"Hell" MALL

  • 4 423
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
На мен Парадайз ми е любимият мол. Вярно е, че излизането от него е кошмар, но това е заради улиците наоколо (дано след ремонта се оправят нещата). Но пък вътре ми е най-удобен и приятен (като обстановка, осветление, заведения и т.н., а и 2 от любимите ми магазини са най-големи в него). Най-безумен във всяко едно отношение е България. Ситняково ми докарва главоболие, а на Цариградско не мога да схвана защо е толкова малък, пък толкова прехвален. Другите изобщо не ги коментирам.
В интерес на истината за зимата всички са ми перфектни, понеже имам студова алергия и само това ми е начинът да обиколя магазини, да седна на заведение и т.н., без да си изкашлям дробовете. Ако можех да си позволя дълги разходки в студа, нямаше да се разхождам по моловете.

# 16
  • Мнения: 4 668
Отидете някоя сутрин през седмицата и ще видите , как няма жив човек  Twisted Evil
Аз през уикенда в молове не стъпвам .

# 17
  • Мнения: 4 965
Отидете някоя сутрин през седмицата и ще видите , как няма жив човек  Twisted Evil
Аз през уикенда в молове не стъпвам .

През седмицата и следобедите е празно. Пълнят се след 18 ч.

# 18
  • Мнения: 4 668
През седмицата и следобедите е празно. Пълнят се след 18 ч.
Да ! Така е ! Много е готино да си почти сам в целия мол  Laughing
Аз харесвам Парадайз , но най - удобен ми е България мол . Последният е тъп от към магазини , но пък паркинга какво ви пречи ? Малък е , да и завоите са леко усложнени , ама трябва да се гледа къде се кара все пак  Rolling Eyes

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
А Мол България никога не ми се е случвало да няма място, да има трафик или нещо подобно, но той не е шопинг мол, затова и няма хора според мен  newsm78 При все, че съм с голяма кола - никога не ми е било тясно  Peace

В Дъ Мол ме дразни обратното движение  Crazy и излизането с обиколка на открития паркинг.

Такова чудо, като в Парадайз обаче .... Sick Да не би да чакат строежа на спирка на метрото  newsm78 Дано се разшири наоколо  Peace Така и молът губи много, за живущите наоколо - вероятно е ад  Sick

# 20
  • Мнения: 13 300
Кога то ходиш на работа ти остават само опциите за след 18 часа и събота и неделя и това като ще ти е свързано с 2 часа паркиране някак губи привлекателността си, магазини вече под път и над път.

# 21
  • Мнения: 9 706
Е, добре де, не ви ли притеснява да виждате, че трябва да минете на 30 см от отклонение и да не виждате дали някой няма да ви изпраска бебешка количка пред колата?

В Парадайзкия също има някакви 'гениални' решения, но поне горе-долу уж виждаш.

Може би, малко указателни табели  кой изход закъде е ще свършат работа. Не помня дали имаше такива.

# 22
  • Мнения: 4 668
Когато шофираш , винаги трябва да внимаваш - дали си на улицата , дали в паркинга на мола ...
Просто като видя колчета , малко пространство и т.н. внимавам двойно повече .Наистина не изпитвам притеснения в малки паркинг - пространства , а карам доста голяма кола ... то и паркинга на Джъмбо е целия оцветен , от коли не успели да вземат завоя ... но на мен това ми говори зле за шофъорите , не за паркинга .

# 23
  • Мнения: 9 706
Смяташ ли, че ако не внимавах щях да се замислям над тези неща?

# 24
  • Мнения: 4 668
Смяташ ли, че ако не внимавах щях да се замислям над тези неща?

Не , не смятам . Всъщност поста ми е по принцип , не е насочен към теб  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
В Парадайз има един колосален проблем: шумът.
Не се издържа.
Хубаво - водопади и фонтани, но грам шумопоглъщащи повърхности няма.
И в крайна сметка се получава многократно отразен шум от падаща вода, в комбинация с музика от магазините, просто  Shocked

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Днес ми казаха, че скоро пускат Rong Road - там поне няма да го има този проблем  Peace

# 27
  • Мнения: 0
Зад мола също има място за паркиране, а и винаги може да си оставите колите в някоя от околните улички. В крайна сметка е на 10 минути от метрото и пеша също става. Peace

# 28
  • Мнения: 2 093
не влизаш в мол, когато всички ходят там и проблема е решен, особено на 29 ноевмври. Нито сме американци, нито магазините ще предложат американсите намаления.

http://www.youtube.com/results?search_query=walmart+black+friday+2013&sm=1

# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ситуацията беше същата и предния уикенд, няма общо с черния петък, дано се реши проблема - в интерес на всички е и посетители и живущи ... и на мола  Peace

Общи условия

Активация на акаунт