Ефективен масажор за врат/рамене?

  • 7 949
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте бг-мами,

Пише ви един бг бъдещ татко...
Извинете ме за поредната тема за масажорите.

От известно време търся да закупя масажор. Натъквах се на различни теми. Научих различни неща, като например, че възглавниците са едни от най-харесваните от хората (вероятно и най-ефикасни), а онези ръчните с дългата ръкохватка не са чак толкова удобни и по-трудни за ползване.

Сега обаче търся съвет за конкретни машинки и евентуално предложение от вас за по-добри такива, като се ограничавам до известна сума, която е обусловено по-висока, заради това, че търся по-качествено нещо... За съжаление не винаги едното е обвързано с другото, но...

Ясно е, че човешката ръка си е човешка ръка в много отношения. Все пак става дума за масажор, който поне да върши някаква работа и цената да бъде най-много до 300 лв. Предназначение - главно врат/рамене и гръб. Да отпуска след дълъг напрегнат работен ден Simple Smile


Прегледах множество масажори, като накрая се спрях на няколко сред които следните:

възглавница Medisana MPD - http://technika.bg/product/8968/vazglavnitsa-za-shiatsu-masazh-m … -mpd-germany.html

Beurer тъй като изглежда удобно като се махне ръкохватката - http://www.relaxita.com/?34,%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%BE … D0%BE-beurer-mg70

Този също изглежда горе-долу стабилен - http://www.relaxita.com/?47,%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%BE … 0%BE-medisana-itm


Не намирам друго, освен тези масажори и директно масажни столове. Всякаш има едно липсващо звено между ръчните масажори и столовете...

Столовете ми се струват доста по-скъпи отколкото бих прежалил ако не върши работа новата придобивка и вместо това бих закупил някакъв по-скъп/хубав масажор. С две думи хвърлям по-лесно 250-300 лв. отколкото двойно.

Дайте мнения и предложения, моля.

Хубава вечер!
Чакъров

# 1
  • Мнения: 718
Топка за тенис. Върши отлична работа. И ще спестиш стотици левове, които може да инвестираш в нещо друго.
Да не говорим, че темата "всякаш" намирисва на реклама, която тук не се толерира.

# 2
  • Мнения: 0
Топка за тенис. Върши отлична работа. И ще спестиш стотици левове, които може да инвестираш в нещо друго.
Да не говорим, че темата "всякаш" намирисва на реклама, която тук не се толерира.

Ами каквото и да ти кажа ти вече си със заключението, че правя реклама. На какво ли? Откъде ти намирисва на реклама при положение, че посочвам 2 различни линка, съответно може би и  вносители/фирми??, две различни марки продукти... и т.н.

Ясно е, че търсенето по празниците се увеличава. Поствайки написаното в темата един вид я обричаш на провал, но какво пък, нали повечето ползвате форумите за спам, празни приказки и запълване на време - точно онова, което гледам да избегна именно със задаването на конкретни параметри и конкретни примери с цел някой запознат да ме информира. И не на последно място - и аз мразя рекламите и четейки из форумите видях еди подобен в известeн български IT форум ("да не правим реклама").

Поздрави.

# 3
  • Мнения: 497
И аз реших да проуча темата. Замислям такава покупка.

Общи условия

Активация на акаунт