Да се оплачем...

  • 7 272 161
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 35 040
  • Мнения: 7 199
Аз се оплаквам от хората, които те блъскат в магазина, на улицата, на спирката и дори не се извиняват, имам чувството че го правят нарочно. Дори на последния, който ме блъсна с чантата си, докато бях спряла да върна количката в "Лидл", му казах да не ме блъска, а той дори не се обърна.

# 35 041
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 299
в Парадайз изблъскаха младо семейство с количка с бебе за да се качат на асансьора.
Sad знам, че не е най-доброто място за разходки с бебе, но каквато и да е причината да влязат вътре би трябвало болни, стари и бебета да могат да ползват асансьора с предимство пред останалите.

# 35 042
  • Мнения: X
Студено е, къде да ходят с бебето, освен на закрито. Пък и си е тяхна работа, не е нужно да ги блъскат.

# 35 043
  • Мнения: X
Тя не само че разпитвала който свари,но и казвала какво са и казали,някой излъгали,други директно и казали че не е нейна работа,но нагло до безочие,с връзки и самочувствие без покритие Rage

# 35 044
  • Мнения: X
Дъщеря ми е с диария. Нищо друго и няма, но от нощес е ходила сто пъти до тоалетна. Писна ми вече. Ако не е кашлица и сополи, ще е нещо друго. 😒 А как ще изкара на диета не ми се мисли, за сега яде варените картофи, ама ще и писне и какво ще я правя. Уж разбира, че е за добро, ама пък колко да разбира 4 годишно.

Не ме питай как се разправях с 2 годишно. Хем го боли корем, хем реве че е гладен.

Бързо да се оправя детенцето. По принцип бързо минават тия вируси, макар че 24 часа ми се струват 240 когато някое от децата е със стомашен вирус.

# 35 045
  • София
  • Мнения: 8 943
Тя не само че разпитвала който свари,но и казвала какво са и казали,някой излъгали,други директно и казали че не е нейна работа,но нагло до безочие,с връзки и самочувствие без покритие Rage
Шефката ви е постъпила малко глупаво, принтирайки бонусите. Те са си лични и не би следвало (както и заплатите) да се достояние на останалите служители.

# 35 046
  • София
  • Мнения: 9 850
При нас бонусите са еднакви за всички, независимо дали си мениджър или на най-ниска позиция.
Много се дразня на подобни интриги и затова се държа далеч от подобни неща. Всеки отдел да си гледа него си, и всеки служител да си гледа себе си и да се запита защо е получил толкова.

# 35 047
  • Мнения: X
При нас, за да няма сръдни, няма и бонуси. Пуста ДА.
Да се оплача от Булсатком. От доста време няма интернет, а от там и телевизия. Поредната авария. Почва да ми писва от тях.

# 35 048
  • Мнения: 23
Оплаквам се от това, че се се успах днес.. че вкъщи всичко е с краката нагоре, понеже сме в ремонт.. И не му се вижда края, майсторите все им изкача нещо неотложно и отменят. А аз си стоя без кухня и без пералня. Та това е. Понеделник.

# 35 049
  • Мнения: 3
Откраднаха ми старата,но за мен нужна количка в Пловдив,Коледна изненада!

# 35 050
  • София
  • Мнения: 9 850
Баба паднала и си разбила носа, доста се е и натъртила...

# 35 051
  • София
  • Мнения: 11 536
При нас, за да няма сръдни, няма и бонуси. Пуста ДА.
Да се оплача от Булсатком. От доста време няма интернет, а от там и телевизия. Поредната авария. Почва да ми писва от тях.

Тъкмо от Булсат ми се обадиха. Преди 2 седмици имах проблем с приемника, не работеше. Приеха сигнала, казаха, че до 72 часа техник ще се свърже с нас. Приемника незнайно как след 2 дни проработи. Е днес, 2 седмици по-късно ми звънят да идват да го оправят. Ами, той докато ви чакаше, сам се оправи JoyJoy

# 35 052
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Шефката ти вместо да принтира и залепя бонусите е трябвало да хване клюкарката и споделилите бонусите си с нея и да ги направи на мармалад.
В нашият офис никой на никого не знае заплата и бонуса. Никой не пита другия какво е взел или пък някой тръгва да споделя информация.

# 35 053
  • Мнения: 7 199
Има колеги, които директно питат колко лева ти е заплатата, много е невъзпитано. Те сравняват само заплатите или бонусите, без нищо друго, като например опит, стаж, професионални качества и т.н.

# 35 054
  • Мнения: 48 103
Обикновено тия колеги по цял ден само това правят- гледат тоя и оня, вместо да работят

Общи условия

Активация на акаунт