КАКВА ПОМПА ЗАА КЪРМА?

  • 1 942
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
И аз използвах помпата на Авент, много съм доволна и горещо я препоръчвам Peace

# 16
  • Мнения: 507
Аvent- ако не беше тази пампа сигурно отдавна нямаше да кърмя.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Помпата на Чико от 26 лева не е тип спринцовка, като тази... Тя е с гумена помпичка, свързана със силиконово маркуче за пластмасовdта част, която прилепва на гърдата... Още повече, тази помпа, при нашата мама, вършеше работа само докато беба сучеше от другата гърда... В момента, в който дребосъчка спреше да дърпа... И помпата вече нищо не изцеждаше...
Вземай Авент-а и си пей... Там е истината...

# 18
  • Мнения: 1 215
Вече девети месец си ползвам тази на Авент без дори да съм й използвала резервните части.

# 19
  • Мнения: 4 392
Цеденето с обикновена помпа на НУК беше кошмар,докато една приятелка не ми даде неината помпа на Авент(при нея не се беше получило с кьрменето).
Ами ,какво да кажа? Авент е измислена от хора,които обичат маиките Wink

# 20
  • Мнения: 870
Ползвам на НУК тази която е тип спринцовка и съм доволна много струва 22 лв. Останалите продукти на НУК също са много добри

# 21
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Искам да попитам - имало някаква помпа на Бертони, подобие на помпата на Авент - някой знае ли нещо за нея?

# 22
  • Мнения: 10 614
Купих си на Disney за 20лв, и бях страшно доволна. И така цели 7 дни,докато се счупи. Ако ще се цедиш дълго време, инвестицията в Авент си заслужава.

# 23
  • Мнения: 870
Тази на Бертони е като на Дисни същата само пише Бертони, предполагам че няма да е много добра, заложи на нещо марково

# 24
  • Мнения: 48
Аvent- ако не беше тази пампа сигурно отдавна нямаше да кърмя.
Peace Peace PeaceАвент

# 25
  • Мнения: 498
Авент винаги-най-добрата е, ползвала съм всякакви

# 26
  • Мнения: 424
Електрическата на Нук няма равна. Казвам го от опит защото ми е второ кърмене.
Цената в Бг е по-висока, но от Германия си я купих за 32 евро. Ако не беше тя моето бебе отдавна щеше да е на адаптирано мляко. Инвестицията определно си струва.

# 27
  • София
  • Мнения: 626
И аз имам авент-много е удобна.

# 28
  • Мнения: 82
 АВЕНТ- заслуж Simple Smileава си парите

# 29

Общи условия

Активация на акаунт