Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 331
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Има фейсбук група За д-р Славчев и там е Соня може да и пишете на лично съобщение

# 1 141
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Как се казва тази група? И аз трябва да си записвам час, ама така да не ми се занимава...

# 1 142
  • Варна
  • Мнения: 212
“ За д-р Славчев “ се казва групата.

# 1 143
  • Мнения: 538
Може ли да се запише час в тази ФБ страница и много ли се чака за часове? До колкото разбирам доктора преглежда и не бременни жени? Някой има ли идея за цената на прегледа ако не е по ЗК, че не ми се занимава с личния ми лекар.

# 1 144
  • Мнения: 625
Невъзможно е да се запише час. На регистратурата не записвали, насочиха ме към Соня - никой не отговаря. Въобще не смятам за редно, записнането на час да става във фейсбук, в някаква си група. Аз например нямам фейсбук, но няма да си направя такъв само за да си запиша час за преглед. Какъв е проблема да се записват по нормалния начин - само на регистратурата?Така няма и да се дублират.

# 1 145
  • Мнения: 363
За да няма дублиране, часовете вече се дават само от Соня. Друг въпрос е, че все още има жени, които твърдят, че са с час за еси кога си, но реално такъв не им е даван. Изпаднах в подобна ситуация миналия месец имах си и талона с часа, все пак слезнах да попитам Соня и тя потвърди, че само аз съм с час, дори по-късно се качи и изчете графика. Друга причина да се дават часовете само от Соня е заради ФМ. Преди, когато и тя пишеше в темата, казваше ако не отговаря дълго време, че може да й се изпрати смс, не знам важи ли още. Успех Flowers Blossom

# 1 146
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Пропускате една подробност - Докторът също дава часове. Ако му се обадиш/пишеш СМС с проблем, той връща отговор "ела утре в еди колко си". И ето ти дублиране на час. И това не е изключение. Знаете, че по време на бременност притесненията са много, а той никого не връща.

# 1 147
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!
Реших да напиша тук мнението си за така нареченият и прехвален "д-р Славчев"! За мен този човек е изключително некомпетентен и бих казала, че изобщо не си разбира от работата!
Забременях и реших да отида при него, за да ми следи бременността. Преди да отида при него бях ходила при друг доктор, но в друг град и тогава бях в 5г.с и 6 дни(бях останала изключително доволна от него, но нямаше как да го посещавам постоянно защото ми е далеч). Когато отидох при Славчев бях в 6г.с и 5 дни, той ми каза че всичко е ок, даде ми една снимка на която освен сак не видях нищо друго (а когато ходих при другият доктор се виждаше ембрион) и реших да го попитам. Той естествено ми каза, че се вижда и всичко е ок няма повод за притеснения. От влизането и излизането от кабинета изминаха 2 мин. представете си колко ме е гледал .... Та след няколко дни прокървих и реших да отида веднага при него, за да ме види отново ! Тогава той ми каза, че ембрион не се виждал и че нещо се случвало, но да взема да си изчакам в къщи и нещата или щели да се оправят или да станат по-зле( а кървенето беше обилно и не спираше)! Попитах го за прием в болница, защото това не ми изглеждаше нормално, но той категорично каза че нямало смисъл! Веднага след това реших да отида при другият доктор от другият град, за да видим какво се случва и естествено той ми каза, че изобщо няма какво да се чака да трябва спешно да се направи аборт, защото е спряло да се развива малко след като съм ходила при него ( тоест Славчев това го е пропуснал)  и може да стане беля с това кървене! След известно време дочух и още доста по -лоши и негативни неща свързани с него!
Това е моята история за този доктор! 
НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОГО! ИЗБЕРЕТЕ И СЕ НАСОЧЕТЕ СЪМ ДРУГ СПЕЦИАЛИСТ!
УСПЕХ!

# 1 148
  • варна
  • Мнения: 262
Също смятам, че е прехвален. Платих за раждане при него и не получих нищо повече от пренебрежително отношение. Неглижира определени състояния по време на бременността ми. Това беше преди една година.

# 1 149
  • Мнения: 166
Здравейте! От скоро съм във Варна. Нямам поглед над нещата в града все още. Януари месец бях на профилактичен преглед при д-р Славчев. Нищо не мога кажа-освен,че доста чаках и прегледа мина бързо-нищо ми нямаше. До сега бях чела само хубави неща за него. Бременна съм за първи път и ми предстои първи преглед. Та запазих час при него. Но нещата,които чета в тази тема много ме стяскат и притесняват!!!

# 1 150
  • Варна
  • Мнения: 66
Здравей Анета, аз следих една бременност при др Славчев - нищо лошо не мога да кажа - не ме е подвел и за миг, родих при него, всичко мина добре, нямам никакви оплаквания Simple Smile след раждането ми се наложиха допълнителни прегледи - вдигал си е телефона като го търся, помагал ми е.
Да, чака се много, прегледите минават бързо, ако го питаш - отговаря, но не приказва Grinning Сега отново съм бременна, почудих се малко, но отново се записах при него!
Дано съм ти била полезна Wink

# 1 151
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз и двете си бременности следих при него, и с двете ми дъщери ме изроди. Прекрасен лекар. Нищо друго не мога да кажа.

# 1 152
  • Мнения: 683
А аз първите 2  бременности водих при него втората със серклаж.Резултат първа бременност аборт в 23 г.с. втора бременност аборт в 21 г.с.
Некомпетентен спрямо проблемна бременност,незаинтересован ако можех да му дам оценка от 1 до 10 бих му дала 0- нула.

# 1 153
  • варна
  • Мнения: 262
Всъщност точно такова чувство остави у мен - води ми цялата бременност сякаш няма никакви проблеми. Е, да но аз имах оплаквания, а той винаги смяташе, че всичко е наред, просто оставяше това, което му споделям без коментар.

# 1 154
  • Варна
  • Мнения: 457
Искам да попитам раждалите при него, викал ли ви е на контролен преглед след раждането и 6месеца след това з цитонамазка и носите ли направление за прегледа

Общи условия

Активация на акаунт