Да се оплачем...

  • 7 257 961
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 34 830
  • Мнения: X
Оплаквам се от новата версия на форума.    JoyJoy
ОТВРАТИТЕЛНА!!!!
Чий мозък изобрети това "чудо на природата"??!!!

Сори, че влизам само да "изрева" и не чета темата.   Flowers Hibiscus


# 34 831
  • Русе
  • Мнения: 11 921
 на мен пък ми е удобна новата версия . Чак пък да крещиш, и да ти е най-голямата болежка.

# 34 832
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Приятел от тийнейджърската ми компания е с онкозаболяване в мнооого напреднал стадий. Диагностицираха го съвсем наскоро, а се оказва че нещата са ужасно напреднали. Още не мога да осмисля информацията.

# 34 833
  • Мнения: X
И аз като Амбър. Свикнах.
Да се оплача, че след като ни изгоря микровълновата, така и не сме купили нова. Тази сутрин топлих мляко в купичка на печката, но звънна телефона и излязох от кухнята. Резултатът е половин час чегъркане на стъклокерамичния плот докато залича следите. Още се усеща миризмата обаче.

# 34 834
  • Мнения: 68 762
Ако я беше отремонтирала.... Stuck Out Tongue Winking Eye
Моята си бачка след ремонта.

# 34 835
  • Мнения: X
В единия сервиз поискаха 137 лева, а в другия 125. Не си заслужава. Пък и не дават гаранция след ремонта.

# 34 836
  • Варна
  • Мнения: 36 635
Аз не мога да живея без микровълнова, ползвам я за какво ли не. Кафето и чая си правя вътре, претоплям храна, варя ориз и картофи, втечнявам мед...

Аз пък харесвам новата версия. Само емотиконите не ме кефят ама и без тях свикнах.

# 34 837
  • Мнения: X
Няма значение кой какво харесва, старата скоро няма да я има. Еми свиквайте с новата, не е голяма философия..

# 34 838
  • Мнения: X
Уж са обещали нови емотикони, да видим кога.

# 34 839
  • Мнения: 7 325
Изобщо не ми харесва новата версия, а тази сутрин установих, че бутона за старата е изчезнал. Много тъпо.

# 34 840
  • София
  • Мнения: 20 116
Хепи, как сте? Мисля ви.

Новата версия е ужасна, а емотиконите са малоумни.

# 34 841
  • София
  • Мнения: 28 650
Приятел от тийнейджърската ми компания е с онкозаболяване в мнооого напреднал стадий. Диагностицираха го съвсем наскоро, а се оказва че нещата са ужасно напреднали. Още не мога да осмисля информацията.
Няма ли шанс?

# 34 842
  • Мнения: 1 224
Още не се знае,кога ще започна новата работа казаха ми,че нещата се развиват бавно може би януари или февруари,а скоро трябва да посетя заболекар там колко ще ми искат направо ми става лошо,като си помисля.

# 34 843
  • Мнения: X
Има я старата версия, напишете old отпред.

Омръзна ми сагата с купуването на коледни подаръци. Уж щях да си подготвя всичко от рано, но заради малоумните бг търговци се влача с още неприключили поръчки. Начи, ако зависи от мен купувам три подаръка - за децата и племенника ми и точка!

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 13:29 от Анонимен

# 34 844
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз приключих с подаръците, за всички са еднакви, тъй като наоколо няма деца. За най-добрата ми приятелка и за половинът са различни, но за всички останали са еднакви. Всяка година се чудих досега за кой какъв подарък, от сега нататък мисля така да процедирам.

Общи условия

Активация на акаунт