Я да си премерим циците сега!!! (2-ра част)

  • 18 480
  • 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 242
135см  Shocked Rolling Eyes Joy Акаша, пак те изпревариха  Laughing

Аз се боря за бройка, не за сантиметри. Sunglasses

Там си номер 1 Simple Smile още никой не го е докарал до 3 броя  Joy

Бижу, трябваше да изчакаш малко преди да хвърлиш бомбата Simple Smile сега след тебе никой не смее да се премери  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 17 546
Бижу, трябваше да изчакаш малко преди да хвърлиш бомбата Simple Smile сега след тебе никой не смее да се премери  Mr. Green
Знам! Mr. Green Мисля да си лягам по-рано днес, та не можеше да чакам до 6-та страница. Whistling

# 62
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
135см  Shocked Rolling Eyes Joy Акаша, пак те изпревариха  Laughing

Аз се боря за бройка, не за сантиметри. Sunglasses

Там си номер 1 Simple Smile още никой не го е докарал до 3 броя  Joy



 Sunglasses

# 63
  • Мнения: 17 546
Аааа, Акаша, не си номер 1 с 3! Имах колега с 4.  Laughing Просто момчето беше с 4 зърна, две нормални и по още едно под всяко от тях, на около 10 см по-надолу!

# 64
  • Мнения: X
Мисля да си лягам по-рано днес, та не можеше да чакам до 6-та страница. Whistling
Пък и като се появят обичайните заподозрени темата вече няма да е толкова забавна.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 5 892
Естествени форми N1 ,  които аз съм виждала през 26г ми живот...
...

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 01:44 от XXX_

# 66
  • Мнения: 5 234
Или давайте снимките сега, или си ги стискайте до утре, че и аз искам да си лягам. Naughty

# 67
  • Мнения: 2 811
трите хикса, кой е това бе? страхотно сексапилна жена, но за такова стройно и все пак фино тяло май са малко големи (написа тя завистливо) Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 196
Аааа, Акаша, не си номер 1 с 3! Имах колега с 4.  Laughing Просто момчето беше с 4 зърна, две нормални и по още едно под всяко от тях, на около 10 см по-надолу!
Отивай да спиш! Sneaky

Имам една позната, направо ми е мъчно за нея. 150см висока и 155см гръдна обиколка. Добре че не и слаба, че направо ще я прекърши тоз балкон.

# 69
  • Мнения: 5 892
трите хикса, кой е това бе? страхотно сексапилна жена, но за такова стройно и все пак фино тяло май са малко големи (написа тя завистливо) Simple Smile
Една пловдивска мадама, не я познавам лично, но тялото й е впечатляващо...

# 70
  • Мнения: 2 811
Аааа, Акаша, не си номер 1 с 3! Имах колега с 4.  Laughing Просто момчето беше с 4 зърна, две нормални и по още едно под всяко от тях, на около 10 см по-надолу!
Отивай да спиш! Sneaky

Имам една позната, направо ми е мъчно за нея. 150см висока и 155см гръдна обиколка. Добре че не и слаба, че направо ще я прекърши тоз балкон.
да то си е бреме Simple SmileSimple Smile как човек спортува с такъв бюст ?

# 71
  • София
  • Мнения: 7 170
Бижу, трябваше да изчакаш малко преди да хвърлиш бомбата Simple Smile сега след тебе никой не смее да се премери  Mr. Green
Знам! Mr. Green Мисля да си лягам по-рано днес, та не можеше да чакам до 6-та страница. Whistling
Бижу....разконспирирана си....ти си Ритонката  Flutter  Laughing

# 72
  • Мнения: 17 546
Пък и като се появят обичайните заподозрени темата вече няма да е толкова забавна.  Mr. Green
Няма нужда да идват! Тука вече ми дишат праха и не са интересни! Mr. Green Crazy


Добре че не и слаба, че направо ще я прекърши тоз балкон.
Да! Добре че не съм слаба, та се отървах само с дискова херния, ако бех па и ниска, сигур по корем щех да се влача с тия раници отпред. ooooh! Не знам защо тея, дето си слагат цици, не ги срещат с жени с естествено големи такива, да им кажем какво е "удоволствие" да не можеш да спиш по корем, щото краката и главата ти висят... Tired

Не съм Ритонката, нищо че и аз нося само Триумф, по-млада съм.  Twisted Evil

# 73
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Не мога да се боря аз по никакъв повод тук. Дайте ми нещо поощрително и се махам. Crazy

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 00:17 от Акаша

# 74
  • Мнения: 2 196
да то си е бреме Simple SmileSimple Smile как човек спортува с такъв бюст ?
Бреме си е, говорили сме си по темата. Има си проблеми с гръбнака и не само.
Не съм я питала спортува ли.

Общи условия

Активация на акаунт