Re: Графики на БТ - коментари

  • 42 535
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 36 121
Денис, по какъв начин смяната на часа се е отразила върху БТ? По-ниска или по-висока показва от преди? Преди мерех към 6.30 сутринта. Сега няма начин да меря в 7.30, за да отговаря на предишния час, защото по това време вече съм станала и отново меря към 6.30.

Ето и графика: http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … me=blueberry_snow

Ако мериш винаги в точен час, това може и да не се отрази на графината ти
По принцип, БТ може да е малко по-ниска

Графиката ти е супер  Peace

# 676
  • Varna
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета!
Аз съм от интензивно четящите във форума и благодарение на вас научавам всичко ,което ме интересува. Ще съм благодарна, ако можете да погледнете графиката ми - меря трети месец - вагинално.  Запозната съм с това, че се препоръчва анално, но заради страха да не възпаля наличен хемороид Embarassed , предпочитам този метод засега. Притеснява ме факта, че рядко постигам стойност, която да надхвърля 37 градуса Sad. Иначе съм засичала 3 пъти овулация  с тест досега - два пъти на 11 ти ден и един път - на 13 - ти . Имайки предвид, че теста улавя предстоящата в следващите 24 часа овулация, би следвало тя да е около 12 ти  ден  newsm78 ??  Като цяло не виждам и желаната рязка двуфазност , но все пак моля и за вашето компетентно мнение   bouquet

# 677
  • Мнения: 1 067
Д.М. Не е задължително температурата да надхвърля 37 градуса  - важно е да има двуфазност Peace. Аз примерно меря орално, и виждам БТ над 37 градуса само когато съм болна. Също така можеш да видиш из форума много бременни графики със сравнително ниски стойности.
След О. може и да не се покачи изведнъж БТ, до 5 дни е нормално. В твоята графика се вижда двуфазност, но за това кога е била О. по добре изчакай Денис за отговор, на мен не ми е трудно и своята да определя Mr. Green

# 678
  • Мнения: 63
Здравейте, пак!
А така ще стане ли http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … serLoginName=vl81   newsm78
Графиката я има също в подписа ми. Или и там не се вижда ooooh!

# 679
  • Varna
  • Мнения: 20
amy_lee -  Благодаря ти за бързото включване! Поуспокои ме определено Hug,че така се бях взряла в това,че пустата температура трябва да е над 37 градуса, че се бях филмирала яко Shocked.  Ще съм благодарна ако някой може да изкаже категорично мнение върху графиките ми - в смисъл показват или не наличие на овулация според вас   bouquet

# 680
  • Мнения: 2 660
Мерси, Денис!   bouquet Дано ... Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 36 121
D.M 
МЦ 06/03/2014 - ако е имало О., може да е била на 14 ден от МЦ
Разликата в БТ е малка, може да се дължи или на измерването/ проблем с терм-ра, недостатъчно време на измерване и т.н./ или на проблем с О.
Ако пак се повтори или направи ФМ или пусни прогестерон  на 7 ден след предполагаемата О.

ПП. За др. графики - малко ти е къса ЛФ, ЛФ под 12 дни говори за проблем

# 682
  • София
  • Мнения: 36 121
Здравейте, пак!
А така ще стане ли http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … serLoginName=vl81   newsm78
Графиката я има също в подписа ми. Или и там не се вижда ooooh!

Ако е имало О., може да е била на 14/15 ден от МЦ
БТ трябва да се задържи висока и да не пада

# 683
  • Мнения: 63
Денис здравей! Благодаря за отговора Heart Eyes.

# 684
  • Varna
  • Мнения: 20
denis_d -   bouquet    Благодаря ти от сърце!

# 685
  • Мнения: 441
Денис, може ли коментар на моите ... странности Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 36 121
Денис, може ли коментар на моите ... странности Simple Smile

До 37 ден от МЦ не е имало О. - след това липсват стойности, които са важни и без тях не мога да преценя дали е имало О, / късна/
Това зацапване + последващо повишаване на БТ е добре да се провери на УЗ
Може да е е имало О., но моите притеснения са за ЛУФ, задържан фоликул
Трябва да се провери от лекар
Дано да няма нищо притеснително
 

# 687
  • Мнения: 441
Благодаря ти. На 11,04 имам записан час за лекар, ако всичко е наред ще ме прегледа тогава. Може ли този задържан фоликул да се пука сам? В смисъл, ако сега БТ ми се задържи висока и разликата е поне 0,4, дали ще означава че се е пукнал сам?

# 688
  • София
  • Мнения: 36 121
Благодаря ти. На 11,04 имам записан час за лекар, ако всичко е наред ще ме прегледа тогава. Може ли този задържан фоликул да се пука сам? В смисъл, ако сега БТ ми се задържи висока и разликата е поне 0,4, дали ще означава че се е пукнал сам?
Да, вероятността да е имало О. ще е голяма / ако БТ се задържи висока/
Задържан фоликул не може да се спука и да има О.

# 689
  • Мнения: 441
Значи, ако БТ ми се задържи висока както друг път 14-15 дни, има вероятност да е имало О., а не задържан фоликул? И какво се случва със задържания фоликул, по принцип?

Последна редакция: пт, 04 апр 2014, 16:49 от Rummy_P

Общи условия

Активация на акаунт