Да се оплачем...

  • 7 256 915
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако мъжът не иска да показва нещо, не настоявам. А ако има нещо нередно, то рано или късно ще си проличи.

# 2 746
  • sf
  • Мнения: 10 145
Оплаквам се,че от месеци чакам едно пътуване петък и събота, а така се изпокорахме с мъж ми,че няма да го изтърпя 2 дни пред чужди хора и май ще си остана вкъщи  Confused а и бавачка даже намерих за малкия, пфу

# 2 747
  • Мнения: 120
Ако мъжът не иска да показва нещо, не настоявам. А ако има нещо нередно, то рано или късно ще си проличи.
Да ,така е по принцип,но какъв е смисълът ако вече е късно?

# 2 748
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако мъжът не иска да показва нещо, не настоявам. А ако има нещо нередно, то рано или късно ще си проличи.
Да ,така е по принцип,но какъв е смисълът ако вече е късно?
А какъв е смисълът от дебнене? Да разбереш навреме? И ако разбереш рано - все тая.

# 2 749
  • Мнения: 39 307
А бе Лиляна, не четеш ли?
Момичето ще прави инвитро. Твърде вероятно е да роди дете от него.
Иска, ако кръшка да го разкара навреме.
Иначе аз акъл не се наемам да давам.

# 2 750
  • Мнения: 1 572
И аз мисля да говоря с нея,но знам ли как ще реагира.....Пък и какво да кажа,тя може да отговори нещо от сорта "Щом мъжът ти не ти казва ,защо аз да ти кажа"Офффф не знам какво да правя ,Вие как бихте постъпили?
Има смисъл да я питаш. Жените са по-склонни да си признаят. ... Може да е съвсем невинен флирт. Просто питаш, нищо не губиш.

# 2 751
  • Мнения: 120
 HugБлагодаря ви момичета.....

# 2 752
  • Мнения: 4 785
Стовариха ми много неща на главата и пак станах "тая дето огрява на всякъде", ежедневно отговарям и давам становища с вариации от ЗУТ и актове, до ДДС, та през техническа документация, та до счетоводни казуси и оттам обратно на какъв бетон е нужен... Направо имам чувството, че ще превъртя - въпросите към мен не спират, правя неща, които не са направени за 2 години, ама ни трябват сега за седмица, не повече, а те питат, питат, питат... ако не изчаткам, те пък на  ooooh!

# 2 753
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Защо не виждам в темата един мой отговор от вчера тук?

Не беше нещо, което да заслужи изтриване. Беше коментар, подобен на още няколко от писаните след моя.

Е, оплаквам се от това.

# 2 754
  • Мнения: 18
Гаджето ми ...просто нямам думи

Като малко дете, ама на 32 години  baby_neutral

Чудя се как жени ги разждат, пък все не разбират жените.  newsm78  #Crazy

# 2 755
  • Мнения: 1 572
Оплаквам се от ММ. В момента работи в къщи. Идва ми в повече. Децата все висят по него, дразнят се, че не им обръща внимание, той пък се дразни, че не го оставят.... Ааааааа  smile3511

Оплаквам се, че не спират да водят много болните си деца на градина. Днес като тръгвах една майка буквално влачеше двете си останали без дъх от кашлица деца. Давеха се. Познавам я, от съседен блок. Не работи. Не го разбирам и това е! Благодарение на такова "каляване" голямото ми дете изкара точно 2 седмици на градина и всички в къщи бяхме болни.

# 2 756
  • София
  • Мнения: 2 497
Прочетох за жената, но не винаги имаш няколко възможности.
Хора, в коя реалност живеете, не знам.

Аз не знам вие в какъв свят живеете.
ВСеки трябва да се бори за правата си. Затова сме на такъв хал - защото има хора, които не го правят.
Като има такива да се примиряват с некоректни работодатели, последните ще си вършеят и ще ни мамят. Щим откажат всички на тия, дето не дават отпуск, ще видят те от къде ще си намерят хора. Само дето винаги се намира някой, който да се примири и да работи от немай къде.  Ако не е потребителката (която, доколкото разбрах, има и други опции), ще е някой друг. Керванът си върви....

Иначе в случаите, в които "ако аз почивам, колежката ще работи двойно" - после колежката ще почива, а ние ще работим за двама. Ако се наеме трима нещата се нареждат, но...



Днес ми е супер уморено и на всичкото отгоре имам много работа. УФФФФ .. И съм хремава заради климатиците.

# 2 757
  • Мнения: 35
 Боря сe с абстиненцията. От бившия, от депресията, която не иска да си върви и от мързела.

Боря се и с курсовата работа Sad

Колко дни ще ме държи желанието да отида при него и да му се нахвърля newsm78 ?
    
 Омръзна ми да се боря  Sad Писна ми от гордостта ми.

И последно това което ме убива е липсата на възможност да остана у дома, сред тишина и спокойствие. Един ден. Но, не - майка ми винаги е на линия  ooooh! Тя си почива като ме няма, а аз кога да си почивам? Като се прибера и ме почва с непрекъснатите си разговори....

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 15:00 от Ванилина

# 2 758
  • Мнения: 8 939
РоЗи, пак питам, по-добре ли е да си горд че си спазил правилата и безработен, отколкото на работа за що годе добра заплата, но спазващ измислените фирмени правила?

# 2 759
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
РоЗи, пак питам, по-добре ли е да си горд че си спазил правилата и безработен, отколкото на работа за що годе добра заплата, но спазващ измислените фирмени правила?
Въпросът не е само в гордостта. Рано или късно този работодател, който мами държавата, ще мами и теб. Затова при такива само временно.
И извинявай, че не съм РоЗи, но аз предпочитам да съм при читав работодател и по-малка заплата, отколкото на по-голяма, но при несигурен работодател, която по-голяма заплата после ще ми излиза през носа, както става ясно и в темата от оплакванията.

Общи условия

Активация на акаунт