София - Св.Троица,Банишора,Фондови жилища

  • 18 578
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
на мене по всяко време ми е удобно

# 16
  • Мнения: 2 196
Какво ще кажете за една среща утре?Може да се видим в градинката''Св. Троица'', или пък  зад търговския център ''Глобус''.Идеята ми е децата да са на чист въздух в това хубаво време,хем да поиграят, хем ние да се видим. Hug

# 17
  • Мнения: 941
бианке много хубава идея но аз чак сега видях Sick
а днес времето е много гадно сега се прибрах от разходка
хайде да го направим  newsm78 да кажем в петък за да може и др. мами да видят може да се видим в кафето на търговския комплекс глобус и да решим къде ще се разхождаме според времето
аз между другото все там се разкарвам с количка сиво с жълто каре http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9336&AlbumId=24666

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 13:58 от Клара

# 18
  • Мнения: 2 125
Да, да...сетихме се да се виждаме, когато и времето се разваля...
За съжаление до края на седмицата ще се развали - днес по-късно дъжд, а събота и неделя май и сняг ще превалява #Crazy ooooh!
Най-добре да проследим прогнозата за новата седмица и в неделя среща първо тук, а после уговорките за навън Wink

Какво ще кажете?

# 19
  • Мнения: 2 196
Много ме е яд на това време #Cussing out.То и аз като децата имам нужда от чист въздух и разходки ,ама....нищо де.Предлагам мамите с по-малките дечица да предложат кога и къде да се видим,щото тя младежта е с предимство.А аз съм на линия.

# 20
  • Мнения: 941
мен времето не ме плаши моето бебе е на три мемеца а аз съм на вън и на сняг и на дъжд(в Глобус на топло и на закрито)
те за времето го даваха да се разваля а то вижте какво стана
хайде и аз съм на линия

# 21
  • Мнения: 2 196
Какво ще кажете тогава за една среща в петък,в търговския комплекс ''Глобус''?Само кажете час,който да е удобен за бебовците и за вас.

# 22
  • Мнения: 941
бианка май само ние си водим диалог newsm12
аз съм за
петък 12-12.30часа в кафето на търговски център Глобус
бианка как да те позная,
утре ще кажа и на нати ако не е видяла за срещата
други желаещи
 55

# 23
  • Мнения: 2 125
В никакъв случай диалог...Ние с Бианка се водим 2 в 1 Joy
Кяквото важи за нея...важи и за мен... Grinning
имам проблеми с нета и докато напиша отговора.....докато го публикувам..... #Crazy

# 24
  • Мнения: 941
stellina това е чудесно значи сме 3+1 за срещата
има още време може и някой друг да се включи

# 25
  • Мнения: 2 125
 Значи засега сме newsm03 newsm03 newsm03  + smile3504

# 26
  • Мнения: 2 196
На линия сме Клара.До сега се опитвах да се изрежа от една снимка но тъй като съм компютърен олигофрен,накрая се чудех аз ли съм на снимката или някой караконджул newsm78.Така че ще карам на обяснения:160см, с черна коса.кожено яке - черно.Stellina - да се описваш веднага,да не те описвам аз Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • Мнения: 941
ще се познаем някак
там не е фрашкано с народ я

# 28
Здравейте! Simple Smile
Аз съм една бъдеща майка,термина ми е на 10,04,2006год.Живея в Илинден, бл.118.Тъй като не познавам никой от квартала ще се радвам да се запознаем, да обменяме опит като майки.

# 29
  • Мнения: 2 196
срещата е утре,24.02.,петък,в кафето на търговски комплекс ''Глобус''в 12.30ч. Всички мами,бъдещи и настоящи,са добре дошли.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт