Да се оплачем...

  • 7 272 163
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 24 120
  • Мнения: 6 424
...
И аз донякъде разбирам Барбед. Специалността ми е такава,че мога да стана учителка,но аз не искам. Колкото и спокоен да е един човек и колкото и да обича децата,като му се струпат 20+ деца на главата,всяко с проблемите и капризите си + техните родители,които са от ГолЕмото Доброутро,ще откачи и ще мисли по същия начин като нея.

Мартина, браво! Дано повече млади хора са като теб - мислещи и за другите освен за себе си.  bouquet

# 24 121
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
няма да се оплаквам  Hug
Благодаря на модератора, койкто и да е той  Hug

# 24 122
  • Мнения: 6 424
... Факт е, че има адски разглезени лигльовци, които казват та учителя: и кво нищо не можеш да ми направиш (цитирам дословно ), или госпожо вие ни завиждате, защото не можете да си купите такъв телефон. Има деца, на които им се набива в главите, че са недосегаеми и си правят и говорят, каквото си искат.

Все ще минат през училище и тези деца, но родителите им - замислят ли се? Как ще се оправят те с отрочетата си? Какъв ще им бъде животът на тези деца? Сбъркано възпитание и въобще сбъркана работа.

# 24 123
  • Мнения: 4 872
 Имам много работа последните два дни. Чувствам се изморена.
 Детето ме ядосва - колкото повече му вярвам и го мисля за пораснало момче, толкова повече глупости му ражда главицата  Sad

# 24 124
  • Мнения: 300
Стъпих на криво и сега ме боли крака.

# 24 125
  • Мнения: 14 170
Цирк Балкански гостува в нашия град. В 18.30ч. е станал инцидент с мотористите от Колелото на смъртта. Не намирам информация никъде, дано няма сериозно пострадали. Praynig Миналата година бях силно впечатлена, планирах да водя децата отново.
Стана ми гадно още като видях фучащите линейки и патрулките. Помислих, че е станала катастрофа, защото циркът е построен до главна улица. Сега ми е гадно и ми се плаче. Не издържам вече, като чуя сирени на линейка, толкова зачестиха. Tired

Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 20:35 от Dara888

# 24 126
  • Бургас
  • Мнения: 16 519
Дано да не са се ранили сериозно 😢

# 24 127
  • Мнения: 35 188
Оплаквам се,че само се разправям със заядливи счетоводители. Аз им обяснявам като човек кое как трябва да е (предвид,че нямам образование за счетоводител и работя в тази сфера от няколко месеца) и те пак вироглави и ми спорят. Накрая  вповечето случаи аз съм права ама се приема чак след 3 разговора и 4 имейла... Защо са толкова жилави не знам Sad

# 24 128
  • София
  • Мнения: 5 197
Ох, ще се побъркам. Взимам    детето от детска. Боли го коремче,дадох му линекс. Цяла вечер го боли и сега    ми сподели,че едно дете от тяхната група го е ритнало в корема.  Sad
Да го водя ли сега в 1 през нощта    на лекар. Притесних се страшно много.

# 24 129
  • Мнения: 3 801
Уинд аз бих го завела на спешен кабинет дори и да излезе, че напразно сме се разкарвали. Ужас направo. Стискам палци всичко да е наред.

# 24 130
  • Мнения: 2 074
Аз. бих го завела, след като толкова дълго го боли. Дано всичко да е наред! Заведи го, макар и само за да се ускпокоиш

# 24 131
  • Мнения: 69 239
Уинд ... как е дечко?

# 24 132
  • София
  • Мнения: 1 907
Оплаквам се, че малката, пак е болна. Преди две седмици изпи поредния антибиотик. От снощи е с температура. Какво е това чудо незнам. Какви ли не давам за имунитета от няколко месеца пие пчелен прашец, чист, натурален на градина не ходи и все е болна. Аман вече.

# 24 133
  • Мнения: 5 435
Уинд, как е детенце? Дано всичко е наред!  Hug

Оплаквам се, че ще изперкам. Само болести покрай мен, няма край.  ooooh!

Сутринта си напипах подутина на долната челюст, малко е но при допир боли. Откъде пък се появи  това нещо?  ooooh! Имате ли идея какво може да бъде?

ЗА капак от ВиК ми звънят три пъти за два дни, кога ще си платя "голямата" сметка в размер на 30лв. Ееее ядосах се, работила съм там и има абонати, които дължат х 1000лв, ами да звънят на тях. Аз ще си платя сметката разбира се, но се ядосах.  #2gunfire

# 24 134
  • Мнения: 69 239
Лицево челюстен хирург или в краен случай стоматолог хирург. Да не е киста?

Общи условия

Активация на акаунт