Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 434
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 73
Ти добре ли си бе девойче?Даже реакциите са прекалено меки спрямо това което си написала за доктора! За специална ли се имаш ,като си отишла до там да си вземеш резултата трябваше и час да си запишеш,то  така по телефона се решават нещата...Много ограничено и елементарно изказване  яни88

# 631
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета има всякакви хора, но Моля Ви нека се запази добрия тон в темата!!! Hug  Hug  Hug

Имам една огромна молба  Mr. Green Нека някоя мама или бъдеща мама се заеме с правенето на нова тема!!!Колко повече информация има на първа страница толкова по-лесно новите попълнения ще се ориентират!!!Благодаря предварително  Hug

# 632
  • Мнения: 73
Сдържах се да не употребя по груби думи ,но немога да  сдържа възмущението си от хора които си мислят че целия свят се върти покрай тях!Както и да е...дано се замисли това майче поне малко, и да не прави прибързни изказвания!

# 633
  • Мнения: 420
Аз искам да попитам тези от вас които са ходили на първата фетална морфология при д-р Славчев доволни ли останахте? Дава ли попълнена бланка за БХС?

# 634
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Дава, да. И диск дава, не е един час, както при Давидков да речем, но си имаш филмче Simple Smile Ами аз съм доволна, не приказва много, но оглежда всичко, което трябва.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 931
Аз ходих на 1ва и 3та при него, останах много доволна, дори, когато мъжът ми го помоли да му покаже бебето (защото нищо не разбрал докато доктора гледа) още 5 мин му показва и обяснява. Втората ми беше при Балев, нищо по различно (а даже и клипче нямах).

# 636
  • Варна
  • Мнения: 101
Аз не съм наясно как става издаване на болничен при доктора и все забравям да питам като съм там. Някой би ли ми обяснил?
Нямам и един ден болничен през живота си и не съм наясно.
Благодаря предварително!

# 637
  • Мнения: 363
Аз не съм наясно как става издаване на болничен при доктора и все забравям да питам като съм там. Някой би ли ми обяснил?
Нямам и един ден болничен през живота си и не съм наясно.
Благодаря предварително!

Ако имаш медицински показания за болничен д-ра ще те прати при Соня и ще ти издаде такъв. А ако става дума за 45 дневния преди раждане, когато си началото на 8ми месец си изчисли 45 дни преди термина и напомни за да ти се издаде на съответната дата.

# 638
  • Варна
  • Мнения: 101
Аз не съм наясно как става издаване на болничен при доктора и все забравям да питам като съм там. Някой би ли ми обяснил?
Нямам и един ден болничен през живота си и не съм наясно.
Благодаря предварително!

Ако имаш медицински показания за болничен д-ра ще те прати при Соня и ще ти издаде такъв. А ако става дума за 45 дневния преди раждане, когато си началото на 8ми месец си изчисли 45 дни преди термина и напомни за да ти се издаде на съответната дата.

А ако нямам мед. показания, а просто работата ми е свързана с натоварване и не е възможно след време да работя, няма ли вариант да се издаде?

# 639
  • Някъде там
  • Мнения: 886
mihaela_87 Въпроса Ви е неуместен  Peace

# 640
  • Варна
  • Мнения: 931
Можеш да обясниш на доктора, за какво става дума и той да прецени, в конкретната ситуация, какво може да се направи.
Но ако просто не ти се работи...

# 641
  • Варна
  • Мнения: 101
Не мога да разбера защо е неуместен.. не става въпрос, че не ми се работи - учителка съм по физическо и работата ми изисква физически усилия, които не знам дали са подходящи.
Но все пак за да се запази добрия тон се извинявам.
Просто исках да знам как стоят нещата, ако има подобен на моя случай.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 931
Предполагам, че объркването идва от думите, че е без медицински причини, което отстрани прочетено звучи като " Нищо ми няма, но не ми се работи". 
Говори с него, той най- добре ще ти каже!

# 643
  • Варна
  • Мнения: 101
Благодаря за информацията.

# 644
  • Някъде там
  • Мнения: 886
mihaela_87 Най-добре говори с доктора  Grinning Желая Ви лека бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт