Мезотерпаия с колаген за лице

  • 18 341
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да,права е  SNOWBUNNY - при химичния пилинг се изолира околоочния контур,киселината е агресивна,а там зоната е много финна.Аз правя повече от 5 години химичен пилинг,заради някои белези от акне,тук-таме пигментации,и съм доволна-имам значително подобрение на кожата с годините/съжалявам само,че не съм се снимала като започнах,за да сравня резултата Confused
Много зависи от продуктите,които се използват при пилинга,и най-вече от правилната преценка на човека,който ги използва Wink Ходя от 12 години на козметик/при една и съща жена/ и само ползи съм видяла за лицето си,така че-голяма доза е и късмет при кого ще попаднеш.

# 16
  • Мнения: 14 515
Преценката именно е много важна. При мен не прецени типа кожа, заради малкото разширени пори, козметичката реши да полва най-силната киселина с дермоабразио. Моята кожа не понася механично търкане, иначе продуктите бяха на Ериксон лаборатоар.

# 17
  • Мнения: 548
Имам предвид козметиката Гуна, която се спомена и в началото на темата, и в поста точно над предишния ми отговор.  Не мога да кажа, че не работи, защото не съм я пробвала. Може всъщност да е прилична козметика. Но със сигурност описанието й е абсурдно и ако има някакъв ефект, то той няма нищо общо с обяснението. И вероятно и искат някакви доста завишени цени заради псевдонаучния боклук, който са измислили за нея.

# 18
  • Мнения: 331
Гуна е една от най-добрите марки колаген. Аз лично направих терапия с нея и съм много, много доволна.  Peace

# 19
  • Мнения: 548
Чудесно, дано да е добър колаген и да дава резултати. Обаче квантово обработен продукт, работещ с енергийно-информационно въздействие не е, просто защото няма открито такова нещо . Идеалният вариант е това да са просто добавени рекламни идиотщини към добър продукт.

# 20
  • Мнения: 331
Чудесно, дано да е добър колаген и да дава резултати. Обаче квантово обработен продукт, работещ с енергийно-информационно въздействие не е, просто защото няма открито такова нещо . Идеалният вариант е това да са просто добавени рекламни идиотщини към добър продукт.

 Joy Joy Joy Joy
Описанието наистина звучи умопомрачително. Твърде вероятно е, от него и да се поумнява, освен, че запълва бръчки   Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 978
Колагеновата на Guna е много добра

# 22
  • Мнения: 1
Съгласна съм! И аз съм много доволна от мезотерапията на GUNA

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли да дадете подробна информация за плюсовете на Гуна безиглена мезотерапия ?

# 24
  • Мнения: 90
Също знам, че мезотерапията е страхотна подържаща процедура, особено след ботокс или попълнени назолабиални гънки. Но май съм изпуснала офертата на Скин Системс. Бяха я пуснали на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт