подмятания за нашия, но не чета всичко, те там пишат като за световно. А любимецът им има два игрални филма. Единият е съвсем нов, скоро го завърши и там играе с "нашта" Фара Зейнеп, още не е пуснат по екраните. А другият е от преди 5-6 години, гледала съм го, момчето играе много добре. Изобщо той е интересн артист, но физически не ми харесва много, симпатичен е, но красив...

# 683
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак Heart Eyes Heart Eyes Party Party Party

Ке паса мухеер? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Айде у вторник коментарно студиице... newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm36 newsm36 newsm36 newsm36 newsm36

# 684
  • Мнения: 5 267
Добро утро!    Nature Sun With Face Хубав ден! newsm76
Много емоции на тези, които ще гледат любимият ни филм Heart Eyes, , о4аквам да има отбори,  за да се разгорещят страстите Grinning Аз както казах и преди, няма да гледам по ТВ , но ще у4аствам с коментари и както винаги със снимки и клипове Two Hearts



http://www.ensonhaber.com/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizer-yakalan … i-2014-01-12.html
Аз пък ще гледам и по-ТВ.....,щот ми писна само тенис, мачове и колоездене да виждам на телевизора..... PeaceАко ме дразни дублажя.... Naughty.ще го гледам и без звук.... Joy Joy Joyзнам го наизуст.... Joy Joy JoyВажно ми е.... да ми се КАЧИ Кузеей на големия екран.... Joy Joy Joy JoyЗа лагерите...... newsm78....сигурно ще има....и разгорещени страсти и сълзи..... PeaceНе ми харесва с таз брада и толкоз...... Crossing Arms

# 685
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И на мене, Бойче!

# 686
  • Мнения: 16 079
Здравейте момичета  wavey
Надявам се, че мога да се включа в коментарното студио с вас ,макар и да не мога да го следя  по БТВ.Но пък за сметка на това съм го гледала 4 пъти и сега го  затвърждавам за пореден път  Laughing

# 687
  • Мнения: 18 544
Дани  Hug благодаря за отговора!   bouquet Да, Киво е страхотен в този филм, а Зерин Текиндор ми напълни душата в това превъплащение ... много е добра!
Оооооо, кой се сетил най-сетне за нас   Joy Joy Joy Joy Зизу  Heart Eyes да беше ни поздравила поне за Нова година ... в друга тема можеш, тук не  Joy Joy Joy Joy Нейсе, радвам се, че се сети все пак да надникнеш тук преди 14. 01. Ама ако и тогава никаква те няма, вече ще се разсърдя, да знаеш  hahaha
Бойче, Светле, с брада, без брада, с коса, без коса- все ми харесва нашето извънземно ... тези очи нищо не може ги загрози ... е, на някои им се видят малки, ама на мен са ми баш тамам hahaha
Диана  Hug много ще ми е приятно да си обсъждаме филма с теб. И аз съм го гледала вече 4 пъти, значи и на теб ти е харесал, колкото и на мен. Peace
Един поздрав за лека нощ с другото ми извънземно  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 22:47 от queen_fenka

# 688
  • Мнения: 18 544
Добро утро , дружки! Hug
Скрит текст:
Още само един ден ... утре вечер сме пред телевизорите  newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 наистина вече нямам търпение, момичета. Искрено завиждам на тези, които сега за пръв път ще гледат филма ...


Хубав ден, момичета! Hug  bouquet

# 689
  • Мнения: 186
Хубав ден и от мен , момичета !
Един ден, само един ден до първите две серии на любимия сериал.
И аз завиждам на тези, които ще го гледат за първи път, емоцията ще е на макс.
Но като гледам и аз как се вълнувам като бурно море  Wink





Прекрасното ни момиче ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт