Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 153 277
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 885
  • Варна
  • Мнения: 7 149
Шийката не се гледа с коремен ехограф, а с вагинален. Самият Славчев след серклажа като съм го питала, как ми е шийката, ми е отговарял: "Не знам, аз виждам само бебето", гледайки ме на видеозона.
Разбира се, че щом си била със серклаж, няма как да я види. Аз носех много ниско от самото начало и имаше опасения това да не се отрази на шийката, но през цялото време се виждаше и нямаше проблем...

# 886
  • Мнения: 1 547
Шийката не се гледа с коремен ехограф, а с вагинален. Самият Славчев след серклажа като съм го питала, как ми е шийката, ми е отговарял: "Не знам, аз виждам само бебето", гледайки ме на видеозона.
Разбира се, че щом си била със серклаж, няма как да я види. Аз носех много ниско от самото начало и имаше опасения това да не се отрази на шийката, но през цялото време се виждаше и нямаше проблем...
Със или без серклаж шийката се вижда по един и същи начин. Един прозрачен конец с нищо не променя ехографския образ.

Последна редакция: сб, 19 мар 2016, 09:10 от ice_sparky

# 887
  • Варна
  • Мнения: 7 149
Шийката не се гледа с коремен ехограф, а с вагинален. Самият Славчев след серклажа като съм го питала, как ми е шийката, ми е отговарял: "Не знам, аз виждам само бебето", гледайки ме на видеозона.
Разбира се, че щом си била със серклаж, няма как да я види. Аз носех много ниско от самото начало и имаше опасения това да не се отрази на шийката, но през цялото време се виждаше и нямаше проблем...
Със или без серклаж шийката се вижда по един и същи начин. Един прозрачен конец с нищо не променя ехографския образ.
Не искам да споря... Не в конеца е въпроса, а в причината да се направи серклажа...

# 888
  • Мнения: 595
Шийката не се гледа с коремен ехограф, а с вагинален. Самият Славчев след серклажа като съм го питала, как ми е шийката, ми е отговарял: "Не знам, аз виждам само бебето", гледайки ме на видеозона.
Разбира се, че щом си била със серклаж, няма как да я види. Аз носех много ниско от самото начало и имаше опасения това да не се отрази на шийката, но през цялото време се виждаше и нямаше проблем...
Има ли значение или....аз не съм била със серклаж,но въпреки всичко Славчев ми каза че този ехограф не вижда дали има скъсение на шийка и затова прави вагинален преглед !

# 889
  • Варна
  • Мнения: 7 149
Има ли значение или....аз не съм била със серклаж,но въпреки всичко Славчев ми каза че този ехограф не вижда дали има скъсение на шийка и затова прави вагинален преглед !
Има, да. На мен пък ми казваше, че шийката е наред, точно гледайки ме на този ехограф. Бях с много рискова бременност и вагинален преглед не ми е правил до края, когато е прегледа за разкритие...

# 890
  • Варна
  • Мнения: 2 704
С коремния ехограф се вижда дали вътрешния отвор на шийката е започнал да се отваря , но пак зависи от плацентата и от позицията на бебето . Моята шийка винаги я е проверявал чрез мануален преглед . В 25 г.с. се скъси и си остана така до 35 г.с.

# 891
  • Мнения: 70
Момичетата които са раждали секцио при доктор Славчев,могат ли да споделят с какво са третирали белега си и по препоръка на доктора ли е било.Пропуснах да го питам и се чудя с какво точно да го мажа

# 892
  • Варна
  • Мнения: 936
Момичетата които са раждали секцио при доктор Славчев,могат ли да споделят с какво са третирали белега си и по препоръка на доктора ли е било.Пропуснах да го питам и се чудя с какво точно да го мажа
Той ми препоръча Контрактубекс. Има много добър ефект при мен .

# 893
  • Мнения: 70
А след като ти махна конците веднага ли започна да го мажеш?Благодаря за бързия отговор Hug

# 894
  • Варна
  • Мнения: 936
Да не те излъжа, но ми се въртят 14 дни в главата, че ми каза да изчакам. Със сигурност за тренировки ми каза 14 дни, но не се сещам точно и мазането ли беше така или можеше да е веднага.

# 895
  • Варна
  • Мнения: 7 149
И аз мажа с Контратубекс п негова препоръка и започнах веднага след махането на конците. Само забравих да го питам колко време има смисъл да го мажа. Минаха два месеца и десет дни, тубичката свършва и се чудя да купувам ли нова, има ли смисъл...  newsm78
Emily_D, ти колко време маза?

# 896
  • Варна
  • Мнения: 936
Аз не съм от най- стриктните и сега ако се сетя се мажа. Преди съм го ползвала за белези, та дори и стари и колкото повече го мажеш, толкова по- добър е ефекта. Мисля, че няма максимален срок.

# 897
  • Мнения: 29
Аз пък с нищо не съм си мазала белега. Пада се под бикини зоната и не ми пречи въобще. Simple Smile

# 898
  • Варна
  • Мнения: 483
Ако някой има час за д-р Славчев за тази седмица, който по някаква причина няма да ползва, моля да ми пише. Спешно ми се налага да го посетя.

# 899
  • Варна
  • Мнения: 101
Момичета имам въпрос.
Родих ноември и Др. Славчев ми каза март или април да отида за цитономазка.
След това с някой мами говорихме за въпросния преглед и има доста противоречиви мнения- едни казват - трябва да спреш да кърмиш и тогава да отидеш на преглед, други - изчакай първия си цикъл..
и стана каша!
Споделете вие как процедирахте?

Общи условия

Активация на акаунт