Дядо Коледа е подранил и с ДЕКЕМВРИйче вече той ни е дарил!

  • 23 674
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
катзи не знам за лезии дали има няма..моя каза резултатите дадат ли положително за херпес директно прайм цезарово ...тва било мн рисково и безотговорно,защото аз му казах че ме е страх от операции и искам нормално,но той ми забрани и каза че ще го предам на детето,а аз не искам да си го разболявам no  

За херпеса едно питане,в смисъл положително,в момента на изследването или по принцип ,ако имаш ,нали са два вида изследвания Херпес зостер IgG и IgM.

# 46
  • Мнения: 277
Взимам си направление от личния лекар, всички изследвания са си в мен, ще трябва ли да ходя да се разправям с него или просто отивам при друг и се записвам? Много благодаря за отговора! Но по-подробно като за бременна, че съм много зле, а и съм изнервена и притеснена, сега и с него да се разправям.  Cry
Не,имаш ли всички нужни документи не е нужно да ходиш при настоящия си лекар,отиваш директно при новия.Аз в 4м си смених лекаря и не съм ходила при стария,за да кажа че се отписвам от нея или нещо такова,директно си записах час при новото АГ,с направлението и всички изследвания се изтъпанчих пред нея и така Simple Smile

# 47
  • Мнения: 46
Взимам си направление от личния лекар, всички изследвания са си в мен, ще трябва ли да ходя да се разправям с него или просто отивам при друг и се записвам? Много благодаря за отговора! Но по-подробно като за бременна, че съм много зле, а и съм изнервена и притеснена, сега и с него да се разправям.  Cry
Ами моите изследвания и като цяло досието ми беше при жената на регистратурата, понеже беше частна болница ама работеха и по здравна каса.Така че аз от нея си взех документите.Иначе в твоя случай ще трябва да си ги искаш от лекаря, който те следи.Просто ще му кажеш, че напр. ще се местиш или нещо, с което да се оправдаеш, въпреки, че аз бих му казала, че не съм доволна и да ти даде всички изследвания.Няма начин да ти откаже, и с тях отиваш при този, който си избрала.Това поне беше при мен.Успех ти желая  Hug

# 48
  • Мнения: 199
Стани, Полиналаб, много благодаря!  Heart Eyes

А, само да питам той миналия път ми даде документите за болницата - всички изследвания, които са ми правени и ми каза да стоят в мен вече има ли друго, което трябва да взема от него?  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 46
Не, щом всичко е в теб, взимай направление и си ти  Flutter

# 50
  • Мнения: 199
Ох, многоооо благодаря!!  Heart Eyes Да ви бях питала още преди 2 седмици когато разбрах що за лекар е.  #Cussing out Много благодаря!!   bouquet  bouquet Hug

# 51
  • Мнения: 46
Дано този е по-добър от стария ти доктор, въпреки, че то не остана.Още малко и ще си гушкаш бебенцето.Дано съм била полезна  Peace

# 52
  • Мнения: 227
оо ами аз си пуснах и за 2та вида изследване за херпес...

# 53
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Да ви запитам, имате ли подмокряне все едно се изпускам. Немога да разбера изпотена ли съм долу, урина ли е, вагинално ли е. Не тече постоянно, не усещам притесних се да не са води, ама предния път те ми изтекоха по краката. Сега си сложих тампон да вида дали пак ще се подмокра. Влажни ми стават бикините все едно изпотени.Няма цвят мириз. baby_neutral

# 54
  • Мнения: 223
Включвам се и аз в новата тема...колко бързо се изписа старата:))

# 55
  • София
  • Мнения: 2 995
Анита, чела съм че инконтиненцията е нормална за последните месеци от бременността. Ако е това няма защо да се притесняваш.

А на някой да му се схваща ръката? Всъщност не точно цялата, а малкия пръст на едната ръка има мравчици вече втори ден и почти не го усещам. Може ли да е от недостиг на калций или магнезий?

# 56
  • Мнения: 277
Да ви запитам, имате ли подмокряне все едно се изпускам. Немога да разбера изпотена ли съм долу, урина ли е, вагинално ли е. Не тече постоянно, не усещам притесних се да не са води, ама предния път те ми изтекоха по краката. Сега си сложих тампон да вида дали пак ще се подмокра. Влажни ми стават бикините все едно изпотени.Няма цвят мириз. baby_neutral
по-добре си сложи превръзка,от лекар знам че не е хубаво да се слага тампон по време на бременност

# 57
  • Мнения: 36
Да ви запитам, имате ли подмокряне все едно се изпускам. Немога да разбера изпотена ли съм долу, урина ли е, вагинално ли е. Не тече постоянно, не усещам притесних се да не са води, ама предния път те ми изтекоха по краката. Сега си сложих тампон да вида дали пак ще се подмокра. Влажни ми стават бикините все едно изпотени.Няма цвят мириз. baby_neutral
по-добре си сложи превръзка,от лекар знам че не е хубаво да се слага тампон по време на бременност
и аз съм чувала същото.. махай тампона и слагай превръзка , по нея ще видиш и по добре дали има нещо

# 58
  • Мнения: 6
И аз съм така, обяснявам си го, че бебето притиска пикочния мехур. Ходя до тоалетната и като стана изведнъж усещам едно пукане на мехурче и няколко капки падат, така е и като се върна от 00 и седна на дивана и при сядането пак усещам как падат няколко капки

# 59
  • Мнения: 1
И при мен се случва същото като при Polina2806. Преди около месец имах кафеникаво зацапване и докторът ме прегледа отдолу и установи, че изтичането е от влагалището. Той даже се притесни да не ми изтичат водите. От тогава като ходя при него, а това е всяка седмица от както съм влязла в 9-ти месец, ме гледа на ехографа дали водите са в достатъчно количество. Вчера като ходих пак бяха достатъчно, а да ви кажа доста си изтича  newsm78 ама важното е, че има още и че бебка е добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт